Skocz do zawartości

Weekend 12-15


Paulite

Rekomendowane odpowiedzi

Rozłożyłam karty na długi weekend 12-15.08. W tygodniu nie czeka mnie raczej nic specjalnego bo pracuje po 12 h. 
 

5 buław, as kielichów, 5 monet, głupiec, 8 buław.
Jako ze 8 buław to karta kontaktu to chciałam wiedzieć kto się odezwie i wyciągnęłam Rycerza mieczy. 

 

Umówiłam się wstępnie w końcu na wyjście ze znajomymi z którymi już od miesiąca nie możemy znaleść wspólnego terminu. Z kart wynika ze chyba w końcu dojdzie do tego spotkania. Tylko czyżbyśmy się na tym spotkaniu „pokłócili”- raczej to niemożliwe.  (5 buław i 5 monet?) Czy ktoś nas będzie „zaczepiał” i będziemy zmuszeni od czegoś uciekać? 

 

W głowie miałam tez Pana X bo wrócił po miesięcznej nieobecności do miasta i mówił, że się spotkamy jak wróci. Oboje dużo pracujemy wiec nasze kontakty są raczej weekendowe. 


Te 8 buław + rycerza mieczy odbieram jako to ze odezwie się do mnie albo 2 opcja ze ja będę naiwnie czekać aż on się odezwie a kontaktu nie będzie (Głupiec + 8 buław+ rycerz mieczy) 


Wspomne jeszcze ze w niedziele są urodziny mojej przyjaciółki imprezy nie planuje, ale na 100% tez się spotkamy. 
 

Co wy myślicie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, paulinaap napisał:

Rozłożyłam karty na długi weekend 12-15.08. W tygodniu nie czeka mnie raczej nic specjalnego bo pracuje po 12 h. 
 

5 buław, as kielichów, 5 monet, głupiec, 8 buław.

Nie wiadomo o co dokładnie pytasz (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, paulinaap napisał:

O to co się wydarzy w weekend 12-15.08? Miałam głównie spotkanie ze znajomymi i Pana X

1) Co się wydarzy w weekend ?

2)Jak/Czy przebiegnie spotkanie z przyjaciółmi ?

3) Czy spotkam się z Panem X ?

 

To trzy pytania a rozkład jeden... :tak: Chyba że wolisz czekać aż ktoś odpowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Piko napisał:

1) Co się wydarzy w weekend ?

2)Jak/Czy przebiegnie spotkanie z przyjaciółmi ?

3) Czy spotkam się z Panem X ?

 

To trzy pytania a rozkład jeden... :tak: Chyba że wolisz czekać aż ktoś odpowie...

Najbardziej miałam na myśli ogół co się wydarzy? A ze to co napisałam ma szanse w końcu zaistnieć to możliwe ze zinterpretowałam życzeniowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2022 o 19:22, paulinaap napisał:

Rozłożyłam karty na długi weekend 12-15.08. W tygodniu nie czeka mnie raczej nic specjalnego bo pracuje po 12 h. 
 

5 buław, as kielichów, 5 monet, głupiec, 8 buław.
Jako ze 8 buław to karta kontaktu to chciałam wiedzieć kto się odezwie i wyciągnęłam Rycerza mieczy. 

 

Umówiłam się wstępnie w końcu na wyjście ze znajomymi z którymi już od miesiąca nie możemy znaleść wspólnego terminu. Z kart wynika ze chyba w końcu dojdzie do tego spotkania. Tylko czyżbyśmy się na tym spotkaniu „pokłócili”- raczej to niemożliwe.  (5 buław i 5 monet?) Czy ktoś nas będzie „zaczepiał” i będziemy zmuszeni od czegoś uciekać? 

 

W głowie miałam tez Pana X bo wrócił po miesięcznej nieobecności do miasta i mówił, że się spotkamy jak wróci. Oboje dużo pracujemy wiec nasze kontakty są raczej weekendowe. 


Te 8 buław + rycerza mieczy odbieram jako to ze odezwie się do mnie albo 2 opcja ze ja będę naiwnie czekać aż on się odezwie a kontaktu nie będzie (Głupiec + 8 buław+ rycerz mieczy) 


Wspomne jeszcze ze w niedziele są urodziny mojej przyjaciółki imprezy nie planuje, ale na 100% tez się spotkamy. 
 

Co wy myślicie? 

 

Chyba mogę już zweryfikować chociaż sama nie jestem pewna co do czego. 
 

Weekend był bardzo „intensywny” stad te 5 buław. 

Udało mi się spotkać ze znajomymi i było sympatycznie aczkolwiek „krotko” chyba dlatego ten as kielichów + 5 monet bo liczyłam na dłuższe „posiedzenie” i trochę mnie to zawiodło. 
 

Pan X tez się odezwał i spędziliśmy sympatycznie cała noc i poranek czym oczywiście rozbudził moje „nadzieje” 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...