Jump to content

Przyszłe wakacje

panna.marta

Recommended Posts

Powoli żegnam się z latem i wakacjami. Pytanie jak spędzę następne te 2023?

2 monety, sprawiedliwość XI, 3 kielichy i dołożyłam gwiazdę XVII

wyglada to dość fajnie na pewno jakiś relax i zabawa może bardziej. Czy macie pomysły na sprawiedliwość przy 2 monetach? 

• Like 1
  • Super 1

To dopiero za rok. Nie jestem pewien jak będzie ze sprawdzalnością tej wróżby. Warto ją powtórzyć przed następnymi wakacjami, ale w króciutkim odstępie czasu typu miesiąc przed. 

Ogólnie dość niejasne karty. 

2 monet to wybór między dwoma opcjami. Może coś w stylu wczasy bardzo rozrywkowe, a wczasy z głową: oszczędne, spokojne...

Ciężko tu coś stwierdzić. Może będziesz miała dwie opcje i trzeba będzie rozsądnie podjąć decyzję gdzie pojedziesz. 

Edited by nastek96
  • W punkt 1
  • Thanks! 1

3 godziny temu, nastek96 napisał:

To dopiero za rok. Nie jestem pewien jak będzie że sprawdzalnością tej wróżby. Warto ją powierzyć przed następnymi wakacjami, ale w króciutkim odstępie czasu typu miesiąc przed. 

Ogólnie dość niejasne karty. 

2 monet to wybór między dwoma opcjami. Może coś w stylu wczasy bardzo rozrywkowe, a wczasy z głową: oszczędne, spokojne...

Ciężko tu coś stwierdzić. Może będziesz miała dwie opcje i trzeba będzie rozsądnie podjąć decyzję gdzie pojedziesz. 

No daleko, ale nie tak bardzo : D

• Like 1

W dniu 27.08.2022 o 18:38, panna.marta napisał:

Powoli żegnam się z latem i wakacjami. Pytanie jak spędzę następne te 2023?

2 monety, sprawiedliwość XI, 3 kielichy i dołożyłam gwiazdę XVII

wyglada to dość fajnie na pewno jakiś relax i zabawa może bardziej. Czy macie pomysły na sprawiedliwość przy 2 monetach?

2 monety sprowadzają znak zapytania co do tych wakacji, ale karta Sprawiedliwość mówi że jak sobie zasłużysz tak będzie, 3 Kielich i Gwiazda to znak czasu spędzonego na radości i zabawie. :tak:

• Super 1
  • Thanks! 1