Skocz do zawartości

DARK na Netflix


Piko

Rekomendowane odpowiedzi

Zwolennikom zjawisk paranormalnych polecam 3 sezonowy, 8 odcinkowy serial "DARK" na Netfliksie.

Oczywiście trochę o trudnej miłości i szczypta wiedzy z fizyki kwantowej też się przyda...

 

PS: Jestem za teraźniejszą technologią elektrowni jądrowych... mini elektrowni...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piko napisał:

Zwolennikom zjawisk paranormalnych polecam 3 sezonowy, 8 odcinkowy serial "DARK" na Netfliksie.

Oczywiście trochę o trudnej miłości i szczypta wiedzy z fizyki kwantowej też się przyda...

 

PS: Jestem za teraźniejszą technologią elektrowni jądrowych... mini elektrowni...

 

Mi sie bardzo podobal ale tylko 1 sezon. Pozniej serial przeistoczyl sie w kiepska telenowele i byl chyba dedykowany glownie mlodszym niewymagajacym widzom.

Najbardziej zainteresowal mnie ten watek rownoleglych swiatow i podrozy miedzy nimi a takze chyba nie wyjasniony do konca watek grupy ktora stala za ta cala tragedia.

 

Czy juz nie dyskutowalismy na forum o tym serialu?

 

 Z seriali o zjawiskach para to polecam Carnivale (o osobliwosciach z cyrku) albo Penny dreadful -doborowa obsada. Wiktorianski Londyn w ktorym tocza sie historie postaci dobrze nam znanych z literatury jak Dorian Grey Drcula Frankenstein oraz glownej bohaterki(chyba postac oryginalna)  na ktorej mozemy przesledzic cale studium opetania. Jest klimat.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Blackraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Byłam fanką tego serialu póki nie wyszedł ostatni, trzeci sezon. Nie jest zły, ale spadek był moim zdaniem z serialu wybitnego na po prostu dobry. Moim zdaniem trzeci sezon miał zbyt pospieszną akcję i za szybko domknął główny wątek. Przy okazji wyszło na to, że misternie budowane historię poszczególnych bohaterów i ich zagubienie w czasie w ogóle nie miało dla tego serialu znaczenia...

 

Tym niemniej polecam i zachęcam do oglądania z oryginalną, niemiecką ścieżką dźwiękową - jest ładnie udźwiękowiony, a angielski dubbing niestety jest skopany: głosy nie pasują i często widać brak synchronizacji z ustami bohaterów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2022 o 09:10, Ragna napisał:

Moim zdaniem trzeci sezon miał zbyt pospieszną akcję i za szybko domknął główny wątek. Przy okazji wyszło na to, że misternie budowane historię poszczególnych bohaterów i ich zagubienie w czasie w ogóle nie miało dla tego serialu znaczenia

Racja, dało by się zrobić jeszcze z dwa sezony które gwarantowały by łagodne przejście z podróży w czasie, a podróży między wymiarami ... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...