Skocz do zawartości

Co przyniesie weekend


Paulite

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

Jestem świeżakiem jeśli chodzi tarota. Postawiłam sobie karty na to co przyniesie najbliższy weekend. Szczególnie miałam na myśli pewnego Pana z którym mam pokręconą relacje.

 

Wyciągnełam: 

8 buław, 5 kielichów, Król buław, As kielichów, 4 kielichów.

 

Wygląda mi na to, że będzie jakiś kontakt z jego strony (8 buław, Król buław) z tymże nie przyniesie on tego o czego ja chce czyli jakiegoś wyjaśnienia sytuacji czy spotkania? ( Stąd te 5 i 4 kielichów). Ogólnie sporo wypadło kielichów więc podejrzewam, że będzie dużo emocji i chyba niekoniecznie pozytywnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt będzie intensywny. Ale nastaw się racjonalnie wyłączając emocje na ew. spotkaniu, rozmowie.  

Może dojść do pokiereszowania dość płaczliwego. Do tego stopnia, że się Tobie mówiąc wprost odechce. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie kontakt dość niespodziewany od bulawowego.Jest szansa że ten kontakt będzie przyjemny o ile nie dopuscicie do siebie negatywnych emocji . 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnęłam: 8 buław, 5 kielichów, Król buław, As kielichów, 4 kielichów

podobnie jak inni: weekend połączony z wiadomością :)

same buławy i puchary - typowo emocjonalno-uczuciowy czas

8 buław + Król Buław - kontakt z mężczyzną

5 kielichów, As Kielichów, 4 kielichy - ja bym powiedziała, że to pora na zrobienie sobie porządku w sprawach sercowych i pozwolenie, by coś poszło dalej jak rzeka; też świadomość, że los gra pierwsze skrzypce

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padniecie, tym buławowym okazał się mój brat bardzo mnie zaskoczył szczerymi wyznaniami ma strasznie dużo problemów w małżeństwie i sobie nie radzi. Czeka aż żona się trochę ogarnie. Wszystko to dokładnie pokazały karty…

  • Lubię to! 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, paulinaap napisał:

Padniecie, tym buławowym okazał się mój brat bardzo mnie zaskoczył szczerymi wyznaniami ma strasznie dużo problemów w małżeństwie i sobie nie radzi. Czeka aż żona się trochę ogarnie. Wszystko to dokładnie pokazały karty…

Czyli z Panem którego miałaś na myśli nie było kontaktu?  

Swoją drogą wesprzyj brata skoro ma sytuację nieciekawą  - nie pouczam dalej. :yes:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetnie karty pokazały:
- wyrzucenie z siebie uczuć

- wracanie do tego, co było

- zniechęcenie

- pana zajętego: XIII Śmierć (8+5; mnie ta karta kiedyś pokazała, że dana osoba jest po ślubie) + Król Buław + V Kapłan (1+4)

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adamandium napisał:

Czyli z Panem którego miałaś na myśli nie było kontaktu?  

Swoją drogą wesprzyj brata skoro ma sytuację nieciekawą  - nie pouczam dalej. :yes:

Z Panem był kontakt ale z mojej inicjatywy i taki tam nic szczególnego. Zero emocji zero czegokolwiek. On zajęty swoimi sprawami, ja zaczęłam chwilowo też żyć innym problemem.
Ewidentnie chodziło o brata bo spadło to na mnie jak grom z jasnego nieba i dużo emocji i smutku w tej rozmowie było. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, paulinaap napisał:

Z Panem był kontakt ale z mojej inicjatywy i taki tam nic szczególnego. Zero emocji zero czegokolwiek. On zajęty swoimi sprawami, ja zaczęłam chwilowo też żyć innym problemem.
Ewidentnie chodziło o brata bo spadło to na mnie jak grom z jasnego nieba i dużo emocji i smutku w tej rozmowie było. 

Rozumiem. Dzięki. 

 Zapytałam bo w pytaniu chodziło ściśle o tego X.   Karty które wyszły można też podciągnąć podciągnąć pod weryfikację - tu Twoja odpowiedz na moje zapytanie.  

4 kielichy to takie zero emocji wsio mi obojętne etc. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...