Skocz do zawartości

Przyszłość relacji


Josei

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Jakiś czas temu poznałam mężczyznę .Zapowiadało się bardzo fajnie . .Wynikła kłótnia z powodu jego przeszłości i byłej partnerki .Potem kontakt się urwał .

Przyszłość relacji 

4 kielichów Świat Giermek monet 

4 kielichów może świadczyć o roszczarowaniu moja osoba albo o niemożliwości odcięcia się od przeszłości 

Świat to jest koniec i nowy poczatek 

Giermek monet relacje oparte o przyjaźń wzajemne wspieranie się czasem  relacje oparte o finanse ,relacje długotrwałe na lata 

Dla mnie to wygląda tak jak by miało nastąpić odcięcie od tego co już było od przeszłości i transformacja znajomości na taką bardziej przyjacielska ? 

Nie wiem czy to jest możliwe bo w obecnej chwili po tej kłótni on nie chce ze mną kontaktu nawet może być roszczarowaniu tym co się stało .W każdym razie takie mam wrażenie po rozmowie z nim .

Może karty mówią raczej o definitywnym końcu ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Josei napisał:

Przyszłość relacji 

4 kielichów Świat Giermek monet 

4 Kielichy mówią o odczuciu odrzucenia w relacji , Świat to jest koniec i nowy początek  , Giermek Monet mówi abyś wyciągnęła z tego jakąś wiedzę dla siebie o kontaktach z mężczyznami na przyszłość... :kawka:

 

 

 

Edytowane przez Piko
  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawiesiło się tylko ja wywołałam kłótnie .Mimo to on chciał dalej kontaktu a ja się od niego odcięłam bo się obraziłam .Kiedy go przeprosiłam to on niby powiedział ,że jest ok ale wbił mi szpile i właściwie olał .

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Josei napisał:

Nie zawiesiło się tylko ja wywołałam kłótnie .Mimo to on chciał dalej kontaktu a ja się od niego odcięłam bo się obraziłam .Kiedy go przeprosiłam to on niby powiedział ,że jest ok ale wbił mi szpile i właściwie olał .

 
To w takim razie może to pokazuje ta 4 kielichów ze któreś z was albo oboje oczekujecie na ruch tej 2 osoby? I jako ze dalej wypadł świat to raczej żadne z was nie wykona już ruchu w kierunku tej relacji i pójdziecie każde w swoją stronę. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, paulinaap napisał:

 
To w takim razie może to pokazuje ta 4 kielichów ze któreś z was albo oboje oczekujecie na ruch tej 2 osoby? I jako ze dalej wypadł świat to raczej żadne z was nie wykona już ruchu w kierunku tej relacji i pójdziecie każde w swoją stronę. 

Może dopowiem jak wyglądała relacja .Kiedy się poznaliśmy dużo rozmawialiśmy .Praktycznie przez cały czas .Każda moja i jego wolna chwila to była wspólna rozmowa .Prawie nie sypjalismy .Rozmowy były o wszystkim .On sam któregoś dnia powiedział do mnie że ma wrażenie ze mnie znał już wcześniej .Ja się nad tym nie zastanawiałam ale rzeczywiście tak było .Wyglądało to tak jak by spotkali się starzy znajomi którzy dawno się nie widzieli i opowiadali sobie co u nich w życiu się wydarzyło w tym czasie .Ja znam historię z całego jego życia o rodzinie ,byłych miłościach itd .Ja też mu mówiłam ,rzeczy których normalnie bym nie powiedziała bo były zbyt intymne lub wstydliwe .Wszystko wychodziło samo .Nagle ,któregos dnia pojawiła się osoba z jego przeszłości .I wtedy zaczęło się takie wbijanie szpilki jeden drugiemu .Teraz kontaktu rzeczywiście nie ma .

Dla mnie 4 kielichów to karta ,która może mówić o kurczowym trzymaniu się przeszłości ,nie dostrzeganiu innych możliwości ,skupieniu się na jednym aspekcie .Możliwe ,ze chodzi tutaj o jego przeszłość ,której on nie chce puścić albo o to ,ze skupiamy się na tych przykrych słowach i nie widzimy możliwości rozwiązania sytuacji 

Jeżeli chodzi o karte świat to jest ona dla mnie rzeczywiście karta ,która może oznaczać koniec .To jest ostania karta w tarocie .Trochę kojarzy mi się to z naszym życiem .Rodzimy się mamy do przejścia drogę w czasie ,której uczymy się ,zdobywamy itd a na końcu czeka nas śmierć ,ale ona też nie jest końcem .

Tak samo Karta Świat dla mnie to też jest karta odciągnięcia celu ,sukcesu tak jak w życiu jak już się nauczymy tego co mamy się nauczyć ,zdobędziemy wiedzę ,umiejętności itd to czeka nas śmierć która jest początkiem innej drogi ...Tak samo jest dla mnie z karta świat .Jedna relacja się kończy po to żeby mogła rozpocząć się druga np .

Może być tak że czegoś ja i on nie dostrzegamy i będzie koniec .Może ta relacja miała być jakaś lekcja która otrzymaliśmy i osiągnęliśmy swój cel i każdy pójdzie w swoją drogą .

Dla mnie nie wiem czemu ,ale kluczem  nie jest 4 kielichów czy świat tylko giermek monet .Tak czuje ....Ale nie wiem jak tą kartę tutaj połączyć z tym wszystkim 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że on nie sięgnie po ten kielich, czyli najzwyczajniej postanowił się wycofać z tej relacji. 4 kielichów zazwyczaj symbolizuje z jednej strony przesyt, który skutkuje znudzeniem, rozmyślaniem nad czymś innym, bo w danej sytuacji czegoś brakuje lub jest w nadmiarze i człowiek gnuśnieje. Po tej karcie masz Świat, a więc zamknięcie cyklu, każdy rozpoczyna nowy etap. Myślę, że przed tobą nowa szansa na znajomość, która może rozpocząć się od koleżeństwa.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wracam z weryfikacja ...Mam takie odczucie ,ze karty cudownie opisały to co się wydarzyło .

