Skocz do zawartości

Diabeł? - poztytyw?


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, z powodu stanów zapalnych planuję post Dąbrowskiej. To jest mój cel numer jeden: pozbycie się wszystkich stanów zapalnych. Obecnie jestem w trakcie planowania daty rozpoczęcia. Mam problem z Diabłem. 

 

Jak wpłynie na mój organizm? 

Diabeł, Świat, Rycerz Buław 

 

Sam rozkład odczuwam pozytywnie. 

Otwiera go Diabeł, który mówi o różnych toksynach, tym co zatruwa jak i o stanach zapalnych. Czyli widzimy potwierdzenie, że jak najbardziej stany zapalne w moim organiźmie są. 

Dalej mam Świat, czyli wyzwolenie. Doprowadzenie planów do końca. 

Może to oznaczać uwolnienie z dręczących mnie stanów zapalnych, głównie nadgarstka, ale też innych stawów jak i skóry. 

Zostaje wyzwolony z toksyn.

Dalej mamy Rycerza Buław. Może to być mobilizacja organizmu do działania. Dodatkowy zastrzyk energii. 

Być może pobudzenie układu krążenia? Czy to przypływ młodzieńczej witalności? Stan organizmu jaki powinien być naturalny w moim wieku? 

Tutaj też spodziewam się szybkiego efektu. 

 

Z podsumowania jest XXI+XV+III=XVII

Gwiazda mówi o uleczeniu chorób. 

 

Jak widzicie Diabła, który otwiera rozkład? Stany zapalne, które wyleczę, czy toksyczny wpływ na organizm? 

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na cito,  

uciekaj od toksycznych ludzi w otoczeniu (tu Diabeł).  To są największe toksyny. :wink:Zacznij oczyszczania własnego świata.  Nic bardziej nie rujnuje zdrowia gdzie siada psychosomatyka jak toksyczne relacje, stresopochodne szarpanina, toksyczne wpływy etc. 

Zadbaj o zdrowie psychiczne. 

Edytowane przez adamandium
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

O, byłam na poście Dąbrowskiej, powodzenia! :D Jest opisywany niby jako hardcorowy, a ja w ogóle nie chodziłam głodna mimo stosunkowo niewielkiej ilości jedzenia. Nie schudłam, ale skóra się super poprawiła i ludzie to zauważali. Myślę że na niektóre dolegliwości może jak najbardziej pomagać :)

 

O Diable od razu pomyślałam, że chodzi o toksyny i zatrucia, ale to także nasze nałogi i przywiązanie do rzeczy, które często są przyjemne, ale nam szkodzą. Nie muszą to być używki, ale właśnie też niektóre pokarmy, słabość do produktów które nie są dla nas dobre (i to też nie tak, że to te uznawane ogólnie za szkodliwe, tutaj przykładem niech będzie zajadanie się serem pomimo nietolerancji laktozy) albo w ogóle szukanie szczęścia w jedzeniu i dietach.

 

Myślę, że po prostu odkryjesz, co Ci szkodziło do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo :)

 

Adamandium: ja chcę wyleczyć bardziej choroby fizyczne jak różnego rodzaju zapalenia. Staram się unikać toksycznych ludzi, ale nie od wszystkich się da z powodu pracy. Więc uczę się odgradzać od nich mentalnie. 

 

Ragna: zdecydowanie przedobrzam ze słodyczami i cukrem. Szkodzi mi to i jestem tego świadom. To wszystko zanieczyszcza jelita co rzutuje na cały organizm. Możliwe, że znowu je wyrzucę z życia. Jestem uzależniony. 

Jak długo byłaś na poście? 

Ja planuję na początek 14 dni. 

Stawiała raczej na surowe warzywa, czy je gotowałaś?

 

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
7 godzin temu, nastek96 napisał:

Jak długo byłaś na poście? 

Ja planuję na początek 14 dni. 

Stawiała raczej na surowe warzywa, czy je gotowałaś?

