Skocz do zawartości

Pierwsza połowa sierpnia


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Położyłam karty na pierwszą połowę sierpnia

 

Aura
9 mieczy + 3 buławy + rycerz denarów

Widać jakieś leki, snucie pesymistycznych planów, zadręczanie się czymś, będzie to miało związek z czymś nowym co się rozpocznie, może to znajomość z jakimś Panem, która będzie ostrożna i rozważna

 

Praca
Paź buław + 7 mieczy + gwiazda

Jakiś Pan będzie tutaj próbować grać nie szczerze, może mnie oszukać, ale powinnam wyjść z tego obronną ręką

 

Uczucia
rycerz pucharów + 9 pucharów + śmierć

Ktoś się nagle pojawi i jak nagle się pojawi tak i nagle zniknie z mojego życia. To raczej romansowy Pan, ale powinna ta znajomość sprawić mi radość

 

Najważniejsze wydarzenie
4 puchary + 3 buławy + 9 mieczy

I tutaj znowu mamy jakiś początek i zadręczanie się czymś. Coś nowego przyniesie los, co będzie mi spędzać sen z powiek

 

Rada
królowa mieczy + paź mieczy + Koło Fortuny

Nie być zimną osobą, nie zamykać się w sobie a dać szansę temu co przyniesie los.

 

Czy B się odezwie? (Nie mamy obecnie kontaktu, ale kilka dni temu napisałam smsa do Pana z podziękowaniem za pomoc w pewnej sprawie, nie dostałam na niego jednak odpowiedzi)
6 mieczy + rydwan + 3 pucharów
No i tutaj nie wie, bo 6 mieczy to odcięcie się, rydwan to też może być pójście w swoją stronę, ale na końcu jest radość i świętowanie. Może ten rydwan pokaże jednak kontakt i jakieś spotkanie, wyjście gdzieś, natomiast w 6 mieczy Pan odetnie się od jakiś problemów swoich.

 

Może ktoś zerknie i doda swoją interpretację, będę bardzo wdzięczna
 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aura
9 mieczy + 3 buławy + rycerz denarów

zastanawianie się nad czymś albo zamartwianie się

oczekiwanie na coś/kogoś

 

Praca
Paź buław + 7 mieczy + gwiazda

na początku widać pozytywne nastawienie i energii też nie powinno zabraknąć

dalej może zaczniesz szukać czegoś nowego

jeżeli się przydarzyły bujanie w obłokach, to obstawiam, że prędko zejdziesz na ziemię

zbieranie informacji

jakiś aktywny udział w czymś

 

Uczucia
rycerz pucharów + 9 pucharów + śmierć

możliwa jakaś przyjemna wiadomość

W XIII Śmierci jest zmiana, ale nie wiadomo na co...

 

Najważniejsze wydarzenie
4 puchary + 3 buławy + 9 mieczy

moim zdaniem tutaj więcej dzieje się w głowie niż w realu

też karty pokazujące na oczekiwanie na coś/kogoś

 

Rada
królowa mieczy + paź mieczy + Koło Fortuny

zachować zimną krew

zdać się na los

poszerzyć zakres wiedzy

zaciągnąć języka

 

Czy B się odezwie? 
6 mieczy + rydwan + 3 pucharów

jestem na tak

Edytowane przez Venilia
  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne @Venilia za interpretacje. Co do uczuć mogłam dociągnąć kartę nie pomyślałam :) Faktycznie tutaj sporo może się dziać w głowie co pokazuje 9 mieczy, będę się nad czymś zastanawiać

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aura

9 mieczy + 3 buławy + rycerz denarów

Będziesz snuła różne plany względem jakiegoś mężczyzny. Nie będziesz wiedziała jak z nim porozmawiać, rozwiązać sprawę...dlatego pojawi się plan i snucie różnych teorii. 

 

 

 

Praca

Paź buław + 7 mieczy + gwiazda

Tutaj powiedzialbym, że dostaniesz jakąś wiadomość, jakieś polecenie. Ale rzeczywiście ktoś może.probowac Cię jakoś oszukać, odwrócić Twoja uwagę...co skończy się dla Cb dobrze. Gwiazda to karta ochronna. Możliwe, że to się zdarzy pod koniec miesiąca. 

