Skocz do zawartości

Wyjazd


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dojdzie do wyjazdu firmowego za granice w październiku ? 
 

z góry przepraszam, że tyle kart, ale ułożyły się ciekawe i dociągnęlam dwie ostatnie.

 

księżyc XVIII, as pucharów, 4 buław dodatkowo krolowa monet i słońce XIX

 

w tym księżycu sytuacja może być niepewna, ale zarówno 4 buławy jak i słońce mogą wskazywać na wyjazd w cieplejsze kraje. 

Edytowane przez panna.marta
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, panna.marta napisał:

 

księżyc XVIII, as pucharów, 4 buław dodatkowo krolowa monet i słońce XIX

Ten Księżyc rzeczywiście wprowadza element niepewności, a pozostałe karty AS Pucharów i 4 buławy wskazują na świętowanie w domu. Lecz dobrane dodatkowo karty mogą wskazywać na wyjazd lub przynajmniej na nadzieję na niego...

  • Lubię to! 2
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, panna.marta napisał:

księżyc XVIII, as pucharów, 4 buław dodatkowo krolowa monet i słońce XIX

 

Gdyby nie ten Księżyc, który wskazuje na Twoje marzenia i cele związane z tym wyjazdem.Prawdopodobnie wyjazd łączyłby się ze szkoleniem i co się z tym wiąże - awansem.  Księżyc jest złudny. Są pewne sprawy o których nie wiesz i które mogą pokrzyżować plany.Myślę, że zakończy się szkoleniem ( o ile takie jest w planie) w zakładzie pracy czy gdzieś bliżej - 4  Buławy są również ograniczeniem. Mimo wszystko może być również fajnie.

Mam nadzieję, że się mylę.

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dojdzie do wyjazdu firmowego za granice w październiku? księżyc XVIII, as pucharów, 4 buław dodatkowo krolowa monet i słońce XIX

Księżyc to obraz niepewności, błądzenie po omacku

w Asie Pucharów wszystko przemija, więc pewnie ten termin zostanie przełożony albo odwołany na niewiadomo kiedy

4 buław to raczej siedzenie na miejscu

Królowa Monet podobnie

Słońce to dla mnie tutaj opis nastroju po

 

karty bierne w działaniu, mało tutaj ruchu czy też takiego pewnego tak na początku rozkładu

 

moim zdaniem do wyjazdu firmowego nie dojdzie

 

może zamiast tego będzie jakiś wypad do knajpy albo jakieś inne fajne spotkanie

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dojdzie, ale na innych zasadach niż myślisz. Nie wiesz wszystkiego. As pucharów mówi o szansie, a 4 buław o sukcesie. 

Ale Księżyc trochę nam zamglił sprawę. Może będzie trzeba za to dopłacać, może nie każdy będzie mógł pojechać. Ale sam wyjazd raczej dojdzie do skutku. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, nastek96 napisał:

Myślę, że dojdzie, ale na innych zasadach niż myślisz. Nie wiesz wszystkiego. As pucharów mówi o szansie, a 4 buław o sukcesie. 

Ale Księżyc trochę nam zamglił sprawę. Może będzie trzeba za to dopłacać, może nie każdy będzie mógł pojechać. Ale sam wyjazd raczej dojdzie do skutku. 

Dzięki tez to widzę pozytywnie ten ksiezyc wiadomo niepewny czort wir czy tam znowu covidy nie pokrzyżują planów 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Księżycem mam złe doświadczenia, szczególnie gdy tyczą pytania (ń) o pewność czegoś. Jak w tym zapytaniu. 

Jestem na nie. No chyba, że wyszły w nim Twoje obawy co do sytuacji lub perspektyw jakie nadchodzą. Te nie napawają optymizmem. 

Zostaniecie w PL plany przełożą się. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, adamandium napisał:

Z Księżycem mam złe doświadczenia, szczególnie gdy tyczą pytania (ń) o pewność czegoś. Jak w tym zapytaniu. 

Jestem na nie. No chyba, że wyszły w nim Twoje obawy co do sytuacji lub perspektyw jakie nadchodzą. Te nie napawają optymizmem. 

Zostaniecie w PL plany przełożą się. 

Mi kiedyś wyszedł tez ksiezyc na zakup rzeczy o której marzyłam i kupiłam. Spełniło się moje marzenie, wiec nie zamykałbym się w tym twierdzeniu, ze to nie jest optymistyczna karta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...