Skocz do zawartości

Pytanie o osobę


Stella111

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytałam o mężczyznę, którego poznałam niedawno a który już deklaruje wobec mnie uczucia...pytanie: jaką on jest osobą .

3 kielichy - księżyc - as buław.

Całość jak na moje amatorskie oko mówi o mężczyźnie, co to lubi romansować, z szybkim ''zapłonem'' i jakimś tam bagażem emocji i smutków ( a może i nawet  tendencji do toksycznych uczuć) , o których jeszcze nie wiem. Może szybko się wypalić.

Dołożyłam  jeszcze 3 karty z pytaniem , co on do mnie czuje - kochankowe - gwiazda - 3 miecze.

Trochę mnie idealizuje, niby chciałby coś stworzyć w sensie relacji, związku ale karta Kochanków zawsze mi się kojarzy z jakąś dozą wahania. 3 miecze chyba pokazują, że się rozczaruje.  Ja bardzo tego człowieka lubię, no ale już dostrzegam spore przeszkody na drodze do stworzenia z nim związku. Co myślicie kochani na temat moich tarotowych ''wynurzeń''?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką on jest osobą: 3 kielichy - księżyc - as buław

ktoś pewnie młody duchem

pierwsze skojarzenie to hulaka

beztroski, lubi się bawić, może nawet napić

szybki zapłon

ten XVIII Księżyc przy tych kartach to nie wiem czy lubi robić coś potajemnie czy ma problem z samooceną i ciągłą potrzebę dowartościowania się

w tych kartach widać też sinusoidę: dobrze-źle-dobrze

to może też być ktoś, kto nie ma uporządkowanych spraw

nie czuję też w tych kartach takiego twardego stąpania po ziemi, brakuje mi tutaj gruntu pod nogami...

 

co on do mnie czuje: kochankowe - gwiazda - 3 miecze

przy kochankach uważałabym, bo na dwoje babka wróżyła; też zależność od nastroju

w drugiej karcie widać pożądanie

a w trzeciej poczucie cierpienia

nie widzę w tych kartach chęci na związek; biorąc pod uwagę też karty powyżej raczej mogą pokazywać chęć na szybki numerek bez zobowiązać, ewentualnie kilka numerków

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej człowiek, który dużo pracuje  , wykonuje dość poważany zawód , nie pije ( no chyba, że to ukrywa ) czy beztroski, to czas okaże. Na pewno jest coś na rzeczy z samooceną, jest w nim trochę smutku. Na razie deklaruje chęć stworzenia związku, postaram się zrobić update jak juz cos się z tej sytuacji wyklaruje.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką jest osobą?

Towarzyską, wesołą, sympatyczną, lubianą. Nie można mówić przy 3 pucharów że od razu imprezowicz. As buław osoba energiczna, pełna pomysłów. W Księżycu może nie ujawniać swoich uczuć, emocji. Marzyciel, trochę skryty  

 

Co czuję Kochankowie +Gwiazda chce zwiazku a bynajmniej o tym marzy poki co 

W 3 mieczach może się obawiać porażki. 

Coś go uwiera. Smutek się pokazuje. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc może także wskazywać problemy natury emocjonalnej np: fobie, nerwice itd. Facet bardzo energiczny, aktywny, a także towarzyski. Możliwe, że ciągle szuka jakichś nowych bodźców w życiu.

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc może oznaczać magię, zajmowanie się nią. No i tajemnice z których się nie zwierza. Coś ukrywa.

Edytowane przez Elie-1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mezza napisał:

Księżyc może także wskazywać problemy natury emocjonalnej np: fobie, nerwice itd. Facet bardzo energiczny, aktywny, a także towarzyski. Możliwe, że ciągle szuka jakichś nowych bodźców w życiu.

Na pewno coś jest na rzeczy z psychika, bo ma tendencję do ogryzania paznokci ;). Jest dośc towarzyski , może niekoniecznie energiczny .

Edytowane przez Stella111
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nic z tego niestety, bo pan z dnia na dzień zerwał kontakt dowiedziawszy się o nagłej zmianie mojej sytuacji zawodowej na delikatnie mówiąc nieciekawą . Nie wiem, co było przyczyną , bo żadnej pomocy od niego nie oczekiwałam, no ale i tak ta cała sytuacja pokazała, co to za typ człowieka.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...