Skocz do zawartości

Zmiana pracy


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Czy warto w tym mim nie zmienić pracę? 

Już robiłem kiedyś na to rozkłady, czy zostać, czy zmienić i karty zawsze były za zmianą. Ale ten tutaj jest bardziej złożony. 

 

 

 

1 karta: Jak wpływa na mnie obecna sytuacja w pracy? Mag

Staje się bardziej kreatywny wymyślając coraz ciekawsze miejsca pracy gdzie złożyć CV. Odkrywam swoje nowe powołania :)

 

2 karta: Co nie przynosi mi zadowolenia w obecnej pracy, blokady w dalszym rozwoju w pracy? Pustelnik

Samotność, poczucie izolacji od wszystkich i od życia. Wrażenie wegetacji. 

 

3 karta: Relacje ze współpracownikami bądż szefem? 7 buław 

Chyba nie trzeba komentować. Walka o wszystko. Jak coś chce to trzeba wygryźć i wydrapać. 

 

4 karta: Warto teraz podnieść swoje kwalifikacje? Arcykapłan 

Jak najbardziej. To zwiększy moje szanse na pracę. 

 

5 karta: Czy decyzja o zmianie pracy jest słuszna? Paź buław. Wyszedł odwrócony, ale nie stosuje takich kart. Musiało przez przypadek się odwrócić. Dobrałem jeszcze jedną. Paź kielichów 

Myślę, że warto. Dość szybko mogę dostać wiadomość z zaproszeniem na rozmowę. 

 

6 karta: Jeśli zdecyduję się na zmianę, co mnie czeka w nowej pracy w ogólnym bilansie, w najbliższym półroczu? Królowa Mieczy 

Chyba robienie bilansu między jedną pracą, a drugą. 

 

7 karta: Na czym trzeba będzie się szczególnie w nowej pracy skoncentrować? Rycerz Kielichów 

Na budowaniu więzi z otoczeniem. 

 

8 karta: Zarobki w nowej pracy? Wisielec 

Finansowo wyjdę o wiele gorzej. Nwm, czy dokładnie zarobki będą gorsze, czy po prostu koszty życia większe. Obecnie pracodawca płaci za zakwaterowanie, wyżywienie...

Albo po prostu brak zmian? W sumie wisielec nie pogarsza sytuacji, on ją utrzymuje w miejscu. 

 

9 karta: Otoczenie, relacje, środowisko w nowej pracy? Cesarzowa 

Myślę, że sympatyczne środowisko, takie otwarte. Możliwe, że w otoczeniu kobiet. 

 

Tutaj królowa mieczy może mówić o rozważaniu: lepsza atmosfera, ale gorsza kasa. 

 

Jeszcze raz zapytałem, czy warto zmienić pracę? Śmierć 

Śmierć to zmiany. Chyba pora szukać nowej. Co sądzicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, nastek96 napisał:

a: Jeśli zdecyduję się na zmianę, co mnie czeka w nowej pracy w ogólnym bilansie, w najbliższym półroczu? Królowa Mieczy 

Chyba robienie bilansu między jedną pracą, a drugą. 

 Nauczony doświadczeniem zmienisz podejście do pracy do współpracowników.

Jeżeli tu popełniłeś jakieś błędy to w nowej pracy będziesz na nie uważał. Również może to się też tyczyć relacji. Będziesz poprostu sprytniejszy.

 

 

7 minut temu, nastek96 napisał:

karta: Zarobki w nowej pracy? Wisielec 

Finansowo wyjdę o wiele gorzej. Nwm, czy dokładnie zarobki będą gorsze, czy po prostu koszty życia większe. Obecnie pracodawca płaci za zakwaterowanie, wyżywienie...

Albo po prostu brak zmian? W sumie wisielec nie pogarsza sytuacji, on ją utrzymuje w miejscu. 

Kiepsko to wyglada. Jakbys tej pracy nie mial albo pracodawca spoznial sie z wyplata.

 

 

10 minut temu, nastek96 napisał:

Jeszcze raz zapytałem, czy warto zmienić pracę? Śmierć 

Ja bym dociągnęła.

Naprwno wszystko się zmieni ale czy na pozytyw? To nie wiem. Bo jak patrzę na kartę na finanse to nie jestem przekonana

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie na tą pracę już położyłem tyle rozkładów, że nwm, czy któryś mówi prawdę. Chyba lepiej po prostu działać i się nie sugerować kartami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, że w tym miesiącu raczej nie warto zmieniać pracy. Paź buław nie wydaje mi się silna kartą na słuszność zmiany pracy (działanie z gorącą głową pod wpływem emocji). Wisielec na finansach też nie napawa optymizmem.

 

Życzę, żeby wkrótce sytuacja się zmieniła.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w większości zgadzam się z Tobą

od siebie dodam jedynie:

 

6 karta: Jeśli zdecyduję się na zmianę, co mnie czeka w nowej pracy w ogólnym bilansie, w najbliższym półroczu? Królowa Mieczy 

nowa szefowa

może babski zespół

 

8 karta: Zarobki w nowej pracy? Wisielec 

podobne albo trochę lepsze

 

9 karta: Otoczenie, relacje, środowisko w nowej pracy? Cesarzowa 

mnie ta karta ostatnio pokazała otoczenie kobiet i mega przyjemną atmosferę

 

Jeszcze raz zapytałem, czy warto zmienić pracę? Śmierć 

tak, idź z prądem

 

-----------------------

 

1 karta: Jak wpływa na mnie obecna sytuacja w pracy? Mag

2 karta: Co nie przynosi mi zadowolenia w obecnej pracy, blokady w dalszym rozwoju w pracy? Pustelnik

3 karta: Relacje ze współpracownikami bądż szefem? 7 buław 

4 karta: Warto teraz podnieść swoje kwalifikacje? Arcykapłan 

5 karta: Czy decyzja o zmianie pracy jest słuszna? Paź buław/Paź kielichów 

6 karta: Jeśli zdecyduję się na zmianę, co mnie czeka w nowej pracy w ogólnym bilansie, w najbliższym półroczu? Królowa Mieczy 

7 karta: Na czym trzeba będzie się szczególnie w nowej pracy skoncentrować? Rycerz Kielichów 

8 karta: Zarobki w nowej pracy? Wisielec 

9 karta: Otoczenie, relacje, środowisko w nowej pracy? Cesarzowa

Jeszcze raz zapytałem, czy warto zmienić pracę? Śmierć 

 

tak ogólnie:

Mag + Pustelnik + 7 buław - poszukiwanie pracy przez internet, walka o lepsze, walka o spokój ducha i moc wykazania się

Arcykapłan + Pazie + Królowa Mieczy + Rycerz Kielichów - rozmowy kwalifikacyjne, zaproszenia, kontakt, doszkalanie się

Wisielec + Cesarzowa - błogie wylegiwanie się przy jakiejś kobiecie, odpoczynek, stagnacja

Rycerz Kielichów + Wisielec + Cesarzowa - propozycja do przemyślenia

 

jakieś 3/4 rozkładu to karty działania i kontaktu

na końcu widać światełko w tunelu

działaj :)

:koniczynka::kaganek:

 

  • Dobre! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Venilia napisał:

Wisielec + Cesarzowa - błogie wylegiwanie się przy jakiejś kobiecie, odpoczynek, stagnacja

Blackraven mi zwróciła uwagę na ten fragment. Coś mi sugerujesz? :sark:

  • Dobre! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...