Skocz do zawartości

Relacja z przeznaczenia ?


Josei

Rekomendowane odpowiedzi

Pewna znajomość nie daje mi spokoju .On ciągle powtarzał ,że nasza znajomość to przeznaczenie .Więc zapytałam się tarota .Od razu położyłam 4 karty 

Koło fortuny ,Świat ,Mag ,Kapłanka 

Koło fortuny i Świat może mówić o takim dopełnieniu przeznaczenia 

Mag i Kapłanka to takie połączenie przeciwienstw .On dzień ,ona noc .Mowi też o osobach wychowujących sie razem .Kapłanka to trochę taka karta kochanki a Mag czasem manipuluje .

Ale zastanawiam się czy takie połączenie może mówić o związku karmicznym ? 

Mam takie wrażenie jak by tu karty mówiły ,że już się kiedyś znaliśmy .Ale moze widzę tylko to co chce widzieć  ....

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Josei powiem szczerze, że nie uznaję i nie lubię określeń „związki z przeznaczenia”, „bliźniacze dusze” i tak dalej. 
Tarota traktuję bardzo konkretnie a wręcz utylitarnie. Bo co Ci da, że karty powiedzą: Tak, to jest związek z przeznaczenia. Jednak nie w sensie wielkiego Love Story( co zresztą i tak zwykle kończy się wielkim płaczem) a wielkiej lekcji - a te zwykle nie są przyjemne. Bo żeby czegoś się nauczyć trzeba zmienić punkt widzenia, schemat działania a to nigdy nie jest łatwe. 
Do czego jednak zmierzam? Czytałam Twoje poprzednie posty i rozumiem, że powyższe karty dotyczą tego samego faceta? Tego z którym nie masz teraz kontaktu?
Uważam, że to poczucie „znania się z przeszłości”, że mimo krótkiego czasu jaki byliście razem a macie jednak poczucie, że znacie się jak łyse konie i możecie przegadać o wszystkim - to kwestia waszego horoskopu. Podejrzewam, że macie dobre połączenie między Księżycami, może też i Merkury jest w to zamieszany. Często przy takim poczuciu, że człowiek jest z nami od zawsze, Księżyc tej osoby jest naszym 7 domu( partnerstwo), co też bywa często zwodnicze bo nie widzimy pełnego obrazu relacji. 
Nie odniosę się do interpretacji powyższych kart bo ja ich po prostu nigdy w ten sposób nie tłumaczę. Na pewno w Kole był zawarty Los i znajomość była Ci pisana byś mogła pewne rzeczy przeżyć, przemyśleć może i wynieść naukę na przyszłość. 
Kapłanka nie pokazała mi jeszcze nigdy kochanki w sensie fizycznym( facet nie uprawia seksu z kobietą w karcie Kapłanki). Może to być kobieta skrycie adorowana, posiadająca też mądrość życiową ale ona jest poza czyimkolwiek zasięgiem fizycznym( kontakt może polegać na posługiwaniu się rożnego rodzaju komunikatorów, telefonu, listu itp). 
 

Edytowane przez Gringe
  • W punkt 3
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gringe napisał:

@Josei powiem szczerze, że nie uznaję i nie lubię określeń „związki z przeznaczenia”, „bliźniacze dusze” i tak dalej. 
Tarota traktuję bardzo konkretnie a wręcz utylitarnie. Bo co Ci da, że karty powiedzą: Tak, to jest związek z przeznaczenia. Jednak nie w sensie wielkiego Love Story( co zresztą i tak zwykle kończy się wielkim płaczem) a wielkiej lekcji - a te zwykle nie są przyjemne. Bo żeby czegoś się nauczyć trzeba zmienić punkt widzenia, schemat działania a to nigdy nie jest łatwe. 
Do czego jednak zmierzam? Czytałam Twoje poprzednie posty i rozumiem, że powyższe karty dotyczą tego samego faceta? Tego z którym nie masz teraz kontaktu?
Uważam, że to poczucie „znania się z przeszłości”, że mimo krótkiego czasu jaki byliście razem a macie jednak poczucie, że znacie się jak łyse konie i możecie przegadać o wszystkim - to kwestia waszego horoskopu. Podejrzewam, że macie dobre połączenie między Księżycami, może też i Merkury jest w to zamieszany. Często przy takim poczuciu, że człowiek jest z nami od zawsze, Księżyc tej osoby jest naszym 7 domu( partnerstwo), co też bywa często zwodnicze bo nie widzimy pełnego obrazu relacji. 
Nie odniosę się do interpretacji powyższych kart bo ja ich po prostu nigdy w ten sposób nie tłumaczę. Na pewno w Kole był zawarty Los i znajomość była Ci pisana byś mogła pewne rzeczy przeżyć, przemyśleć może i wynieść naukę na przyszłość. 
Kapłanka nie pokazała mi jeszcze nigdy kochanki w sensie fizycznym( facet nie uprawia seksu z kobietą w karcie Kochanki). Może to być kobieta skrycie adorowana, posiadająca też mądrość życiową ale ona jest poza czyimkolwiek zasięgiem fizycznym( kontakt może polegać na posługiwaniu się rożnego rodzaju komunikatorów, telefonu, listu itp). 
 

