Skocz do zawartości

Prognoza na sierpień


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Aura: Kapłanka+Kapłan+Rycerz Buław

 

Ten miesiąc może jeszcze bardziej zacieśnić moje więzi z partnerem poprzez wspólną aktywność, podejmowanie decyzji dotyczących naszej przyszłości. Ewentualnie, możemy być w sierpniu dla siebie tajemniczy, podchodzący ze wsparciem i zrozumieniem. 

 

Praca: Księżyc+6 monet+Mag

 

Możliwe, że ktoś w pracy działa zakulisowo. Staram się o trochę inne stanowisko w firmie, ale do tej pory nie dostałam ostatecznej decyzji, czy będę mogła przejść do nowego działu. Myślę, że mój szef może trochę mnie czarować, sprawiać wrażenie, że jest pomocny w tej kwestii, a działać nie do końca tak, jak mówi.

 

Finanse: 6 mieczy+8 monet+4 kielichów

 

Pieniądze trzeba będzie oszczędzać na planowany urlop. 

 

Miłość: Sąd Boży+As Buław+Paź buław

 

Nowa energia, odrodzenie namiętności. A może i planowanie rodzinki :D

 

Relacje z otoczeniem: Księżyc+8 kielichów+As kielichów

 

Odejścia i powroty, tak zazwyczaj widzę 8 kielichów. As Kielichów może wskazywać dużą dawkę emocji w relacjach, ale czy pozytywną, czy negatywną to się okaże.

 

Pozytywna niespodzianka: Rycerz Denarów+7 mieczy+6 mieczy+ Głupiec

 

Możliwe, że jakaś podróż, rozpoczęcie czegoś nowego. 

 

Rada: Paź denarów+Wieża+8 monet

 

Skrupulatnie działać i nie poddawać pomimo jakiś zewnętrznych przeciwności lub porażek.

 

Dziękuję za wasze interpretacje!

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aura: Kapłanka+Kapłan+Rycerz Buław

też tak myślę :D

z względu na Rycerza Buław uważałabym na coś/kogoś, co/kto mogłoby/mógłby zmącić spokój

to też fajna aura na doszkolenie się, poszerzanie horyzontów myślowych

może wspólny wyjazd się szykuje - jak nie fizycznie, to może mentalnie, na duchowym poziomie

może podjęcie wspólnej decyzji odnośnie jakiegoś celu

 

Praca: Księżyc+6 monet+Mag

taka pierwsza karta moim zdaniem nadaje ton kolejnym, czyli pokazuje o co się będziesz bać w tym miesiącu

a tutaj pokazuje się właśnie praca, finanse, samorozwój, pokazanie się z jak najlepszej strony, też czekanie, aż ktoś z góry "rzuci groszem" (tutaj mam na myśli pieniądze, okazję itd.)

kto wie, czy nie uda się szybko "wyjechać" z tych ciemności a sytuacja się wyjaśni i coś się uda

też niepewność, wahania odnośnie swojego/cudzego działania

 

Finanse: 6 mieczy+8 monet+4 kielichów

pierwsze dwie karty mogłyby właśnie mówić o pracowaniu nad czymś

tutaj jest raczej wszystko dopięte na ostatni guzik, działanie wg określonego planu

raczej spokojny okres

ostatnia karta może wskazywać na niezadowolenie wynikające z tego, że coś będziesz trzeba sobie odpuścić albo wydało się pieniądze na coś, na co nie do końca się chciało albo było potrzebne

 

Miłość: Sąd Boży+As Buław+Paź buław

dobre karty na planowanie rodziny :)

w pierwszej karcie widać odżycie, odnowienie, taki powiew świeżej i młodzieńczej energii (z następnymi kartami)

dużo tutaj energii - nie usiedzisz pewnie w miejscu

adorowanie kogoś albo czucie się adorowanym

wakacje będą w sierpniu? widać po tych kartach taki luz, skupienie na amorach

 

Relacje z otoczeniem: Księżyc+8 kielichów+As kielichów

może chodzi o to otoczenie z pracy?

w pierwszych dwóch kartach to wygląda trochę tak, jakbyś kręciła się w kółko na poziomie negatywnych/nierealnych myśli

myślę że ten As Kielichów tutaj wskazuje na oczyszczenie, odpuszczenie, pójście dalej

cokolwiek tutaj jest nie do końca w porządku, to później to minie

 

Pozytywna niespodzianka: Rycerz Denarów+7 mieczy+6 mieczy+ Głupiec

jakaś wiadomość, która pomoże umknąć od dążenia w stronę 0 Głupca

 

Rada: Paź denarów+Wieża+8 monet

trzymania się bardziej ziemi

nie bawić się w Ikara i nie latać zbyt blisko słońca

skupienie na sprawach materialnych, pracy, nauce

dochodzenie do celu małymi krokami

cierpliwość

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aura: Kapłanka+Kapłan+Rycerz Buław

Tutaj widać Cb i jakiegoś mężczyznę. Czyżby w wasz poukładany świat wdarł się jakiś mężczyzna? 

 

 

 

Praca: Księżyc+6 monet+Mag

Widac, że twoja sytuacja w firmie jest niejasna. Ale karty dobrze wróżą. Ktoś Ci pomoże. Jakiś mężczyzna i wszystko się wyklaruje. 

 

 

Finanse: 6 mieczy+8 monet+4 kielichów

Powiedziałbym, że może Cię czekać jakiś wyjazd w pracy. Może jakieś szkolenie? Albo będzie jakaś propozycją zarobienia dodatkowych pieniędzy, ale przegapisz szansę. 

 

 

Miłość: Sąd Boży+As Buław+Paź buław

Otworzysz się na pewne sprawy i możliwe, że wydasz w romans. Albo zapoczątkujesz znajomość, będą gorące wiadomości itp...

 

 

Relacje z otoczeniem: Księżyc+8 kielichów+As kielichów

Tutaj możesz nie widzieć co się wokół Cb dzieje. Ktoś może odejść z twojego życia lub sama kogoś opuścisz, jednak to.wszystko Ci pomoże i sprawi, że poczujesz się lekko.

 

 

 

Pozytywna niespodzianka: Rycerz Denarów+7 mieczy+6 mieczy+ Głupiec

Mysle, że jakiś mężczyzna był wobec Cb nieszczery o to wszystko się teraz wyda. On sam wyjdzie na osobę niedojrzałą. 

 

 

 

Rada: Paź denarów+Wieża+8 monet

Ja bym.powiedzial, że zacząć od początku. Jeśli ktoś odejdzie, coś się zawali to pracuj dalej nad budową nowych fundamentów. Paź zaczyna od początku, ty też możesz. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...