Jump to content

Prognoza na sierpień

mezza

Recommended Posts

Aura: Kapłanka+Kapłan+Rycerz Buław

Ten miesiąc może jeszcze bardziej zacieśnić moje więzi z partnerem poprzez wspólną aktywność, podejmowanie decyzji dotyczących naszej przyszłości. Ewentualnie, możemy być w sierpniu dla siebie tajemniczy, podchodzący ze wsparciem i zrozumieniem. 

Praca: Księżyc+6 monet+Mag

Możliwe, że ktoś w pracy działa zakulisowo. Staram się o trochę inne stanowisko w firmie, ale do tej pory nie dostałam ostatecznej decyzji, czy będę mogła przejść do nowego działu. Myślę, że mój szef może trochę mnie czarować, sprawiać wrażenie, że jest pomocny w tej kwestii, a działać nie do końca tak, jak mówi.

Finanse: 6 mieczy+8 monet+4 kielichów

Pieniądze trzeba będzie oszczędzać na planowany urlop. 

Miłość: Sąd Boży+As Buław+Paź buław

Nowa energia, odrodzenie namiętności. A może i planowanie rodzinki :D

Relacje z otoczeniem: Księżyc+8 kielichów+As kielichów

Odejścia i powroty, tak zazwyczaj widzę 8 kielichów. As Kielichów może wskazywać dużą dawkę emocji w relacjach, ale czy pozytywną, czy negatywną to się okaże.

Pozytywna niespodzianka: Rycerz Denarów+7 mieczy+6 mieczy+ Głupiec

Możliwe, że jakaś podróż, rozpoczęcie czegoś nowego. 

Rada: Paź denarów+Wieża+8 monet

Skrupulatnie działać i nie poddawać pomimo jakiś zewnętrznych przeciwności lub porażek.

Dziękuję za wasze interpretacje!

• Super 1

też tak myślę :D

z względu na Rycerza Buław uważałabym na coś/kogoś, co/kto mogłoby/mógłby zmącić spokój

to też fajna aura na doszkolenie się, poszerzanie horyzontów myślowych

może wspólny wyjazd się szykuje - jak nie fizycznie, to może mentalnie, na duchowym poziomie

może podjęcie wspólnej decyzji odnośnie jakiegoś celu

taka pierwsza karta moim zdaniem nadaje ton kolejnym, czyli pokazuje o co się będziesz bać w tym miesiącu

a tutaj pokazuje się właśnie praca, finanse, samorozwój, pokazanie się z jak najlepszej strony, też czekanie, aż ktoś z góry "rzuci groszem" (tutaj mam na myśli pieniądze, okazję itd.)

kto wie, czy nie uda się szybko "wyjechać" z tych ciemności a sytuacja się wyjaśni i coś się uda

też niepewność, wahania odnośnie swojego/cudzego działania

pierwsze dwie karty mogłyby właśnie mówić o pracowaniu nad czymś

tutaj jest raczej wszystko dopięte na ostatni guzik, działanie wg określonego planu

raczej spokojny okres

ostatnia karta może wskazywać na niezadowolenie wynikające z tego, że coś będziesz trzeba sobie odpuścić albo wydało się pieniądze na coś, na co nie do końca się chciało albo było potrzebne

dobre karty na planowanie rodziny :)

w pierwszej karcie widać odżycie, odnowienie, taki powiew świeżej i młodzieńczej energii (z następnymi kartami)

dużo tutaj energii - nie usiedzisz pewnie w miejscu

adorowanie kogoś albo czucie się adorowanym

wakacje będą w sierpniu? widać po tych kartach taki luz, skupienie na amorach

może chodzi o to otoczenie z pracy?

w pierwszych dwóch kartach to wygląda trochę tak, jakbyś kręciła się w kółko na poziomie negatywnych/nierealnych myśli

myślę że ten As Kielichów tutaj wskazuje na oczyszczenie, odpuszczenie, pójście dalej

cokolwiek tutaj jest nie do końca w porządku, to później to minie

jakaś wiadomość, która pomoże umknąć od dążenia w stronę 0 Głupca

trzymania się bardziej ziemi

nie bawić się w Ikara i nie latać zbyt blisko słońca

skupienie na sprawach materialnych, pracy, nauce

dochodzenie do celu małymi krokami

cierpliwość

• Super 1
  • Thanks! 1

Tutaj widać Cb i jakiegoś mężczyznę. Czyżby w wasz poukładany świat wdarł się jakiś mężczyzna? 

Widac, że twoja sytuacja w firmie jest niejasna. Ale karty dobrze wróżą. Ktoś Ci pomoże. Jakiś mężczyzna i wszystko się wyklaruje. 

Powiedziałbym, że może Cię czekać jakiś wyjazd w pracy. Może jakieś szkolenie? Albo będzie jakaś propozycją zarobienia dodatkowych pieniędzy, ale przegapisz szansę. 

Otworzysz się na pewne sprawy i możliwe, że wydasz w romans. Albo zapoczątkujesz znajomość, będą gorące wiadomości itp...

Tutaj możesz nie widzieć co się wokół Cb dzieje. Ktoś może odejść z twojego życia lub sama kogoś opuścisz, jednak to.wszystko Ci pomoże i sprawi, że poczujesz się lekko.

Mysle, że jakiś mężczyzna był wobec Cb nieszczery o to wszystko się teraz wyda. On sam wyjdzie na osobę niedojrzałą. 

Ja bym.powiedzial, że zacząć od początku. Jeśli ktoś odejdzie, coś się zawali to pracuj dalej nad budową nowych fundamentów. Paź zaczyna od początku, ty też możesz. 

• Thanks! 1