Skocz do zawartości

Zagranica


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra. Może ja spróbuję swoich sił. Korzystałem z internetu, bo nie mam run. Wszystkie wypadły w pozycji prostej. Komputer to podsumował -  odpowiedź na twoje pytanie brzmi ,,tak".

Nie umiem wróżyć z run, więc będę musiał poteoretyzować.

 

Czy do końca 8 roku numerologicznego wyjadę za granicę? (Jakkolwiek, praca, wakacje...)

Fehu, Sowillo, Isa

 

A jednak odpowiedź na moje pytanie brzmi nie. 

Najpierw widać runę Fehu. 

Runa początku, zapowiada dobre finanse i powodzenie. Wspiera w realizacji marzeń, przyciąga odpowiednich ludzi i zdarzenia. 

 

Druga runa to Sowillo. Sukces, zwycięstwo i radość życia. 

Do tej pory wszystko się ładnie układa, ale...

 

Trzecia runa to Isa: zastój, stagnacja, potrzeba odpoczynku, ,,lód".

Znalazłem bardzo fajny opis ,,Jeżeli wybierasz się w podróż i wyciągniesz tę runę, to rozpakuj się i zostań na miejscu".

 

Na początku skojarzyłem Isa - zatrzymanie, czyli coś na dłużej. Ale myślę, że Isa po prostu stopuje ten wyjazd. Mimo dwóch pierwszych bardzo sprzyjających kart, wydarzy się coś co jednak mnie zablokuje w tym wyjeździe. 

I tak się zastanawiam, czy da się odczytać co? Może korzystne finanse w Polsce, zacznie mi się lepiej wieść? 

Czyżbym wyjechał, ale jeszcze nie teraz, jeszcze nie czas? 

 

Czy zgadzacie się z tym, że nie wyjadę? Czy widać tutaj powód? 

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Fehu to bogactwo, zasoby które pozwalają na przetrwanie, więc mogę się domyślać, że chodzi o środki które by Ci pozwoliły na wyjazd.

 

Sowilo wczoraj miałam jako wynik własnej wróżby i jest niby mega pozytywną runą, ale ciekawy szczegół jest taki, że symbolizuje ona słońce - coś, czego w krajach północy brakowało z powodu nocy polarnych. Gdy nadchodził polarny dzień, słońce było witane w wielką radością i traktowane jako cud. Ta runa symbolizuje więc też rzeczy silne, ale jednak nowe, które się dopiero narodziły albo odrodziły. Trochę więc wskazuje na radosny optymizm i poczucie mocy osób niedoświadczonych.

 

Z runami zaczynam i korzystam na raize z raptem jednej książki (autorstwa Bereniki Tern), więc mam nadzieję że ktoś mnie poprawi, ale uważam, że pomysł jest zwyczajnie hurra-optymistyczny, a tymczasem brak tu pieniędzy na wyjazd i doświadczenia. Być może poprawa chociaż jednego z tych aspektów zmieniłaby wróżbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Jeszcze mi tak przyszło do głowy, że zwyczajnie nie znajdziesz za granicą ofert, które by gwarantowały Tobie zadowalający wzrost finansowy, gdyby tak czytać te runy trochę jako zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :)

Pieniądze na wyjazd by były. Gorzej właśnie ze znalezieniem pracy. Czasem są jakieś oferty, ale mało. I nie chciałbym jechać tak w ciemno: choć do odważnych świat należy. 

Jeżeli chodzi o Sowillo to nie jest to pomysł, który dopiero co się narodził. Raczej ciągnie się już u mnie latami. 

Dwa razy w sumie miałem propozycje wyjazdu, ale nie skorzystałem.

 

Mówię, że nie znajdę tych ofert. Choć ostatnio się zastanawiałem. 

Czy wybrać kraj, w którym więcej zarobię, czy miejsce gdzie nie będę miał takich szans finansowych, ale za to będzie piękny klimat, ciekawa kultura...i chyba stawiam na to drugie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, nastek96 napisał:

Czy wybrać kraj, w którym więcej zarobię, czy miejsce gdzie nie będę miał takich szans finansowych, ale za to będzie piękny klimat, ciekawa kultura...i chyba stawiam na to drugie :)

Runa Isa związana jest z żywiołem lodu ( za Freya Aswynn )

Możliwe że chodzi o klimat i kraje północne... :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, kiedyś pytałem o kraj do jakiego wyjadę. I na pytanie o klimat karty pokazały klimat surowy, więc by się zgadzało.(Wieża, Sąd, Cesarz) - gwałtowny, skrajny, surowy... A marzę o słońcu i ciepłe.

Ale myślę, że w tym przypadku po prostu tego wyjazdu nie będzie jeszcze. 

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nastek96 napisał:

Wiesz, kiedyś pytałem o kraj do jakiego wyjadę. I na pytanie o klimat karty pokazały klimat surowy, więc by się zgadzało.(Wieża, Sąd, Cesarz) - gwałtowny, skrajny, surowy... A marzę o słońcu i ciepłe.

Może chodzi o kierunek najbardziej opłacalnego wyjazdu; jak np: Norwegia, Anglia i praca w lodowej fabryce filetowania ryb... :)

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Nie ma co kombinować gdzie się wyjedzie, pytanie było proste i konkretne: "czy do końca roku wyjadę za granicę".

Nastek nie pytał "gdzie" tylko "czy".

Runy nie opisują tego, o co się ich nie pyta, są rzeczowe i konkretne. 

 

Uważam, że koniec końców nie wyjedziesz lub jeśli wyjedziesz, to oczekiwania związane z wyjazdem w tym czasie nie zrealizują się tak, jak oczekujesz.  Wszystko niby okej , a na końcu stop. 

 

Ale jest jeszcze zagwózdka w postaci online, nie wiem czy taka wróżba może być drogowskazem w sprawie.

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, pytanie było, czy wyjadę i tak trzeba na to patrzeć. Mądra uwaga :)

 

Nie wolę, ale w stosunku do wizji jaka roztoczyła to tak :)

A tu by można było podyskutować, czasem życie nas przypiera do muru i musimy wyjechać. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...