Skocz do zawartości

Czy będzie awans na nowe stanowisko?


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Ubiegam się o awans, ale cały czas nie otrzymałam żadnej informacji zwrotnej. 

 

Księżyc+Sprawka+ Królowa Kiel+AS Monet

 

Chyba ważą się moje losy. Możliwe, że na minus może przemawiać moją emocjonalność, ale As Monet może byc zapowiedzą, że jednak otrzymam nowa rolę. 

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Nie są to karty na otrzymanie awansu. W Księżycu człowiek często sam się oszukuje, gdzieś jest tez jakieś drugie dno. 
Karta której bardzo nie lubię - Królowa Kielichów. Jej jest zawsze mało. Taka sierotka losowa :/ Ma duże poczucie żalu do otoczenia. 

Pracodawca dość rzetelnie podejdzie do przyznania awansu- rozważy wszystkie „+” i „-„. 
As Monet pokazuje pojawienie się nowej, innej sytuacji która będzie bardzo na korzyść dla Ciebie - będziesz mogła z tego skorzystać lub nie. Decyzja będzie należeć do Ciebie( to jest coś nowego, czego na ten moment nie bierzesz pod uwagę). 
 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc+Sprawka+ Królowa Kiel+AS Monet

dla mnie też te karty są za słabe na awans

W Księżycu widziałabym wszystko to, co sobie zamyślasz na ten temat + przejmowanie się

W drugiej karcie dostaniesz decyzję

Królowa Kielichów - taka coś mało pracowita ta karta, zdecydowanie dużo lepsza na okres weekendu, wakacji itp.

As Denarów odebrałabym tutaj jako światełko w tunelu

 

reasumując: awans nie; prędzej podwyżka lub wskazówki na przyszłość

  • W punkt 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
10 godzin temu, mezza napisał:

Księżyc+Sprawka+ Królowa Kiel+AS Monet

Moim zdaniem przeciwnie, są szanse na awans, o ile realnie na niego zapracowałaś. 

Księżyc wskazuje, że póki co dzieją się za zamkniętymi drzwiami sprawy, które są dla Ciebie niejawne, być może jakieś rozmowy, ustalenia. 

Sprawiedliwość to karta karmiczna, dostaniesz to, na co zasługujesz. Jeśli realnie są przesłanki ku temu, abyś awansowała, to decyzja będzie sprawiedliwa. Jeśli Twoje życzenie jest przesadzone, to sprawiedliwie dostaniesz odmowę. 

Królowa kielichów jest przyjazna, empatyczna, więc szefowa (instytucja) może przychylić się do Twojej prośby kierując się wyrozumiałością i finalnie dostaniesz propozycję w asie monet. Awansu lub podwyżki. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak. Jest dość niejasna sprawa, ponieważ pracodawca poza Tobą rozważa również kandydaturę jakiejś kobiety. 

As Monet mówi, że jest szansa, jednak musiałabyś się jakoś bardziej wykazać. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Gratulacje! :piwo:

 

to teraz widzę to tak: Księżyc+Sprawka+ Królowa Kiel+AS Monet

 

druga karta powoduje zamknięcie jednego etapu (Księżyc) i otwarcie drugiego (Królowa Kielichów + As monet)

teraz już wiem, że dwie ostatnie karty pokazały awans

 

przyznam, że rozkład byłby dla mnie jaśniejszy, gdyby zamiast kielichowej była chociażby Królowa Buław/Denarów, Cesarzowa lub Siła.

 

jaką masz talię? 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...