Jump to content

Kontynuacja znajomości

crowcrow
 Share

Recommended Posts

Jakiś czas temu spotkałam się z pewnym facetem, póki co ze względu na różne sprawy wiem, że przez najbliższy miesiąc się nie spotkamy. Czy w ciągu kolejnych 3msc jest szansa na spotkanie?

XIII Śmierć

7 mieczy

9 mieczy

Wydaję mi się, że nie. Znajomość ciągnięta z jego strony tak trochę z braku laku, bez żadnego zaangażowania.

• Super 1

8 minut temu, crowcrow napisał:

Czy w ciągu kolejnych 3msc jest szansa na spotkanie?

XIII Śmierć

7 mieczy

9 mieczy

Widzę tu zmianę podejścia do relacji i żal że tak się to źle potoczyło (Ale u kogo ?...) :_bezradny:

Szansa na spotkanie zawsze jest, tylko w tych kartach widać raczej ucieczkę od siebie.

Edited by Piko
  • Like 1
  • Thanks! 1

dla mnie te karty mówią o zakończeniu, ucieczce albo szukanie danej osoby, myślenie o niej, ale o spotkaniu nic.

• Like 1
  • Thanks! 1

Wydaje mi się, że się nie spotkacie. 

Widać to po Śmierci. Może nawet się tego domyślasz, ale boisz się tego przyznać i sama się oszukujesz. 

• Thanks! 1

Dobra, jako że wracam do tarota 2-3 razy w roku to lecimy dalej w tym temacie :D nasze nastawienie odnośnie tej relacji:
Jego: królowa mieczy i 7 kijów
Tutaj dylemat numero uno czy on widzi mnie jako królową mieczy, czy jest to trzymanie na dystans z jego strony. Wydaje mi się że próbuje coś ugrać, ale na razie to kwitnie gdzieś tam w głowie "w teorii'.

w sumie = XVIII księżyc - jakieś niedopowiedzenia, ukryte plany
Moje
: 10 pucharów i 6 pucharów

Spędzone miłe chwile i satysfakcja

w sumie = XIV umiarkowanie - wiem, że nie będzie z tego nic więcej, ale utrzymamy przyjacielską relację jaka jest teraz.

• Like 1

24 minuty temu, crowcrow napisał:

Jak by się wzbraniał przed Twoją dominacją...

26 minut temu, crowcrow napisał:

Moje: 10 pucharów i 6 pucharów

• Thanks! 1

Pytasz czy spotkacie się w ciągi 3 miesięcy 

Wydaje mi się że nie. Śmierć zatrzymuję Nie musi być zakończenie ale wplyw na relacje mogą mieć inne sprawy. Coś może się zadziałać że do spotkania w tym czasie nie dojdzie i będzie smutek. 

Królowa mieczy trzyma dystans i bardzo realnie ocenia sytuacje. ( może to być inna kobieta w jego zyciu? 7 buław broni swoich granic, mogą być przeszkody. Choć to czasami walka o relację. 

Księżyc daje zamglony obraz sytuacji. Możesz o nim wiele nie wiedzieć. To lęki obawy jednej ze stron. 

• Thanks! 1

W dniu 28.07.2022 o 18:33, crowcrow napisał:

Jakiś czas temu spotkałam się z pewnym facetem, póki co ze względu na różne sprawy wiem, że przez najbliższy miesiąc się nie spotkamy. Czy w ciągu kolejnych 3msc jest szansa na spotkanie?

XIII Śmierć

7 mieczy

9 mieczy

Wydaję mi się, że nie. Znajomość ciągnięta z jego strony tak trochę z braku laku, bez żadnego zaangażowania.

Jeśli chodzi o spotkanie to moim zdaniem karty są na Nie.

Ty byś bardzo chciała tego spotkania ale On tego unika, wykręca się czymś? Co wywołuje chyba Twój smutek.

W dniu 3.08.2022 o 20:41, crowcrow napisał:

Dobra, jako że wracam do tarota 2-3 razy w roku to lecimy dalej w tym temacie :D nasze nastawienie odnośnie tej relacji:
Tutaj dylemat numero uno czy on widzi mnie jako królową mieczy, czy jest to trzymanie na dystans z jego strony. Wydaje mi się że próbuje coś ugrać, ale na razie to kwitnie gdzieś tam w głowie "w teorii'.

w sumie = XVIII księżyc - jakieś niedopowiedzenia, ukryte plany
Moje
: 10 pucharów i 6 pucharów

w sumie = XIV umiarkowanie - wiem, że nie będzie z tego nic więcej, ale utrzymamy przyjacielską relację jaka jest teraz.

W jego głowie jest jakiś dystans do Ciebie. Może się czegoś obawia?

Ty jesteś pozytywnie nastawiona do tej relacji ale z sumy wyszło umiarkowanie czujesz ze nic głębszego z tego nie będzie.