Skocz do zawartości

Przyszłe wakacje


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli żegnam się z latem i wakacjami. Pytanie jak spędzę następne te 2023?

 

2 monety, sprawiedliwość XI, 3 kielichy i dołożyłam gwiazdę XVII

 

wyglada to dość fajnie na pewno jakiś relax i zabawa może bardziej. Czy macie pomysły na sprawiedliwość przy 2 monetach? 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dopiero za rok. Nie jestem pewien jak będzie ze sprawdzalnością tej wróżby. Warto ją powtórzyć przed następnymi wakacjami, ale w króciutkim odstępie czasu typu miesiąc przed. 

Ogólnie dość niejasne karty. 

2 monet to wybór między dwoma opcjami. Może coś w stylu wczasy bardzo rozrywkowe, a wczasy z głową: oszczędne, spokojne...

Ciężko tu coś stwierdzić. Może będziesz miała dwie opcje i trzeba będzie rozsądnie podjąć decyzję gdzie pojedziesz. 

Edytowane przez nastek96
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nastek96 napisał:

To dopiero za rok. Nie jestem pewien jak będzie że sprawdzalnością tej wróżby. Warto ją powierzyć przed następnymi wakacjami, ale w króciutkim odstępie czasu typu miesiąc przed. 

Ogólnie dość niejasne karty. 

2 monet to wybór między dwoma opcjami. Może coś w stylu wczasy bardzo rozrywkowe, a wczasy z głową: oszczędne, spokojne...

Ciężko tu coś stwierdzić. Może będziesz miała dwie opcje i trzeba będzie rozsądnie podjąć decyzję gdzie pojedziesz. 

No daleko, ale nie tak bardzo : D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2022 o 18:38, panna.marta napisał:

Powoli żegnam się z latem i wakacjami. Pytanie jak spędzę następne te 2023?

 

2 monety, sprawiedliwość XI, 3 kielichy i dołożyłam gwiazdę XVII

 

wyglada to dość fajnie na pewno jakiś relax i zabawa może bardziej. Czy macie pomysły na sprawiedliwość przy 2 monetach?

2 monety sprowadzają znak zapytania co do tych wakacji, ale karta Sprawiedliwość mówi że jak sobie zasłużysz tak będzie, 3 Kielich i Gwiazda to znak czasu spędzonego na radości i zabawie. :tak:

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...