Skocz do zawartości

Pomoc w interpretacji


Romualda de Kocurko

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiłam karty na tego samego typa, o którego tu pytałam ostatnio - rozmawialiśmy ponownie po długim czasie, niestety znowu się pokłóciliśmy i znowu mnie zablokował. RW, tym razem odwracałam - 

1. Dlaczego mnie zablokował? 

Głupiec, Papież, Mag - wszystkie odwrócone

nie mam pojęcia - może chciał, żebyśmy wszystko zaczęli od początku a nie wyszło (O. Głupiec) i poczuł rozgoryczenie? O. Papież - serio nie mam pojęcia. Było inaczej niż się spodziewał? Mag - poczuł się manipulowany, zwodzony? 

2. Czy odblokuje mnie przed moimi urodzinami - mam za tydzień - i złoży mi życzenia?

W pozycji prostej - 9 Buław, 7 Denarów, Paź Denarów

tu już łatwiej - odblokuje mnie z nadzieją na rozpoczęcie wszystkiego od początku (Paź Denarów) po długiej walce ze sobą (9 Buław) i być może nieco później niż na urodziny - 7 Denarów jako opóźnienie, choć kiedyś miałam rozkład, gdzie 7 Denarów wypadła na początku rozkładu i rzecz, o którą pytałam, wydarzyła się bardzo szybko - po 2 tygodniach od zapytania. 

Ktoś chętny pomóc w interpretacji? ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Romualda de Kocurko napisał:

1. Dlaczego mnie zablokował? 

Głupiec, Papież, Mag - wszystkie odwrócone

Same przednie wielkie arkana - męskie -> Chyba jego męska duma została urażona dość poważnie , w wielu aspektach. Mężczyźni często traktują to bardzo poważnie... i to stawia pod znakiem zapytania odpowiedź na następne pytanie.

 

56 minut temu, Romualda de Kocurko napisał:

2. Czy odblokuje mnie przed moimi urodzinami - mam za tydzień - i złoży mi życzenia?

W pozycji prostej - 9 Buław, 7 Denarów, Paź Denarów

Może czuć się w tym czasie jeszcze urażony (9 Buław) co może odwlec sprawę (7 Denarów)i może tłumaczyć brak kontaktu ważnymi zajęciami (Paź Denarów)

 

hmm. Powodzenia życzę...:tak:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Piko napisał:

Same przednie wielkie arkana - męskie -> Chyba jego męska duma została urażona dość poważnie , w wielu aspektach. Mężczyźni często traktują to bardzo poważnie... i to stawia pod znakiem zapytania odpowiedź na następne pytanie.

 

Może czuć się w tym czasie jeszcze urażony (9 Buław) co może odwlec sprawę (7 Denarów)i może tłumaczyć brak kontaktu ważnymi zajęciami (Paź Denarów)

 

hmm. Powodzenia życzę...:tak:

Dzięki za odpowiedź, nie wzięłam tego aspektu męskości MA pod uwagę przy interpretacji, ale na pewno masz rację, bo chyba się wkurzył na mnie pod tym kątem... :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Romualda de Kocurko napisał:

Postawiłam karty na tego samego typa, o którego tu pytałam ostatnio - rozmawialiśmy ponownie po długim czasie, niestety znowu się pokłóciliśmy i znowu mnie zablokował. RW, tym razem odwracałam - 

1. Dlaczego mnie zablokował? 

Głupiec, Papież, Mag - wszystkie odwrócone

Jego reakcje są jeszcze trochę niedojrzałe i reaguje w taki, a nie inny sposób. Doskonale wie, że ma ku temu możliwości (Mag), a więc korzysta ze sposobów, które ma pod ręką. Jak dla mnie on chowa prawdziwe emocje (Papież), możliwe, że trochę lubi manipulować sytuacją i stąd jego reakcja.

18 godzin temu, Romualda de Kocurko napisał:

2. Czy odblokuje mnie przed moimi urodzinami - mam za tydzień - i złoży mi życzenia?

W pozycji prostej - 9 Buław, 7 Denarów, Paź Denarów

Raczej nie, gdyż miałam kiedyś podobny rozkład na takie samo pytanie. Karty pokazały moje rozczarowanie i płonne nadzieje na wiadomość z życzeniami. 9 buław juz przyjęła za dużo ciosów i najzwyczajniej traci zaufanie. Możliwe, że to będzie powód jego braku kontaktu.

 

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Romualda de Kocurko napisał:

1. Dlaczego mnie zablokował? 

Głupiec, Papież, Mag - wszystkie odwrócone

Najpierw w rozkładzie mamy niedojrzałego Głupca, zaraz po nim Papieża - to jakby dwa przeciwieństwa, co mogłoby podpowiadać, że hmmm... trochę tu brak stabilności emocjonalnej.

Na końcu jest Mag, który mówi o działaniu. Łącząc z kolei tę kartę z Papieżem - może podpowiadać świadomą manipulację. Papież lubi mieć pod kontrolą sprawy, czuć tą kontrolę, chce, żeby się do niego dostosować, a Mag "wie" (hasłowo Maga interpretuje się m.in. jako: "wiedzieć, czynić"), jak to osiągać...

 

23 godziny temu, Romualda de Kocurko napisał:

2. Czy odblokuje mnie przed moimi urodzinami - mam za tydzień - i złoży mi życzenia?

W pozycji prostej - 9 Buław, 7 Denarów, Paź Denarów

Tu są dwa pytania do jednego rozkładu. Łącząc jednak w całość - nie sądzę, by odblokował Cię przed urodzinami (9 Buław + 7 Denarów) ale jest szansa, że złoży życzenia (Paź Denarów) - może inną drogą komunikacji.

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...