Skocz do zawartości

Rozkład na relację za Gringe


Romualda de Kocurko

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

pomożecie w interpretacji rozkładu? Położyłam karty na relację z pewnym typem, z którym bujam się już dwa lata, a który na zmianę mnie blokuje, odblokowuje, raz jest miły, raz chamski i ogólnie już sama nie wiem, co z nim zrobić :D Relacja tylko internetowo/telefoniczna. Wróżę z RW, nie odwracam. Rozkładu nauczyłam się od Gringe: 

1. Co wnoszę do relacji? Królowa Buław

Energię, chęć zaczepienia go, kontaktu, energię seksualną, witalność, radość

2. Co mam w głowie? Król Buław

On jest dla mnie bardzo atrakcyjny, bardzo mi się podoba

3. Co mam w sercu? As Kielichów

Początek nowego uczucia, uczucie do niego zaczyna delikatnie rozkwitać

4. Co pokazuję na zewnątrz? Głupiec

Beztroskę, radość, chęć rozpoczęcia wszystkiego od początku, brak uprzedzeń, może też pewną naiwność wobec niego

5. Co on wnosi do relacji? 9 Denarów

Interpretuję to w ten sposób, że pokazuje mi swoją niezależność (niechęć do wiązania się?) zadowolenie ze swojego samodzielnego życia, dumę ze swoich osiągnięć, generalnie, że dobrze mu jest samemu

6. Co on ma w głowie? Świat

Na mój temat myśli, że zakończyliśmy pewien etap, czegoś się nauczył o mnie i o naszej relacji, jest gotów iść dalej - w sensie - przejść do kolejnego etapu naszej relacji

7. Co on ma w sercu? Sprawiedliwość

Właśnie tutaj mam problem, bo nigdy nie wypadła mi ta karta w rozkładzie na uczucia. Różne interpretacje tej karty mówią, że może ona znaczyć, że rozważył (rozważa) w sercu wszystkie za i przeciw naszej relacji. ale z ogólnym wynikiem na tak - jest mną dalej zainteresowany

8. Co on pokazuje na zewnątrz? Królowa Denarów

Tu tez nie wiem, bo jego zachowanie (ciągłe blokowanie/odblokowywanie, niestabilność, niemożność określenia się) nie pasuje mi do znaczenia tej karty. 

9. Płaszczyzna porozumienia dla obu stron - 5 Mieczy

Też dziwne, bo to karta uznana za "nieciekawą" - może chodzi o to, abyśmy nie zagubili się w rywalizacji polegającej na wzajemnym okazywaniu sobie lekceważenia :D bo ewentualne zwycięstwo w takiej sytuacji może być tylko pyrrusowe? 

Dajcie łaskawie znać, co myślicie ;) 

 

 

 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest zadowolonym singlem (9 monet), który w stosunku do Ciebie kieruje się chłodną kalkulacją (sprawiedliwość) i w głowie mu raczej przygody, bo ma różne możliwości (świat). 5 mieczy mówi o braku możliwości porozumienia.

Przykro mi. 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Romualda de Kocurko napisał:

Co on ma w sercu? Sprawiedliwość

Właśnie tutaj mam problem, bo nigdy nie wypadła mi ta karta w rozkładzie na uczucia. Różne interpretacje tej karty mówią, że może ona znaczyć, że rozważył (rozważa) w sercu wszystkie za i przeciw naszej relacji. ale z ogólnym wynikiem na tak - jest mną dalej zainteresowany

On może i być żonaty albo poprostu kierować się logika faktami a nie uczuciami. Inaczej on nie ma uczuć do Ciebie. Szczególnie przy tamtych kartach. 

 

A ta Królowa denarow to serio jakoś nic mi nie przychodzi do głowy. Niby KD to mała Cesarzowa. Moz e być osoba spełniona i praktyczna. A i w sumie to inna mieć. Dlatego tak się zachowuje. Że blokuje i odbywa się na nowo. Bo kobita przyszła.

 

 

 

59 minut temu, Romualda de Kocurko napisał:

Co on ma w głowie? Świat

Na mój temat myśli, że zakończyliśmy pewien etap, czegoś się nauczył o mnie i o naszej relacji, jest gotów iść dalej - w sensie - przejść do kolejnego etapu naszej relacji

No on wogole chce poznawac swiat i inne kobity

 

 

59 minut temu, Romualda de Kocurko napisał:

Płaszczyzna porozumienia dla obu stron - 5 Mieczy

Nieuczciwe zagrania wobec siebie?