Najpierw może zacznę od opisu sytuacji 

Przypomnę może jak zakończyła się relacja .Kłótnia między nami wyniknela z powodu jego byłej partnerki .Ja uważałam ,ze on nie do końca zakończył w głowie relacje z nią i on się do tego przyznał .Mnie wtedy pękło serduszko i płakałam dużo .Następnego dnia po kłótni dzwonił do mnie i chcial wyjaśniać i się spotkać .Na spotkaniu ciągle powtarzał że on chce dalej ze mną kontaktu ze go nie rozumiem był zdenerwowany .Ja późnej do nie go napisałam że ja nie chcę żeby się do mnie odzywała oczywiście z powodu urażonej dumy i złamanego serca .Po czasie przemyślana i go przeprosiłam ale on niby odpisał ale nie podjął tematu .Niedługo po tym jak Feniks z popiołów odrodził się mój były partner .

4 Kielichów - to nie jest tylko karta znudzenia czy przesytu .Może mówić o tym że jesteśmy tak bardzo skupieni na jednej osobie że nie dostrzegamy innych .Może mówić ,że tak bardzo skupiamy się na przeszłości ,ze nie dostrzegamy możliwości które daje nam przyszłość .To może być też kurczowe trzymanie się związku z przeszłości wręcz obsesyjna próba go utrzymania czy skupienie na jednym aspekcie a nie dostzeganie innych możliwości .Może też mówić o połączeniach karmicznych 

Świat - to nie tylko karta końca i początku ,osiągnięcia celu i sukcesu ale też oświecenia i osiągnięcia nirwany 

Paz denarów -mowi o pracy , nauce .Mówi też o związkach z rozsądku ,czy zaczynających się od przyjaźni ,sukcesie .Ale może też wskazywać na to ,że jestesmy przywiązani do byłego partnera i trzeba z nim zerwać żeby ruszyć naprzod 

 

Więc w moim odczuciu 

4 Kielichów - u niego oznaczała przywiązanie do byłej partnerki i chęci ratowania tego co było a nie dostrzeganie tego co mogło być między nami .U mnie nie dostrzegłam jego stosunku do mnie .Żaden facet ,który jest znudzony nie wydzwania do kobiety nie myśli o spotkaniu ,nie stresuje się na spotkaniu .Ja widziałam tylko to ,ze ona może wejść między nas 

Świat - oznacza rzeczywiście koniec etapu znajomości ,ale dla mnie to też oświecenie .Ja zrozumiałam to czego nie dostrzegałam 

Paz denarów - u mnie powrót byłego partnera .Znajomość oparta na przyjaźni ,bardziej z rozsądku niż wielkie uczucie .Wzajemnie wspieranie się .

 

 

  • Dziękuję 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dwa razy dałaś jasno do zrozumienia jak widzisz to interpretację i chyba nie chętnie brałaś pod uwagę jakiekolwiek inne spojrzenie na to, co pokazały karty. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2022 o 11:34, Josei napisał:

4 kielichów Świat Giermek monet

4 kielichy to brak przyszłości. Nic się nie zadzieje. W Świecie każde pójdzie w swoją stronę. 

Giermek monet to mogą być nowe wiadomości, których się dowiesz.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 28.08.2022 o 11:01, mezza napisał:

Jak dla mnie dwa razy dałaś jasno do zrozumienia jak widzisz to interpretację i chyba nie chętnie brałaś pod uwagę jakiekolwiek inne spojrzenie na to, co pokazały karty. 

Nie chodzi o to ,ze nie brałam .Karty mają wiele znaczeń a ja się uczę i konforontuje to co pokazały z tym co się stało .

Jeśli pokazały 4 kielichów ,która jest dla wielu karta znudzenia ,ale dla mnie nie tylko o tym mówi to pisze jak to wyglądało .

Jeżel kłótni między mną i tą osobą była z powodu osoby z jego przeszłości i chęci powrotu do tego co było z tamtą osoba to to dla mnie 4 Kielichów jasno mówi o niedostrzeganie nowych możliwości ,o tym ,że ktoś widzi tylko jedno .Tak jak on .Nie chciał końca niby ale nie widział tego co mogło być między nami bo nie zamknął przeszłości .Gdzie tutaj jest wzajemnie znudzenie ? 

Paz denarów mowi o doskonaleniu się , pracy ,przyjaźni ,miłości kora zaczyna się od przyjaźni .Ale mówi też o tym ,że jeżeli nie zamkniesz przeszłości to nie poznasz nikogo nowego .I co się zadziało ? On poszedł w stronę byłej bo nie zamknął za nią drzwi .Jak tylko między nami urwał się kontakt pojawił się mój były z którym mam relacje przyjacielska .Dla mnie Paz denarów nie mówił w tym przypadku o nowych znajomościach tylko o starych bo tak się zadziało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 puchary to takie niewiem czego chce. Siedzę i myślę co tu zrobić. Za nim 4 pucharów którego nie widzi, nie widzi tej szansy on skupia się nad rozlanym mlekiem. 

Świat kończy tutaj sytuacje w 4 pucharach i otwiera ci możliwość poznania kogoś nowego w tym Paziu Denarów. Relacja będzie rozwijała się powoli. Powodzenia. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...