 

 

Uczucia

rycerz pucharów + 9 pucharów + śmierć

Jeśli masz partnera to rozkład pokazuje powierzchowne szczęście i może ono prysnąć. Jeśli nie masz to pojawi się pan, który Cię uszczęśliwi. Faktycznie zmieni to trochę twoje życie, ale jak niewiadomo. 

 

 

 

Najważniejsze wydarzenie

4 puchary + 3 buławy + 9 mieczy

Powiedziałbym, że masz to samo co w aurze. Nic szczególnego nie będzie się działo w tym miesiącu. Będziesz snuła jakieś plany, teorie, ale wszystko będzie podszyte strachem. 

 

 

Rada

królowa mieczy + paź mieczy + Koło Fortuny

Myśleć analitycznie, samemu podejmować decyzje zamiast zdawać się na los. 

 

 

 

Czy B się odezwie? (Nie mamy obecnie kontaktu, ale kilka dni temu napisałam smsa do Pana z podziękowaniem za pomoc w pewnej sprawie, nie dostałam na niego jednak odpowiedzi)

6 mieczy + rydwan + 3 pucharów

Jeśli się odezwie to internetowo. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne @nastek96 na tą chwilę w moim życiu nie ma żadnego mężczyzny więc może się ktoś pojawić kto coś w nim zmieni. Więcej tutaj będzie działo się w mojej głowie niż chyba w realnym życiu :) no zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
16 godzin temu, Mala_83 napisał:

Aura
9 mieczy + 3 buławy + rycerz denarów

Dużo rozmyślania, analizowania bieżącej sytuacji a przez to ból głowy. Możesz coś planować( 3 Buław) i analiza tej sytuacji będzie dla Cibie dość stresująca. 
W Rycerzu Monet może chodzić o sprawy zawodowe przy czym to Ty tutaj udowadniasz swoją wartość i przydatność - udowadniasz swoją pozycję.

Wg knie może chodzić o sprawy zawodowe( w aurze pierwszej polowy miesiąca). 
 

16 godzin temu, Mala_83 napisał:

Praca
Paź buław + 7 mieczy + gwiazda

Możesz otrzymać propozycję na jaką czekałaś od jakiegoś czasu, wiadomości z pracy kogą Cię ucieszyć. Do końca sytuacja może nie być klarowna choć finalnie wyjdziesz na tym na plus(Gwiazda) - choć w dużo dalszym czasie. 
 

 

16 godzin temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
rycerz pucharów + 9 pucharów + śmierć

Szansa na randkę( Rycerz Kielichów oraz 9 Kielichów to bardzo randkowe karty) choć może być to jednorazowy wypad. 
 

 

16 godzin temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
4 puchary + 3 buławy + 9 mieczy

Sporo czadu możesz spędzić w domu choć niekoniecznie przyniesie Ci to spełnienie emocjonalne a raczej dużo rozmyślania i planowania - co dale robić. 
 

16 godzin temu, Mala_83 napisał:

Rada
królowa mieczy + paź mieczy + Koło Fortuny

Odciąć się od pewnych osób jeśli faktycznie tego wymaga sytuacja - czasem wręcz nie szczędzić ba przykrych słowach( Paź Mieczy). Zdać się na Los - przyjąć tez, że nie na wszystko mamy wpływ. 

 

 

17 godzin temu, Mala_83 napisał:

Czy B się odezwie? (Nie mamy obecnie kontaktu, ale kilka dni temu napisałam smsa do Pana z podziękowaniem za pomoc w pewnej sprawie, nie dostałam na niego jednak odpowiedzi)
6 mieczy + rydwan + 3 pucharów

Mało kontaktowe karty. Rydwan zapowiada na skupieniu się na sobie i samodzielnej realizacji planów. Nie widzę tu kontaktu. 
Może być po pewnym czasie, w jakimś większym gronie, na imprezie. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne @Gringe w pracy będę miała do podpisana podwyżkę choć nie jest ona taką jak chciałam to niby mamy wrócić do rozmów na koniec roku więc może to faktycznie lepiej mi wyjść. Co do B to właśnie ten rydwan to bardziej chyba że każdy będzie zajęty swoimi sprawami, no zobaczymy ja już się nie odezwę, bo ostatnio napisałam i nie dostałam odpowiedzi, więc nie ma się co narzucać :)

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...