Jump to content

Zabieg na blizny

nastek96

Recommended Posts

Witajcie :)

Miałem dziś zabieg na blizny potrądzikowe. Umówiłem się na jeden, a finalnie miałem wykonany całkiem inny, choć w tej samej cenie. 

Zabieg miał na celu usunięcie blizn potrądzikowych, ale był wykonany na całą twarz, więc od razu pewnie będzie miał inne efekty jak spłycenie drobnych zmarszczek, usunięcie przebarwień, zmniejszenie porów, ujędrnienie...

Pierwszy efekt widać po tygodniu, większy po miesiącu, a najlepszy po czasie. 

Czy będę zadowolony z efektów dzisiejszego zabiegu na twarz? 

4 kielichy, Księżyc, Rycerz Buław 

Po dłuższym namyśle stwierdzam, że nie jest źle. W 4 kielichów nie ma zadowolenia, ale nie ma też zawodu.

Księżyc to niejasności, czyli sam mogę nie być pewien, czy to pomaga, czy nie.

Widać niezdecydowanie i pogubienie. Taka niepewność, czy się cieszę, czy się nie cieszę. Sam nie będę wiedział co myśleć. 

W Rycerzu Buław widzę zdecydowanie się na kolejny zabieg. Dlatego myślę, że po czasie będą jakieś efekty, choć nie będą one spektakularne. 

To nie będzie to czego się spodziewałem, jednak finalnie powiniennem napalić się na kolejny zabieg, czyli coś się widocznego ruszy. 

Edited by nastek96
  • Like 1

Godzinę temu, nastek96 napisał:

Witajcie :)

Miałem dziś zabieg na blizny potrądzikowe. Umówiłem się na jeden, a finalnie miałem wykonany całkiem inny, choć w tej samej cenie. 

Zabieg miał na celu usunięcie blizn potrądzikowych, ale był wykonany na całą twarz, więc od razu pewnie będzie miał inne efekty jak spłycenie drobnych zmarszczek, usunięcie przebarwień, zmniejszenie porów, ujędrnienie...

Pierwszy efekt widać po tygodniu, większy po miesiącu, a najlepszy po czasie. 

Czy będę zadowolony z efektów dzisiejszego zabiegu na twarz? 

4 kielichy, Księżyc, Rycerz Buław 

Po dłuższym namyśle stwierdzam, że nie jest źle. W 4 kielichów nie ma zadowolenia, ale nie ma też zawodu.

Księżyc to niejasności, czyli sam mogę nie być pewien, czy to pomaga, czy nie.

Widać niezdecydowanie i pogubienie. Taka niepewność, czy się cieszę, czy się nie cieszę. Sam nie będę wiedział co myśleć. 

W Rycerzu Buław widzę zdecydowanie się na kolejny zabieg. Dlatego myślę, że po czasie będą jakieś efekty, choć nie będą one spektakularne. 

To nie będzie to czego się spodziewałem, jednak finalnie powiniennem napalić się na kolejny zabieg, czyli coś się widocznego ruszy. 

Zgadzam się z Twoją interpretacją. Cudów nie będzie, ale zdecydujesz się na kolejny zabieg, może u innego specjalisty.

• Super 1

4 puchary może wskazywać niecierpliwość w oczekiwaniu na efekty, tego typu zabiegi wymagają cierpliwości i wykonania kilku zabiegów. Księżyc zwyczajnie może wskazywać maskę - po takim zabiegu może pojawić się efekt maski, tak mi się przynajmniej wydaje. Po niektórzy zabiegach skóra się goi i wyglada jak maska. Rycerz buław ze po pierwszym etapie następuje szybka zmiana. 

• Super 1

Czy będę zadowolony z efektów dzisiejszego zabiegu na twarz?  4 kielichy, Księżyc, Rycerz Buław 

w 4 kielichach nie widzę zadowolenia - jest tutaj raczej rezygnacja

dalej jest Księżyc, a to mnie najczęściej pokazuje zmartwienia czy błądzenie po omacku

Rycerz buław - kto wie czy się nie wnerwisz i nie zaczniesz działać

• Like 1
  • Super 2

Dziękuję Wam bardzo :)

Mi 4 kielichów też się skojarzyło z niecierpliwością. Chce już - teraz, a na efekty trzeba poczekać miesiąc o czym może mówić Księżyc. 

