Jump to content

Wielka Tablica 12.2022-01.2023


Karoluna
 Share

Recommended Posts

Hej, chciałabym prosić o pomoc w rozszyfrowaniu WT. Postawiłam sobie WT na przełom roku 2022/2023 i wyszło mi kilka niepokojących spraw/trudnych do zinterpretowania. 

Przeanalizowałam ją i z tego co widzę to SERCE WT, mówi o zakończeniu jakiegoś problemu (Góry+ Kosa), możliwe, że dotyczy on mojej rodziny, osób starszych w rodzinie (Lilie) lub zdrowia (Góra styka się ze drzewem), widzę, że zakończenie będzie albo na pewno pozytywne lub są dwie opcje i tylko jedna z nich będzie pozytywna (Drogi). Mam problem zdrowotny, zastanawiam się czy to może tego dotyczyć.

NAROŻNIKI: tu mam trochę problem, intuicja podpowiada mi, że jakaś podróż może pomóc mi poprawić kondycje finansową, aczkolwiek pewna nie jestem. (Klucz bardzo często pojawia się u mnie w narożnikach, zazwyczaj pierwszym lub ostatnim, nieważne jaką WT stawiam).

KARTY PRZEZNACZENIA: uda mi się podpisać jakąś nową, dobrą umowę z kobietą, może o dom, lub coś co dotyczy domu (Żmija jest pod Domem).

 

Natomiast bardzo niepokoi mnie zestawienie Kosy+trumny, wiem, że nie ma przy tym Krzyża jednak cały czas nie daje mi to spokoju, ty bardziej, że nie widzę sygnifikatora, którego mogłoby to dotyczyć, obok są Góry ale jakoś nie czuję, żeby to chodziło tylko o koniec problemów, skoro zaraz za nimi jest i Kosa i Trumna. Im dłużej siedzę i myślę, tym bardziej zaczynam kombinować, dlatego chciałabym aby ktoś spojrzał na to "trzeźwym", obiektywnym okiem.

 

No i jeszcze pytanko czy coś jeszcze w tym rozkładzie zwraca Waszą uwagę, a co mogłam istotnego pominąć. Załączam zdjęcie WT, oczywiście wrócę z weryfikacją :) Będę wdzięczna za pomoc.

IMG_0025.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Moderator

Myślę, że problemy z przyjaciółmi się skończą, nie obawiałabym się połączenia Kosa +Trumna, bo Kosa "kłuje" Trumne, czyli kończy problemy lub przerywa nagle niesatysfakcjonujące znajomości, które i tak powinny się skończyć. Bardziej martwią mnie karty przeznaczenia, bo Bocian i Pierścień mówi o nowych okazjach, ale przy Wężu i Krzyżu może wskazywać na to, że dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane, więc generalnie uważałabym na pseudo okazje, bo można się na nich przejechać.

Pieniądze, na które liczysz pod koniec roku mogą okazać się mniejsze niż się spodziewałaś lub dotknie Cię jakiś nagły wydatek, który uszczupli Twój budżet.

W sprawach sercowych jakieś nieporozumienia. A problemy zdrowotne dotyczą hormonów lub spraw intymnych? Ogólnie powinno być ok ze zdrowiem

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuje za pomoc, zwrócę uwagę na te okazje, które będą się pojawiać. Tak, problemy zdrowotne dotyczą hormonów. Wrócę z weryfikacją, zobaczymy co ten przełom roku mi przyniesie :)

  • Thanks! 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...