Skocz do zawartości

Rozmowa kwalifikacyjna


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. 

Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną i położyłam karty na pytanie:

Jak zostanę odebrana na tej rozmowie i czy dostanę pracę? 

 

Traktuję to pytanie jako jedno, bo w sumie od tego jak wypadnę, zależy czy mnie przyjmą. 

 

4 buław + Rydwan + As Denarów

 

Myślę, że finalnie zostanę odebrana jako osoba energiczna, solidna, kreatywna i twórcza. Myślę, że dostanę dostanę tę pracę, wskazuje na to As. 

 

Prośba o Wasze spojrzenie

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Traktuję to pytanie jako jedno, bo w sumie od tego jak wypadnę, zależy czy mnie przyjmą. 

nie powiedziałabym. Można wypaść dobrze, a i tak nie wezmą. 

 

Wrażenie:

 

4 buław + Rydwan + As Denarów

4 buław z Rydwanem mówiłaby o osobie ciepłej i energicznej, która jednocześnie potrafi nad sobą zapanować

Rydwan z Asem Denarów to pokazanie im, że masz jasno sprecyzowany cel i wiesz, do czego dążysz

4 buław + As denarów - skojarzyło mi się z poinformowaniem ich w jakiś sposób (pośrednio lub bezpośrednio), że jesteś gotowa na dostanie tej szansy

 

po tych kartach nie widać, abyś zrobiła złe wrażenie :ok:

 

Czy dostaniesz pracę:
4 buław + Rydwan + As Denarów

nie jestem pewna, czy 4 buław jako pierwsza karta tutaj mówiłaby tak... czwórki z reguły symbolizują coś zamkniętego

z drugiej strony to też karta świętowania i przyznam szczerze, że ciężko mi tutaj ugryźć...

Rydwan sam w sobie jest na nie, to porostu pójście dalej

As Denarów, ale dopiero na samym końcu, więc może szansy będziesz szukać w innym miejscu

resumując: jestem na nie + z podsumy wychodzi XII Wisielec (4+7+1=12), a to też taka karta odkładania w czasie

 

gdyby As Denarów był zamieniony miejscem z 4 buław powiedziałabym, że tak, jest na to szansa. 

 

 

gdy chodziłam na rozmowy to stawiałam taki rozkład (może się przyda):

-1-2-

--3--

1 - jak przebiegnie rozmowa x1

2 - rada x1

3 - wynik x1

 

Tylko trzy karty, trzy konkretne pytania a razem tworzą przejrzysty obraz.

 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dwa niejako pytania na jeden rozkład kart. 

 

Odbiorę Ciebie jako kompetentną osobę, pasującą na dane stanowisko. 

Natomiast czy dostaniesz pracę, tutaj moze się sytuacja udwuznacznić, rozjechać innym planem. Obyś, Ty nie zechciała szukać gdzie indziej. Albo oni zaproponują Tobie inne stanowisko, niż de facto tyczące rozmowy kwalifikacyjnej. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Uważam podobnie jak @Venilia i @adamandium - jako odpowiedz na pytanie czy dostaniesz tą pracę to: 4 jest stała, zamknięta. Tu nie ma zmian. Rydwan to inicjatywa i skupienie na swoim planie - przede wszystkim duża samodzielność a As Denarów pokazuje pojawienie się nowej sytuacji powiązanej z Twoim pytaniem. Czy jest szansa by ktoś inny odezwał się z propozycją pracy? 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gringe napisał:

Uważam podobnie jak @Venilia i @adamandium - jako odpowiedz na pytanie czy dostaniesz tą pracę to: 4 jest stała, zamknięta. Tu nie ma zmian. Rydwan to inicjatywa i skupienie na swoim planie - przede wszystkim duża samodzielność a As Denarów pokazuje pojawienie się nowej sytuacji powiązanej z Twoim pytaniem. Czy jest szansa by ktoś inny odezwał się z propozycją pracy? 

Nie ma szans, bo to oni mnie znaleźli, a nie ja ich. Nie aplikowałam nigdzie indziej. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
14 godzin temu, Sunrise009 napisał:

4 buław + Rydwan + As Denarów

Moim zdaniem otrzymasz propozycję pracy. 

Szkoda, że dwa pytania w jednym, bo nie wiadomo, do czego odnieść karty, czy do tego, jak wypadniesz czy do wyniku rozmowy.... Tak czy inaczej as monet to najlepsza karta na propozycję, ale nie wiemy do dalej, np. propozycji możesz nie przyjąć, jeśli nie okaże się atrakcyjna. Dobrze by było dorzucić coś do tego Asa żeby wiedzieć, co następuje po nim. As otwiera jakąś możliwość i nic więcej nie mówi o wyniku. 

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Nie ma szans, bo to oni mnie znaleźli, a nie ja ich. Nie aplikowałam nigdzie indziej. 

Rozumiem. Nie chcę Tobie wchodzić w słowo, ale wiesz jak czasem jest tj. zmiennie i dynamicznie co do naszych oczekiwań. Tym bardziej, że to my szukamy pracy, rzadko kiedy (jak w Twoim przypadku) praca szuka nas.  

Trzymam palce, aby się Tobie spełniło. :yes:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że dwa pytania w jednym rozkładzie, ale karty są pozytywne wypadniesz tam jako energiczna i rezolutna osoba znająca swoją wartość. Powinnaś otrzymać ofertę.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę to co mówią inni, dwa pytania, a jeden rozkład. Wiesz, niekoniecznie otrzymanie pracy zależy od tego jak wypadniesz. W mojej firmie biorą wszystkich niezależnie od wrażenia...

Ale rozkład jest naprawdę obiecujący. Myślę, że wypadniesz świetnie i dostaniesz tą propozycję pracy :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...