• Like 1

Hmm to będzie takie poczucie, że miało być pięknie a wyszło przeciętnie. Nie są to złe karty bardziej wskazujące na to, że ktoś lub coś zapowiada się fajnie, ale efekty są nieco słabsze od zamierzonych. 

• W punkt 1
  • Super 1

Dziękuje. To bardzo możliwe. 

Narazie jednego dnia jest efekt, gdyż blizny są wygładzone, a kolejnego się zapadają i są głębokie i tak w kółko. 

I w tym Księżycu jestem zagubiony. Sam nwm, czy to pomogło, czy nie. Ale dopiero minął tydzień.

• 4 weeks later...

Weryfikacja: rzeczywiście dużo tutaj niepewności. Nie jestem pewien, czy cokolwiek pomogło. Może trochę, ale z kolei w innym miejscu nwm, czy się nie pogłębiło. Sam nie jestem pewien efektu. 

Sam nwm co myśleć. Ale tak jak zauważyliście idę na kolejny zabieg. 

• Like 3

Nie zakładam kolejnego wątku, pisze w tym. Dziś miałem drugi zabieg.

Czy będę zadowolony z efektów dzisiejszego zabiegu na twarz: 

Głupiec, 6 buław, Gwiazda 

W końcu :)

W Głupcu widzę dziecięcy entuzjazm, a w 6 buław uczucie zwycięstwa. W końcu doczekam się efektów. 

Gwiazda jest dobra na urodę. Ale myślę, że wskazuje na czas. Być może na efekty będzie trzeba poczekać dłużej niż miesiąc? Np 2?

Tak się składa, że za miesiąc pewnie nie będę mógł mieć zabiegu, więc właśnie wybrałbym się na trzeci za dwa miesiące. 

Jak widzicie Gwiazdę? Jako opóźnienie? Bo zauważyłem, że często opisujecie Głupca i Gwiazdę jako karty chęci i marzeń, które się nie spełniają i nie dostajemy czego chcemy. Ale mam 6 buław, dlatego widzę to w kolorowych barwach :)

W ogóle jak dziś miałem zabieg to nwm czemu, ale miałem w myślach kartę Diabeł. Że będę tak wyglądał ;p

No na pewno ból był diabelski, bo zabieg mocniejszy niż ostatnio. 

Co sądzicie? 

Edited by nastek96
  • Like 1

2 godziny temu, nastek96 napisał:

Nie zakładam kolejnego wątku, pisze w tym. Dziś miałem drugi zabieg.

Czy będę zadowolony z efektów dzisiejszego zabiegu na twarz: 

Głupiec, 6 buław, Gwiazda 

W końcu :)

W Głupcu widzę dziecięcy entuzjazm, a w 6 buław uczucie zwycięstwa. W końcu doczekam się efektów. 

Gwiazda jest dobra na urodę. Ale myślę, że wskazuje na czas. Być może na efekty będzie trzeba poczekać dłużej niż miesiąc? Np 2?

Tak się składa, że za miesiąc pewnie nie będę mógł mieć zabiegu, więc właśnie wybrałbym się na trzeci za dwa miesiące. 

Jak widzicie Gwiazdę? Jako opóźnienie? Bo zauważyłem, że często opisujecie Głupca i Gwiazdę jako karty chęci i marzeń, które się nie spełniają i nie dostajemy czego chcemy. Ale mam 6 buław, dlatego widzę to w kolorowych barwach :)

W ogóle jak dziś miałem zabieg to nwm czemu, ale miałem w myślach kartę Diabeł. Że będę tak wyglądał ;p

No na pewno ból był diabelski, bo zabieg mocniejszy niż ostatnio. 

Co sądzicie? 

Będziesz shining star Nastek, tak to widzę. Bardzo ładne karty.

• Like 1

Gwiazda to doskonała karta na wszystkie zabieg medycyny estetycznej lub upiększające.  Zresztą w rozkładzie masz 6 buław, czyli poczucie zwycięstwa, osiągnięcia celu, ale także wzrost pewności siebie, wystarczy spojrzeć jak on dumnie jedzie na tym koniu będąc podziwianym przez gawiedź. Będzie Pan zadowolony :)

• Super 1

• 1 month later...

No i nie jestem zadowolony. 

Dopiero minął miesiąc, więc zobaczymy co będzie dalej, ale dla o to widzę. Może ta Gwiazda jednak trochę opóźnia i trzeba poczekać? 

• Like 1