Jump to content

Mini edycja talii "Witches Tarot" - Tarota Czarownic.


Recommended Posts

Ta mini-edycja bestsellerowego "Witches Tarot" jest idealna do wykonywania rozkładów Tarota poza domem. Talia jest wystarczająco mała, aby zmieścić się w kieszeni lub podręcznej torebce, dlatgo możesz ją ze sobą nosić wszędzie. Jest również świetnym pomysłem na prezent dla tarocisty. Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z Tarotem, mini edycja talii Witches Tarot będzie ekscytującym i praktycznym dodatkiem do Twojej kolekcji.

W talii "Witches Tarot" Hierofant staje się Najwyższym Kapłanem, Koło Fortuny - Kołem Roku, a Sąd Boży - Karmą. Czary zajmują centralne miejsce w tej oszałamiającej talii, zaprojektowanej przez szanowaną wiedźmę i tarocistkę Ellen Dugan. "Witches Tarot" oparty został na symbolice tradycyjnej talii Rider-Waite-Smith i wypełniony pięknymi grafikami nagradzanego artysty Marka Evansa, które stanowią idealne połączenie Tarota i magicznego rzemiosła, przez co przemawiają do współczesnego praktyka magii.

Talia zawiera 78 kart o wymiarach około 4,3 x 7,6 cm. Napisy na kartach są w języku angielskim. Uwaga: Do mini edycji talii "Witches Tarot" nie jest dołączona książeczka z opisem talii.

 

źródło: https://www.taniaksiazka.pl/witches-tarot-mini-p-1674323.html

Edited by Piko
Link to comment
Share on other sites

  • Piko changed the title to Mini edycja talii "Witches Tarot" - Tarota Czarownic.
  • 1 month later...

W zasadzie polska nazwa powinna brzmieć "Tarot Wiedźmy" , bo tarot Czarownicy to " Enchantresses Tarot" ... :ok:

 

 

 

 

Edited by Piko
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...