Skocz do zawartości

3 królowe?


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Chce dziś porozmawiać z kierownikiem o mojej pracy i pewnych niesprawiedliwościach. Zakładam, że do rozmowy dojdzie, choć może być tak, że jednak zrezygnuje, jeżeli wyczuje, że to nieodpowiedni moment.

 

Jak się potoczy ta sprawa?

Królowa Mieczy, Królowa Kielichów, Królowa Buław 

 

Aż 3 Królowe. Na początku pomyślałem, że skończy się na tym, że będziemy rozmawiać we 3 jeszcze z kierowniczką. 3 bierne karty, czyli rozmowa będzie na spokojnie, ale każdy będzie trochę przyhamowany w tej rozmowie. 

A teraz się zastanawiam, czy w ogóle dojdzie do tej rozmowy? 3 bierne karty.  

Albo trzecia interpretacja, teraz na to wpadłem podczas pytania. 

Najpierw w Królowej Mieczy oprę się na rzeczowych argumentach, które przygotowałem. Potem rozmowa może się oprzeć na tym jak źle się czuje potraktowany, a na końcu będzie już bardziej wybuchowo.

Jak to widzicie? 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak 

Te 3 karty obrazują Ciebie i są radą. 

Królowa Mieczy to czysta logika mądrość 

W rozmowie wykorzystaj konkretne argumenty podejdź do sprawy przygotowana

 

Bulawowa jako pewna siebie kobieta ona też ma cięty język plus urok osobisty 

Postaw na swoim bądź pewna siebie nie daj się..

 

Kielichowa to emocje hm nie daj się ponieść emocjom? Bądź spokojna 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
59 minut temu, nastek96 napisał:

Jak się potoczy ta sprawa?

Królowa Mieczy, Królowa Kielichów, Królowa Buław 

Królowe nie są od przejmowania inicjatywy. Wyszedłby tu jakiś Rycerz(Ty) bo walczysz o swoje prawa albo Król( pracodawca) - bo niestety ma większą władzę. 
W królowej Mieczy ludzie sobie odpuszczają.  Wiec albo Ty zrezygnujesz bo jie będzie klimatu do rozmów albo ktoś Cię zbędzie i nie podejmie tego wątku. 
Królowa Kielichów to kolejna karta która nie wróży powodzenia - pozostaje żal i rozczarowanie, że nie tak miała potoczyć się sytuacja. 
w Królowej Buław możesz dostać nowe informacje w danej sprawie, ktoś się z Tobą skontaktuje. 
Ja nie widzę by na ten moment doszło do rozmowy albo żebyś uzyskał to czego oczekujesz. Na ten moment. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo :)

 

Szept myśli - jestem chłopakiem ;)

 

Gringe - możliwe, że zrezygnuje. Zobaczymy jaki będzie miał dziś nastrój. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, okazało się, że po zabiegu nie mogę stać na tej nodze przez 2 dni i jeszcze nie dojdzie do rozmowy, bo mnie nie będzie. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...