Skocz do zawartości

Relacje damsko męskie


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie czy do końca tego roku kalendarzowego wejdę w jakaś relacje damsko męska. Jestem singielka, wiec obojętnie jaka nie musi być zobowiązująco. 
 

8 buław, król monet, głupiec dołożyłam rycerza mieczy.

 

Powinno się coś pojawić. Luźna miła relacja tylko pytanie czy jedna osoba np król monetowy o usposobieniu rycerza mieczowego czy np dwie szanse ? 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, panna.marta napisał:

Cześć, mam pytanie czy do końca tego roku kalendarzowego wejdę w jakaś relacje damsko męska. Jestem singielka, wiec obojętnie jaka nie musi być zobowiązująco. 
 

8 buław, król monet, głupiec dołożyłam rycerza mieczy.

 

Powinno się coś pojawić. Luźna miła relacja tylko pytanie czy jedna osoba np król monetowy o usposobieniu rycerza mieczowego czy np dwie szanse ? 

No romans z jakims mezczyzna w typie krola monet (albo w pracy?)

Faktycznie cos nowego i lekkiego. A dociagac karte jakos sprecyzowalas co ma ta karta pokazac?

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu będziesz miała raczej romans, dosyć intensywny. Król monet raczej twardo stąpa po ziemi i wydaje mi się ze Cię do siebie na tyle nie dopuści żeby mogłbyć z tego związek stąd ten Rycerz mieczy. 

Edytowane przez paulinaap
  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, panna.marta napisał:

Powiem Ci, że nie tak uznałam, że głupiec to początek i dołożyłam, żeby zobaczyć w która stronę to pójdzie : )

Moze to ten z dzieckiem ktorego dziewczyny Ci przepowiadaly. Skoro za nim glupiec. Albo Ty uwazaj zebys nie wpadla skoro 8 bulaw rozpoczyna.

Rycerz mieczy moze sprzeczka?

 

Nie wiem czy wyobraznia mnie nie poniosla  ;p

 

 

Edytowane przez Blackraven
  • Lubię to! 1
  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Blackraven napisał:

Moze to ten z dzieckiem ktorego dziewczyny Ci przepowiadaly. Skoro za nim glupiec. Albo Ty uwazaj zebys nie wpadla skoro 8 bulaw rozpoczyna.

Rycerz mieczy moze sprzeczka?

 

Nie wiem czy wyobraznia mnie nie poniosla  ;p

 

 

No ja tez nie wiem dlatego wrzucam xD 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, paulinaap napisał:

W moim odczuciu będziesz miała raczej romans, dosyć intensywny. Król monet raczej twardo stąpa po ziemi i wydaje mi się ze Cię do siebie na tyle nie dopuści żeby mogłbyć z tego związek stąd ten Rycerz mieczy. 

Może tym mieczem mnie od siebie odetnie hehe 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy do końca tego roku kalendarzowego wejdę w jakaś relacje damsko męska. Jestem singielka, wiec obojętnie jaka nie musi być zobowiązująco. 
8 buław, król monet, głupiec dołożyłam rycerza mieczy

na coś szybkiego i niezobowiązującego jest tutaj szansa

Król Monet może wskazywać pana, który ma pracę, dobrą pensję

zgodziłabym się też z komentarzem wyżej, że to może być ktoś z pracy

Rycerz mieczy pokazuje mi czasami człowieka, który chce coś na już, więc to też pasuje to niezobowiązującej i prędkiej akcji

karty w sam raz na jeden raz

 

  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie będzie to szybki, niezobowiązujący romans. Oboje możecie beztrosko podchodzić do tej znajomości, coś na chwilę nie na dłuższą metę. Pan rzeczywiście może mieć dobrą pracę, być w czymś specjalistą, ogólnie poukładany facet, który mógł się już czegoś dorobić.

  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 buław, król monet, głupiec dołożyłam rycerza mieczy.

 

Obawiam się, że w relacje nie wejdziesz jako stały związek. 

Za to 8 buław zapowiada przygody, romans...z dość nadzianym facetem.

Głupiec podkreśla, że będzie to dość frywolna i niezobowiązująca relacja.

Tutaj Rycerz Mieczy fajnie to podkreśla. Facet wpadnie jak burza i potem zniknie. 