Myślę ,że masz dużo racji .Między nami nie było seksu ,więc to taka platoniczne uczucie  .Jeżeli kobieta pyta o mężczyznę i wychodzi karta Maga to dla mnie znaczył ,że zrobił na niej duże wrażenie trochę ja zaczarował i tak rzeczywiście było w moim przypadku .Z ta kapłanka też możesz mieć dużo racji .Między nami było dużo kontaktu ale nie osobistego .Po tym co napisałaś dużo mi się rozjaśniło .

Ale mam jeszcze jedno pytanie .Dopiero się uczę tarota i zastanawiam się czy mogę tak powiązać karty .

Zapytałam się czy on nawiąże ze mną kontakt 

Królowa Kijów ,Kochankowie,Diabeł ,Sąd ostateczny 

Przyznam się ,że jakiś czas temu postawiłam na jego uczucia do tamtej kobiety i też wyszło mi połączenie kochanków i diabła .Dokładnie w takiej samej kolejności .

Mam duży problem z kartami dworskimi 

Królowa Kijów - to trochę dla mnie taki odpowiednik cesarzowej ,osoba która lubi być w centrum uwagi ,bierze sprawy w swoje ręce ,dąży do celu 

Kochankowie - wybór ,miłość ,seks ,trójkąt ,

Diabeł - uzależnienie ,kłamstwa ,intrygi ,

Sąd - odrodzenie związku ,miłości ,sukces 

Jak patrzę na te karty to mam takie skojarzenie ,może tutaj trochę odplynelam w interpretacji i może czegoś nie dostrzegam 

Królowa Kielichów dla mnie to tamta kobieta ,trochę to wynika z jego opowieści o niej 

Kochankowie + Diabeł to uzależnienie od osoby ,emocji które dana relacja niesie ze sobą czy seksu 

Sąd - odrodzenie znajomości 

I ja to widzę tak 

On nie nawiąże ze mną kontaktu bo jest silnie przywiązany do tamtej kobiety i nastąpiło odrodzenie znajomości .

Czy tak to można interpretować ? Czy trochę odplynelam ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
17 minut temu, Josei napisał:

Ale mam jeszcze jedno pytanie .Dopiero się uczę tarota i zastanawiam się czy mogę tak powiązać karty .

Zapytałam się czy on nawiąże ze mną kontakt 

Królowa Kijów ,Kochankowie,Diabeł ,Sąd ostateczny 

Buławy są kartami kontaktu, Kochankowie to nie jest z kolei negatywna karta. Diabeł to „uwiązanie” do czegoś, podporzadkowanie temu/danej sprawie czy osobie, wszystkiego. 
Czemu losujesz 4 karty? Zwykle stosuje się 3 karty które już zdecydowanie powinny dać odpowiedź. 
Reasumując - nie bardzo tu widzę jego inicjatywę. Tak jak napisałam, Buławy są kontaktowe tyle, że sama Królowa Buław już niekoniecznie wykazuje inicjatywę. Raczej bawi ją adoracja otoczenia - a jeśli to facet wychodzi w tak żeńskiej energii - to zdecydowanie nie zamierza tu robić żadnego kroku. W Kochankach mógł dokonać już wyboru i wrócić do swojego Diabła. 
 

22 minuty temu, Josei napisał:

Przyznam się ,że jakiś czas temu postawiłam na jego uczucia do tamtej kobiety i też wyszło mi połączenie kochanków i diabła .Dokładnie w takiej samej kolejności .

Nie pytalabym o uczucia do osób trzecich. To nie jest fair. Tarot współpracuje jeśli używa się go w czystych celach - „zmuszając” go do plotkowania - energia obraca się przeciw Tobie.  

