Skocz do zawartości

Piesek


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle o tym, żeby kupić pieska. Dziś oglądałam ogłoszenia i jeden mimo ceny skradł moje serce. Waham się jeszcze …

 

Czy zakup pieska X będzie dla mnie dobra decyzja pod każdym względem ?

 

cesarzowa III, 2 buławy , 10 monet

 

no karty dobre. Cesarzowa na pewno się dobrze zaopiekuje czy te 10 monet to będzie chyba spora inwestycja albo jego cena xD 

 

Rada dla mnie:

 

Gwiazda XVII

 

no da mi dużo radości psinka

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zakup pieska X będzie dla mnie dobra decyzja pod każdym względem ? cesarzowa III, 2 buławy , 10 monet

patrząc na te ciepłe i pozytywne karty jestem na tak

w pierwszej karcie masz poczucie spełnienia, dowartościowania się, bycie zauważonym

2 buław mogła pokazać wahania, ale też kontakt z właścicielem w tej sprawie

10 monet to znowu zadowolenie, duża rodzina

 

Rada dla mnie: Gwiazda XVII

dla mnie to karta marzeń i bierna jeżeli chodzi o działania

może chodzi przeczekanie, sprawdzenie, czy ta chęć nie jest tylko kaprysem

 

 

Jaki jest powód kupna?

pytam, bo w pierwszym rozkładzie przyszły mi jeszcze takie określenia na myśl jak "szpan", "chęć zabłyśnięcia", "chęć bycia zauważonym"

  • W punkt 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Venilia napisał:

 

Czy zakup pieska X będzie dla mnie dobra decyzja pod każdym względem ? cesarzowa III, 2 buławy , 10 monet

patrząc na te ciepłe i pozytywne karty jestem na tak

w pierwszej karcie masz poczucie spełnienia, dowartościowania się, bycie zauważonym

2 buław mogła pokazać wahania, ale też kontakt z właścicielem w tej sprawie

10 monet to znowu zadowolenie, duża rodzina

 

Rada dla mnie: Gwiazda XVII

dla mnie to karta marzeń i bierna jeżeli chodzi o działania

może chodzi przeczekanie, sprawdzenie, czy ta chęć nie jest tylko kaprysem

 

 

Jaki jest powód kupna?

pytam, bo w pierwszym rozkładzie przyszły mi jeszcze takie określenia na myśl jak "szpan", "chęć zabłyśnięcia", "chęć bycia zauważonym"

Cel mieć przyjaciela 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2022 o 16:31, panna.marta napisał:

cesarzowa III, 2 buławy , 10 monet

Czy to dobra decyzja? Żeby była musisz się dokładnie przyjrzeć hodowli,obserwować pieska jak się zachowuje ,obejrzec go dokladnie itp. tak aby dokonac dobrego wyboru. O tym mówią 2 bulawy. Mysle ze podkresla ten fakt rowniez karta 10 monet (mi wielokrotnie pokazala podgladanie i sledzenie,).

Myślę że jezeli sie zastosujesz do tych rad i wybierzesz roztropnie to  poczujesz spełnienie i radosc.

 

 

Edytowane przez Blackraven
  • Lubię to! 2
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2022 o 16:31, panna.marta napisał:

2 buławy , 10 monet

 

 2 Buławy = dobrze przemyśl wybór.

10 Monet = może symbolizować legalną i porządną hodowlę. Schronisko raczej odpada.

 Ogólnie pomysł doskonały = Cesarzowa, Gwiazda. 

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 20.08.2022 o 19:56, Venilia napisał:

Rada dla mnie: Gwiazda XVII

dla mnie to karta marzeń i bierna jeżeli chodzi o działania

może chodzi przeczekanie, sprawdzenie, czy ta chęć nie jest tylko kaprysem

Zgadzam się z @Venilia, że Gwiazda to nie jest karta działania. Dla mnie nigdy nie pokazała spełnionych marzeń czy życzeń. To jest karta przyszłości oraz informacja, że nasze pragnienia, marzenia z obecnej chwili spełnią się - ale dużo póżniej i w innej formie.

Moze za jakiś dłuższy czas dostaniesz zwierzątko od kogoś w prezencie, może to będzie kot a nie pies. 
Gwiazda to nie jest to o czym myślisz w danej chwili. Poczekaj bo przyszłość szykuje Ci coś o wiele lepszego. 
 

W dniu 20.08.2022 o 15:31, panna.marta napisał:

 

Czy zakup pieska X będzie dla mnie dobra decyzja pod każdym względem ?

 

cesarzowa III, 2 buławy , 10 monet

Nie jest to dramatycznie zły pomysł jednak będziesz musiała naprawdę zatroszczyć się o swojego nowego towarzysza jak o własne dziecko( dużo takiego matczynego zaangażowania i troski), mogą pojawić się dylematy - „co robić?”- czyli wszelkie wyjścia, wyjazdy a nawet dzień powszedni będzie obfitować w przynajmniej dwie opcje i trzeba będzie mieć na uwadze, że ma się psa. 
10 Monet to karta „wyjścia” - może pojawić się sytuacja, że będziesz musiała wyjść poza swoją sferę komfortu( i zacząć nowy sposób życia). 

  • W punkt 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazda jako rada powiedziałabym spełnij swoje marzenia. 

 

Piesek to dobry pomysl ale w 2 bulawach musisz dobrze zastanowić się czego chcesz. Jaki to ma byc piesek, jaka rasa. Czy jestes w stanie zapewnić mu odpowiednią opiekę. 

Od siebie odradzam Shitz- Tu 

  • Lubię to! 2
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazda oddala trochę czas spełnię ia. Wstrzymaj się. 2 buław też każe się zastanowić nad tym. 

Po zakupie będziesz trochę między młotem a kowadłem. Po jednej stronie życie cesarzowej: wolność, dbanie o siebie, czas wolny, a po drugiej stronie 10 monet: posiwecanie czasu nie sobie, a rodzinie...

Z psem trzeba wychodzić na dwór że dwa, trzy razy dziennie. Nie można go zostawiać samego na długo, trzeba zawsze wrócić do domu, aby go nakarmić, jeździć do weterynarza...nie polecam pieska jako przyjaciela. Pieski są słodkie, ale to przede wszystkim obowiązki. 

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nastek96 napisał:

Gwiazda oddala trochę czas spełnię ia. Wstrzymaj się. 2 buław też każe się zastanowić nad tym. 

Po zakupie będziesz trochę między młotem a kowadłem. Po jednej stronie życie cesarzowej: wolność, dbanie o siebie, czas wolny, a po drugiej stronie 10 monet: posiwecanie czasu nie sobie, a rodzinie...

Z psem trzeba wychodzić na dwór że dwa, trzy razy dziennie. Nie można go zostawiać samego na długo, trzeba zawsze wrócić do domu, aby go nakarmić, jeździć do weterynarza...nie polecam pieska jako przyjaciela. Pieski są słodkie, ale to przede wszystkim obowiązki. 

Dokładnie !Nie pomyślałam o tym. To wybór między cesarzowa a 10 monetami.

Ja mam kota.. I od razu mogę powiedziec ze to mój pierwszy i ostatni kot.

Może pogadaj z ludźmi którzy zaadoptiwali lub kupili zwierzaczka o tym jak zmieniło to ich życie.

Edytowane przez Blackraven
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...