Jakieś gierki. Może ranienie siebie? Komunikacja internetowa ale niezbyt fajna. Być może tylko jedna strona tak się zachowuje. No coś w tym stylu. Pasuje do jego zachowania.

 

 

A bez kart to moge Ci powiedziec ze on wwyglada na toksyka z którym szczęścia nie zaznasz.

 

 

Edytowane przez Blackraven
  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że karty ladnie oddały sytuację. 

 

Co Wnosisz- królowa buław chce być kochana pożądana podziwiana.Chcesz działać pokazać się jak najlepiej. Od Ciebie wszystko zależy. Wychodzisz z Inicjatywą. 

 

Co w głowie- no jego masz w głowie. Bulawowy cie pociąga 

 

W sercu- As kielichów motylki w brzuchu zauroczenie 

 

Co pokazujesz- ano że niewiesz na czym stoisz .Chyba że myślisz wyruszyć w nową drogę? 

 

On wnosi 9 denarow zadowolony facet ktory chce korzystać z przyjemności życia 

 

W głowie ma Świat  otwarty również na inne znajomości bawi się nie jesteś jego jedynym priorytetem 

 

Serce Sprawiedliwość chłodny osąd relacji on ma wszystko ułożone w głowie. Uczuć brak.

 

Co pokazuje Królowa Denarów znajomość dla niego z Tobą jest korzystna. Oplaca mu sie w jakimś sensie. Z drugiej strony Denarowa siedzi na tronie i to ona pokazuje popatrz na mnie jaka jestem piękna  niezależna.Pasuje mi to do jego zachowania. 

 

5 mieczy nie bedziesz zadowolona z tej relacji nie jest ona po Twojej myśli na zasadzie nie tak miało być. Brak porozumienia on nigdy się nie zmieni. 

  • Lubię to! 1
  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te miałem taką relację, gdzie ktoś się bardziej bawił. Pojawianie się i znikanie, nie odzywanie...

Daj sobie spokój...

 

Co wnoszę do relacji? Królowa Buław

Masz chęć na flirt. Myślę, że to ty się tutaj starasz.

 

2. Co mam w głowie? Król Buław

Postrzegasz jako jako seksownego, męskiego faceta. 

 

3. Co mam w sercu? As Kielichów

Jestes zauroczona.

 

4. Co pokazuję na zewnątrz? Głupiec

Chyba zauważa, że jesteś naiwna. 

 

5. Co on wnosi do relacji? 9 Denarów

Raczej dobrze mu samemu, nie zależy mu na innych osobach. 

 

6. Co on ma w głowie? Świat

Ma swoje własne cele do osiągnięcia. Może ma plan wyjechać i stąd myślenie o sobie. 

 

7. Co on ma w sercu? Sprawiedliwość

T dość chłodna karta. Jeśli o Tobie myśli to raczej są to kalkulacje. 

 

 

8. Co on pokazuje na zewnątrz? Królowa Denarów

Mysle, że daje znaki, że on oczekuje, że ktoś o niego będzie zabiegał. 

 

9. Płaszczyzna porozumienia dla obu stron - 5 Mieczy

Obawiam się, że nie będzie porozumienia. Ewentualnie chwilowe, poczym znów Cię zablokuje i tak się to skończy. Miałem taką relację. Wiem co czujesz, że Ci się podoba i jesteś zauroczona...ale naprawdę radzę Ci to zakończyć. Wiem, że to trudne. Mam nadzieję, że sobie poradzisz i mądrze wybierzesz :)

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co wnoszę do relacji? Królowa Buław

2. Co mam w głowie? Król Buław

3. Co mam w sercu? As Kielichów

4. Co pokazuję na zewnątrz? Głupiec

tutaj widać, jakby ta sytuacja miała przeminąć i nastanie nowy początek

 

5. Co on wnosi do relacji? 9 Denarów

6. Co on ma w głowie? Świat

7. Co on ma w sercu? Sprawiedliwość

8. Co on pokazuje na zewnątrz? Królowa Denarów

tutaj z kolei może trochę egoizmu, ale też podjęcie decyzji

czuć w tych kartach przyziemność

zastanawiam się czy ostatnia karta pokazała Ciebie czy kogoś innego - tutaj jest skupienie na kobiecie; może jest z nią po słowie albo związany umową/postanowieniem

 

9. Płaszczyzna porozumienia dla obu stron - 5 Mieczy

kawa na ławę

albo w jedną, albo w drugą stronę

określenie się

  • O.K 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...