Skocz do zawartości

Zmiana lekarza


Justa36

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłam swojego lekarza rodzinnego.Mam już wybranego nowego lekarza.Moje pytanie czy nowy lekarz będzie dla mnie do dobry?wyciągnięte karty: 10 mieczy,kapłan,10 buław,3 buławy.Wydaje mi się że nie,o czym mogą świadczyć 10 mieczy i 10 buław.A i kapłan jest osobą która lubi pouczać.Jak myślicie?

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Justa36 napisał:

wyciągnięte karty: 10 mieczy,kapłan,10 buław,3 buławy.

10 mieczy rzeczywiście mówi że Cię dobije, może jakąś nową diagnozą ? Kapłan że podchodzi do swojego zawodu z poczuciem misji... 10 buław że może być ciężko , może z jakimś leczeniem, 3 buławy to karta brama która wskazuje na wiele możliwości i stały kontakt z lekarzem czyli będzie on na dłużej z poczuciem nadziei na lepsze lub będziesz wypatrywać nowego ...

Jak ja zmieniałem lekarza rodzinnego to wszystko było dobrze, czego i Tobie życzę :ok:

 

 

 

PS:Oczywiście są to jedne z opcji, bo Ty decydujesz o swoim zdrowiu...

 

 

 

 

Edytowane przez Piko
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nowy lekarz będzie dla mnie do dobry? 10 mieczy,kapłan,10 buław,3 buławy

V Kapłan jest super na te sprawy, szkoda tylko, że utknął między tak ciężkimi dziesiątkami

myślę że w 3 buław zaczniesz rozglądać się za czymś innym...

 

optuję za tym, że tego lekarze też pewnie zmienisz

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzisz z 10 mieczy czyli koniec trudnej sytuacji czyli poprzedni lekarz ci nie odpowiadał. Wchodzisz w Kaplana a to mądry człowiek .Na początku mogą być jakieś trudności ale suma sumarum powinnaś być zadowolona. U mnie 3 buławy to karta zawsze na plus. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również myślę, że nie będziesz zadowolona i to od samego początku - 10 mieczy, aż do 3 buław - snucie planów o nowym lekarzu. 

Tutaj może nie odpowiadać Ci jego wiedza i myślę, że w przypadku choroby może nie być zbyt skuteczny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, ze będą pewne kwestie w których ten ktoś będzie niezbyt przychylny, ale będzie miał tez dobre strony. Może być tak, ze będzie otwierał jakieś nowe możliwości, ale szału niestety w tych kartach nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...