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gringe napisał:

Buławy są kartami kontaktu, Kochankowie to nie jest z kolei negatywna karta. Diabeł to „uwiązanie” do czegoś, podporzadkowanie temu/danej sprawie czy osobie, wszystkiego. 
Czemu losujesz 4 karty? Zwykle stosuje się 3 karty które już zdecydowanie powinny dać odpowiedź. 
Reasumując - nie bardzo tu widzę jego inicjatywę. Tak jak napisałam, Buławy są kontaktowe tyle, że sama Królowa Buław już niekoniecznie wykazuje inicjatywę. Raczej bawi ją adoracja otoczenia - a jeśli to facet wychodzi w tak żeńskiej energii - to zdecydowanie nie zamierza tu robić żadnego kroku. W Kochankach mógł dokonać już wyboru i wrócić do swojego Diabła. 
 

Nie pytalabym o uczucia do osób trzecich. To nie jest fair. Tarot współpracuje jeśli używa się go w czystych celach - „zmuszając” go do plotkowania - energia obraca się przeciw Tobie.  

Nie pytam się o inne osoby .Nigdy tego nie robiłam .Wiem ,se tego są duże konsekwencje .On nie może mi wyjść z głowy i tu bardziej chodziło o to ,że jeżeli jemu naprawdę szczerze zależy to ja nie będę wchodziła między nich bo więcej płaczu jest z takich rzeczy dla wszystkich stron niż radości .

Dużo mi rozjaśniała jeżeli chodzi o Królowa Buław bardzo mi to pomogło .

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
36 minut temu, Josei napisał:

Przyznam się ,że jakiś czas temu postawiłam na jego uczucia do tamtej kobiety i też wyszło mi połączenie kochanków i diabła

Pytałaś o jego uczucia do innej kobiety - nie pytaj o to bo nie jest to zgodne z kodeksem Tarocisty. 
Jeśli jesteś ciekawa jego uczuć do Ciebie - sprawdź Krzyż Celtycki. To zwykle daje obraz znajomosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gringe napisał:

Pytałaś o jego uczucia do innej kobiety - nie pytaj o to bo nie jest to zgodne z kodeksem Tarocisty. 
Jeśli jesteś ciekawa jego uczuć do Ciebie - sprawdź Krzyż Celtycki. To zwykle daje obraz znajomosci.

Nie wiem czy dam radę go sama zinterpretować .Spróbuję to zrobić wieczorem .Nie wiem czy to normalne ale czasem jak zadaje pytania karta to nawet głęboko nie muszę się zastanawiać tylko samo przychodzi .Miałam z nim jedna dziwna sytuacja .Zadałam pytanie dotyczące jego nie pamiętam go teraz ,ale nie wiem czy coś źle nie zinterpretowała bo później się zapytałam co mam zrobić żeby o nim zapomnieć i mimo tego ,ze tasowalam karty i je przełożyłam wypadly mi te same w tej samej kolejności .Co to może znaczyć .Może karty po prostu nie chciały mówić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Gringe napisał:

Buławy są kartami kontaktu, Kochankowie to nie jest z kolei negatywna karta. Diabeł to „uwiązanie” do czegoś, podporzadkowanie temu/danej sprawie czy osobie, wszystkiego. 
Czemu losujesz 4 karty? Zwykle stosuje się 3 karty które już zdecydowanie powinny dać odpowiedź. 
Reasumując - nie bardzo tu widzę jego inicjatywę. Tak jak napisałam, Buławy są kontaktowe tyle, że sama Królowa Buław już niekoniecznie wykazuje inicjatywę. Raczej bawi ją adoracja otoczenia - a jeśli to facet wychodzi w tak żeńskiej energii - to zdecydowanie nie zamierza tu robić żadnego kroku. W Kochankach mógł dokonać już wyboru i wrócić do swojego Diabła. 
 

Nie pytalabym o uczucia do osób trzecich. To nie jest fair. Tarot współpracuje jeśli używa się go w czystych celach - „zmuszając” go do plotkowania - energia obraca się przeciw Tobie.  

Hm, ale czemu piszesz, że nie można pytać o uczucia osób trzecich? Przecież tarociści często kładą karty na celebrytów np. na pary celebryckie i nie mają z tym problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
23 minuty temu, Romualda de Kocurko napisał:

Hm, ale czemu piszesz, że nie można pytać o uczucia osób trzecich? Przecież tarociści często kładą karty na celebrytów np. na pary celebryckie i nie mają z tym problemu. 