 

Edytowane przez nastek96
  • O.K 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, nastek96 napisał:

8 buław, król monet, głupiec dołożyłam rycerza mieczy.

 

Obawiam się, że w relacje nie wejdziesz jako stały związek. 

Za to 8 buław zapowiada przygody, romans...z dość nadzianym facetem.

Głupiec podkreśla, że będzie to dość frywolna i niezobowiązująca relacja.

Tutaj Rycerz Mieczy fajnie to podkreśla. Facet wpadnie jak burza i potem zniknie. 

 

ale to właśnie nie ma być zobowiązująca relacja mi taka  w ogóle nie jest nawet pisana, więc tak byłoby ok. Lepsze to niż nic.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, nastek96 napisał:

Skąd wiesz, że nie jest Ci pisana?

Chyba ciężko odczytać takie rzeczy. 

taka karma i też w horoskopie nic nie mam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nastek96 napisał:

Horoskop to tylko prognoza. Nie sprawdza się w 100%. Naprawdę wiele rzeczy zależy tylko od nas.

Jest szansa :)

Ja już w to nie wierze : ( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, nastek96 napisał:

No to już różnica światopoglądów. 

W których ćwiartkach horoskopu masz najwięcej planet? 

W domu 9 i 10 potem 1 i 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, panna.marta napisał:

W domu 9 i 10 potem 1 i 3

Potem W 7 jedna i na dranicy 7 i 8 jedna oraz w 6 jedna na granicy z 5 i jedna w 2 reszta pusta : D 

Edytowane przez panna.marta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo chciałem coś zweryfikować. Wieszczka Blackraven mówiła, że ludzie mający więcej planet w domu 4 i 1 bardziej biorą życie w swoje ręce, podczas, gdy ludzie mający więcej planet w domach 2 i 3 bardziej zdają się na los. Ty z tego co mówisz to chyba bardziej zdajesz się na los. 

  • Dobre! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, nastek96 napisał:

Pytam, bo chciałem coś zweryfikować. Wieszczka Blackraven mówiła, że ludzie mający więcej planet w domu 4 i 1 bardziej biorą życie w swoje ręce, podczas, gdy ludzie mający więcej planet w domach 2 i 3 bardziej zdają się na los. Ty z tego co mówisz to chyba bardziej zdajesz się na los. 

Wcale tak nie mowilam ;p

Mowilam o cwiartkach horoskopu. I to mi powiedziala wieszczka Gringe ;p

 

  • Lubię to! 1
  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Blackravenma rację - osoby u których zaznaczają się planety po stronie 4/10(4,5,6,7,8,9), są bardziej skazane lub sklonne( zależy od punktu widzenia) oddać swoje losy w ręce innych ludzi.

U osób z dominacją planet( zwłaszcza osobistych) po stronie 10/3 dom - zdają się na siebie i maja większe przekonanie o tym, że mają wpływ na swoje losy. 
Do tego dochodzi jeszcze rozłożenie w domach kątowych - tutaj bardziej świadomie korzystamy z energii planet. Ta energia jest taka „łatwo dostępna”. Gdzie przy domach upadających( 3,6,9,12) dzieje się od przypadku do przypadku. 
To tak bardzo w telegraficznym skrócie bo wszystko zależy tez od obsadzenia reszty horoskopu - z Saturnem w 1 jest przekonanie, że człowiek wszystko musi zrobić sam by było dobrze :D 
 

Ktos ma jakieś pytania? 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gringe napisał:

osoby u których zaznaczają się planety po stronie 4/10(4,5,6,7,8,9), są bardziej skazane lub sklonne( zależy od punktu widzenia) oddać swoje losy w ręce innych ludzi.

trochę offtop , ale dzięki za to, będę uważał komu/czemu się oddawać :ok:

 

 

 

Edytowane przez Piko
  • Dobre! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Piko napisał:

trochę offtop , ale dzięki za to, będę uważał komu/czemu się oddawać :ok:

 

 

 

Ja się nie znam, to się nie wypowiem. Oddam się w ręce tego losu, bo z tego co dziewczyny pisały teraz to mam taki czas, że los kamyczki pod nogi rzuca :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...