Skocz do zawartości

Sen o pająkach prośba interpretacji


Chaooos7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miałam sen. Pusty pokój wymalowany na biało podłoga drewniana. Pod ścianą łóżko pościel biała na łóżku. Na ścianie w nogach przy łóżku firanka. Na firance pająki czarne większe i mniejsze. Nie atakowały obrzydzały mnie ale nie bałam się ich. W tym śnie byłam w domu koleżanki spałam u niej. Proszę podpowiedzieć co ten sen mógł znaczyć. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Chaooos7 napisał:

Na firance pająki czarne większe i mniejsze. Nie atakowały obrzydzały mnie ale nie bałam się ich. W tym śnie byłam w domu koleżanki spałam u niej. Proszę podpowiedzieć co ten sen mógł znaczyć. Pozdrawiam 

Pająki to symbole lęku. Może nieświadomie boisz się spać w innym miejscu lub u tej koleżanki... :zdziwko:

 

Chociaż czasem pająk jest symbolem szczęścia i stąd ukuło się przysłowie "Szczęśliwy ten dom, gdzie pająki są" ...

 

 

 

Edytowane przez Piko
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Chaooos7 napisał:

Nie boje się spać w innych miejscach te pająki we śnie w ogóle mnie nie przerażały zastanawia mnie dlaczego siedziały na firance?

IMHO sen na chorobę oczu, być może duszy. O czymś nie wiesz, czegoś nie dostrzegasz - w tym śnie firanka symbolizuje skrywaną przed Tobą tajemnicę. Pajęczyna w śnie symbolizuje matkę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We śnie nie ma pajęczyny tylko ta firanka. Co to za tajemnica? Kto ją przedemną skrywa? Jak mam się dowiedzieć czegoś więcej? 

W dniu 24.08.2022 o 14:46, Elie-1 napisał:

 Pajęczyna w śnie symbolizuje matkę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Chaooos7 napisał:

We śnie nie ma pajęczyny tylko ta firanka

Pająk I PAJĘCZYNA we śnie symbolizują nadopiekuńczą matkę - teraz jaśniej ? Dlaczego zakładamy firanki ? Pomyśl. Częściowo jako dekorację okna, ale głównym zadaniem firanki jest osłona przed wścibskimi oczami ludzi.

Taką symboliką posługują się przeciętni ludzie. Tobie może kojarzyć się z czymś / kimś kompletnie innym. Zależy od kultury w jakiej się wychowałaś, jaką przyswoiłaś sobie sama.

 

15 godzin temu, Chaooos7 napisał:

Co to za tajemnica? Kto ją przedemną skrywa? Jak mam się dowiedzieć czegoś więcej? 

Tego nie można jednoznacznie stwierdzić. My możemy podpowiedzieć co naszym zdaniem MOŻE znaczyć / zwiastować sen. Jednak to Ty powinnaś przemyśleć i ocenić. My nie znamy Ciebie i Twojego życia, trybu, wartości jakie wyznajesz, nie wiemy co / jakie wydarzenia w Twoim życiu poprzedziły ten sen. Równie dobrze sen mógł nic nie oznaczać. Ot, jeden z wielu snów.

 Jednak pytasz, gdyż zapewne zaniepokoił Cię ten sen. Zmusił do przemyśleń... to myśl ... wyciągaj wnioski... my jedynie podpowiadamy. To nie tarot, nie wyrocznia, a jedynie sugestie. Ty powinnaś dojść do swoich.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Elie-1
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze raz - nie wiem jak układają się Twoje stosunki z mamą. Ze snu wynika jakby któraś z Was miała jakieś problemy, coś ukrywała. Niby coś się wie, zauważa ( firanka to nie zasłona, która całkowicie zaciemnia ), jednak nie do końca jest to jasne. Martwi się i z tego powodu po cichu, ukradkiem podgląda. Przemyśl to proszę. Może to mama ma jakieś zmartwienia z których nie chce się zwierzać. Może to mama zauważyła coś niepokojącego w Twoim zachowaniu i podgląda. Zawsze, ale to zawsze  najlepsza jest szczera rozmowa. Nawet gdyby prawda była bolesna, czy nie do zaakceptowania przez drugą stronę. Niewiedza i domysły są najgorsze. Wyobraźnia może podpowiadać cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...