Skocz do zawartości

Jak to rozpatrywać?


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Wysłałem dziś trochę CV i zapytałem, czy jakiś pracodawca się do mnie odezwie. 

 

Pustelnik, Paź Mieczy, Mag 

Pustelnik już mi kiedyś pokazał kontakt, więc odczytałem to jako tak, Paź mieczy również pokazuje kontakt przez internet jak i Mag, który jest władcą słowa. 

 

Zinterpretowałem, spojrzałem w telefon i okazało się, że już dostałem dwie wiadomości. Jeszcze przed rozłożeniem kart i teraz nwm. 

Mogę jeszcze mieć nadzieję na inne odpowiedzi, czy wróżba już się spełniła i o tym mówiły karty? Jak na to spojrzeć. Nie chcę znów wykładać kart. 

Dwie odpowiedzi były negatywne. Jedna firma nie prowadzi rekrutacji, bo zajmuje się tym forma zewnętrzna, a druga dopiero co przyjęła nowego pracownika, ale jeżeli będą poszukiwać to się odezwą. 

 

Może skonkretyzuje moje pytanie. Wróżbę mam już uznać za spełnioną, czy liczą się tylko odpowiedzi, które zostaną przysłane po postawieniu kart?

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jakiś pracodawca się do mnie odezwie? Pustelnik, Paź Mieczy, Mag 

mnie się wydaje, że wróżba już się częściowo spełniła

masz tutaj fajne karty kontaktu

mnie też czasami IX Pustelnik pokazuje kontakt, ale taki komp/telefon

reasumując: możliwe, że będzie jeszcze ktoś trzeci i nie przestawaj wysyłać CV :)

 

stawiałeś już może karty na rozkład tego rodzaju:
jak będzie wyglądać moja sytuacja zawodowa w:

trzecim kwartale: x1

czwartym kwartale: x1

albo w rozpisaniu na miesiące. 

 

 

 

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo. Właśnie też mam wrażenie, że już się spełniła. 

Nie, nie stawiałem takich rozkładów. Raczej na pracę stawiam na bieżący miesiąc. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2022 o 12:27, nastek96 napisał:

Witajcie. Wysłałem dziś trochę CV i zapytałem, czy jakiś pracodawca się do mnie odezwie. 

 

Pustelnik, Paź Mieczy, Mag 

Pustelnik już mi kiedyś pokazał kontakt, więc odczytałem to jako tak, Paź mieczy również pokazuje kontakt przez internet jak i Mag, który jest władcą słowa. 

 

Zinterpretowałem, spojrzałem w telefon i okazało się, że już dostałem dwie wiadomości. Jeszcze przed rozłożeniem kart i teraz nwm. 

Mogę jeszcze mieć nadzieję na inne odpowiedzi, czy wróżba już się spełniła i o tym mówiły karty? Jak na to spojrzeć. Nie chcę znów wykładać kart. 

Dwie odpowiedzi były negatywne. Jedna firma nie prowadzi rekrutacji, bo zajmuje się tym forma zewnętrzna, a druga dopiero co przyjęła nowego pracownika, ale jeżeli będą poszukiwać to się odezwą. 

 

Może skonkretyzuje moje pytanie. Wróżbę mam już uznać za spełnioną, czy liczą się tylko odpowiedzi, które zostaną przysłane po postawieniu kart?

Tak, Mag i Paź Mieczy jest bardzo kontaktowy, a Pustelnik może mówić o podejściu do sprawy ze stoickim spokojem. Posiadasz wiedzę, doświadczenie, a więc na pewno będzie odzew.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacja: wysłałem więcej CV i faktycznie się do mnie odzywają...tyle, że albo negatywnie, albo mówią, że się odezwą za jakiś czas lub mam napisać np: we wrześniu. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...