A to już ich problem :P Według mnie to jak zaglądanie przez dziurkę od klucza - może być czasem niebezpieczne…

 

Dla mnie jest to nie fair pytanie o osoby trzecie - wścibstwo które nigdy nie popłaca. 
 

To jest moje zdanie, może inni uważają inaczej. 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło fortuny ,Świat ,Mag ,Kapłanka 

 

Koło Fortuny pokazuje, że faktycznie wasze spotkanie było zaplanowane przez los. 

Spotkaliście się po coś o czym mówi Świat. Musicie coś dokończyć. 

Uwaga: miłość karmiczną często polega na tym, aby wejść w związek się rozstać. Bo w tym wcieleniu macie tylko dać szansę na spełnienie miłości wrócić do zadań na to wcielenie. 

Mag już nie jest romansową karta tak samo jak Kapłanka. Nie będzie między wami związku raczej. 

Mag to on, a ty to Kapłanka. On tu jest bardziej dominujacy. Poddaj się przeznaczeniu. Przy Kole nie mamy zbyt wiele do gadania. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gringe napisał:

Dla mnie jest to nie fair pytanie o osoby trzecie - wścibstwo które nigdy nie popłaca. 

Też mam takie stanowisko. Możemy pytać o sprawy, które dotyczą nas. Ale nieładnie się komuś ,,wpie***ać" do życia. Żebyśmy się potem nie zdziwili jak karma wróci i ktoś zacznie grzebać publicznie w naszym życiu. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na poprzedni rozkład i częściowo zmieniłem zdanie. 

Fakt: spotkaliście się, bo los tak chciał i mieliście coś dokończyć. 

Ale jednak on jest Magiem i nastawiony na to co zewnętrzne, a ty Kapłanka i masz inne wartości. Myślę, że już przerobiliscie co mieliście przerobić. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, nastek96 napisał:

Spojrzałem na poprzedni rozkład i częściowo zmieniłem zdanie. 

Fakt: spotkaliście się, bo los tak chciał i mieliście coś dokończyć. 

Ale jednak on jest Magiem i nastawiony na to co zewnętrzne, a ty Kapłanka i masz inne wartości. Myślę, że już przerobiliscie co mieliście przerobić. 

Zrobiłam wczoraj rozkklad na relacje karmiczną i wyszło coś takiego 

1.Jak poznałaś tę osobę w poprzednim wcieleniu 

Mag - mam takie wrażenie ,ze byłam może jakimś kapłanem ? 

2.Papiez - związek ,możliwe ,że małżeństwo 

3.Uczucia w stosunku do tej osoby 

Umiarkowanie - na pewno nie wielką miłość ,stabilizacja 

4.Jakie były jego uczucia w stosunku do mnie 

Świat - tutaj już widzę głębsze uczucia 

5.Jakie masz karmiczne długi ,które masz z tą osobą z poprzedniego życia 

Śmierć - nie wiem co o tym myśleć ,jeszcze tego nie rozgryzlam .Może nie ma żadnych 

6 .Co powinnam osiągnąć z tą osobą w tym życiu 

Gwiazda - i tu też mam problem bo niby gwiazda jest dobra karta ale czasem to dla mnie taka trochę iluzja i złudzenie .Nie mam jeszcze pomysłu o co chodzi 

7. Czego powinnam unikać w związku z tą osobą lub jakie karmiczne długi nie powinny powstać 

Wisielec - karta zastoju i zastanawiania się ,

8 .Jakie są wasze błogosławieństwa w tym życiu dla tej relacji 

Słońce -  .Samo szczęście ,sukces ,spełnienie marzeń 

Ogólnie to jeszcze się zastanawiam nad sensem tego rozkładu .

Mam takie wrażenie ,że Z tym Słońcem i Gwiazda chodzi o wspólne osiągnięcie szczęścia .Nie rozumiem tej śmierci 

Nie wiem czy dobrze odczytałam też 2 pierwsze karty .Śmierć to takie trochę zakończenie jednego etapu i przejścia w drugi .Możliwe ,że jeżeli byłam kapłanka to np powinnam porzucić ten stan a tego nie zrobiłam ? Nie wiem czy to ma sens? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, nastek96 napisał:

Też mam takie stanowisko. Możemy pytać o sprawy, które dotyczą nas. Ale nieładnie się komuś ,,wpie***ać" do życia. Żebyśmy się potem nie zdziwili jak karma wróci i ktoś zacznie grzebać publicznie w naszym życiu. 