 

Byłam około 1,5 tygodnia. Jadłam warzywa w każdej formie, łącznie z zupami na bazie samych warzyw i ziół :) Starałam się jednak to równoważyć i albo podczas posiłku dojadałam surowe warzywa jeśli pasowało (do zupy może niekoniecznie), a jeśli nie to następny posiłek robiłam z surowymi. Ogółem przeplatałam to, ponieważ nienajlepiej trawię surowe warzywa i nie chciałam jeść wyłącznie takich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wpłynie na mój organizm? Diabeł, Świat, Rycerz Buław 

ja tego nie widzę tak kolorowo

W XV Diable rzeczy mogą przybrać jeszcze gorszy obrót

W XXI Świecie zmienisz podejście; zakończysz to i przejdziesz do Rycerza Buław

Rycerz Buław aktywnie działa w temacie; raczej będziesz szukał jeszcze innych rozwiązań; mnie ta karta czasami nerwy pokazuje

 

piszesz o stanach zapalnych a XV Diabeł i Rycerza Buław to gorące karty i nie kojarzą mi się z uzdrowieniem.

XXI Świat faktycznie przynosi tutaj nadzieję, już prędzej kojarzy mi się z wyleceniem, ulgą i wytchnieniem. Tutaj jednak jest otoczony przez dwie powyższe karty, a więc jest nimi przyblokowany. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak większość Diabeł to zatrucie organizmu toksynami oraz wzmożone stany zapalne w organizmie po czy następuje oczyszczenie Świat 

 

powodzenia 

Edytowane przez zakretka23
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, nastek96 napisał:

Dziękuję Wam bardzo :)

 

Adamandium: ja chcę wyleczyć bardziej choroby fizyczne jak różnego rodzaju zapalenia. Staram się unikać toksycznych ludzi, ale nie od wszystkich się da z powodu pracy. Więc uczę się odgradzać od nich mentalnie. 

 

Ragna: zdecydowanie przedobrzam ze słodyczami i cukrem. Szkodzi mi to i jestem tego świadom. To wszystko zanieczyszcza jelita co rzutuje na cały organizm. Możliwe, że znowu je wyrzucę z życia. Jestem uzależniony. 

Jak długo byłaś na poście? 

Ja planuję na początek 14 dni. 

Stawiała raczej na surowe warzywa, czy je gotowałaś?

 

Jeszcze raz, gdyż wczoraj jak napisałam na cito zinterpretowałam. 

Zadałeś pytanie jak wpłynie na Ciebie dieta...itd. 

 

Na me oko dostaniesz dobrego kopa takiego megapozytywnego wiatr w żagle, gdy się oczyścisz. Organizm to Tobie wynagrodzi ... 

Powodzenia.....:czarow:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :)

Dziś przez lekarza runął mój plan postu. Ale zrobię coś podobnego. Będzie 14 dni z czego cześć Dąbrowskiej, a do części dni będę zmuszony dodać takie rzeczy jak platki owsiane, tofu, orzechy...

Ale na pewno będzie to 14 dni bez cukru, soli, chleba, białej mąki, mięsa, przetworów mlecznych...

Mam nadzieję, że się uda :)

  • Lubię to! 2
  • O.K 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nastek96 napisał:

Ale na pewno będzie to 14 dni bez cukru, soli, chleba, białej mąki, mięsa, przetworów mlecznych..

Ja jednak polecam dietę LCHF. Według mnie bardziej oczyszcza organizm.

I Powodzenia :tak:

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venilla, też miałem skojarzenie buław z zapaleniami. Ale chyba zaryzykuję. 

 

Zakrętka, liczę na to oczyszczenie.

 

Piko: dziękuję, ale ja wyjeżdżam do pracy na tydzień i wracam na weekendy. Nie mam tam kuchni, więc sprawa jest skomplikowana. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Piko napisał:

i to jest właśnie Diabeł...

Zresztą tam jest Świat i Rycerz buław. 

Ta dieta nie da fajnych efektów i złość w rycerzyku będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...