Nie, ja nie mówię, że to dobrze - tylko, że jest takie zjawisko, że tarociści, szczególnie tacy telewizyjni - biorą na warsztat np. taką Brangelinę i stawiają karty na to, jak potoczy się ich relacja. A te osoby to celebryci, osoby publiczne, które są przyzwyczajone i tak do tego, że ktoś im bez przerwy grzebie w życiu. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła mi do głowy też jedna rzecz w związku z tą relacja karmiczną 

Jeżeli ja w uczucia  miałam umiarkowanie a on świat to może to znaczy ,ze on miał większe uczucia do mnie niż ja do niego .Wisielec i śmierć mnie zastanawia właśnie czy ja po prostu powinnam coś wtedy zrobić w jego kierunku a tego nie zrobiłam ? Może to bełkot ,ale sytuacja przy nim wygląda tak : na pytanie czy on się odezwie wychodzi ,ze nie . Ale kiedy ja się zapytałam czy ja mogę coś zrobić to przy tadowaniu sam wypadł mi As Kijów jak rozlozylam karty to Pustelnik ,7 Kijów ,10 Kijów 

As to ogólnie dla mnie karty nowego początku ,działania i nowych pomysłów 

Pustelnik to mądrość życiowa ,zajrzenie w głąb siebie i odizolowanie 

7 Kijów - to dla mnie konsekwencją w działaniu ,obrona swoich interesów 

10 Kijów - ciężka praca ,przytoczenie czasem obowiązkami 

Dla mnie to wygląda jak zapowiedź nowego rozważania dzięki mądrości życiowej ,ktora trzeba konsekwentnie wprowadzić w życie ,trzymać się jej i pracować .Ale nie wiem czy to ma sens ? 

Później zapytałam się co on zrobi jeżeli ja coś zrobię na tym komunikatorze na którym zazwyczaj rozmawialiśmy i wyszło mi tak 

Słońce ,8 klieichow ,Paz Kijów i oczywiście kusiło mnie i jako czwarta pokazała się 2 kielichów .

Ogólnie dla mnie zapowiadają zmianę naszej sytacji .

Może chodzi o to ,ze teraz ja w tym życiu powinnam coś robić,być bardziej aktywna ,zabiegać o niego ? Czy to w ogóle ma sens ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Romualda de Kocurko napisał:

Nie, ja nie mówię, że to dobrze - tylko, że jest takie zjawisko,

Nie oskarżam Cię o nic :)

Jest i pewnie zawsze będzie. 

nwm w sumie jakie będą tego konsekwencje, czy w ogóle będą. Ale w razie takich wystąpienia to poniosą je oni. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewna znajomość nie daje mi spokoju .On ciągle powtarzał ,że nasza znajomość to przeznaczenie: Koło fortuny ,Świat ,Mag ,Kapłanka 

tak, to pewnie przeznaczenie

 

****

 

 

Zapytałam się czy on nawiąże ze mną kontakt: Królowa Kijów ,Kochankowie, Diabeł, Sąd ostateczny 

jak już, to prędzej z Twojej strony

 

****

 

Jakie było pytanie dla numeru 2?

 

1.Jak poznałaś tę osobę w poprzednim wcieleniu Mag

2. Jaka była wasza relacja Papiez

3.Uczucia w stosunku do tej osoby Umiarkowanie

4.Jakie były jego uczucia w stosunku do mnie Świat 

5.Jakie masz karmiczne długi ,które masz z tą osobą z poprzedniego życia Śmierć

6 .Co powinnam osiągnąć z tą osobą w tym życiu Gwiazda

7. Czego powinnam unikać w związku z tą osobą lub jakie karmiczne długi nie powinny powstać Wisielec

8. Jakie są wasze błogosławieństwa w tym życiu dla tej relacji Słońce 

 

Jeżeli chodzi o karmiczne długi, to może chodzić o transformację

w połączeniu z Gwiazdą pomyślałam o:

- wzniesieniu się (duchowo)

- pozwoleniu by coś płynęło/przepłynęło

- przejść na wyższy level poznania/świadomości/podświadomości/nadświadomości itp.

 

W punkcie 7. nie odkładałabym tej lekcji na później

 

Nawet jak nie będziecie razem, to możesz wiele wynieść z tej znajomości. On może czegoś Cię nauczyć albo sprawić, że spojrzysz na coś inaczej.

XIX Słońce odebrałaby tutaj jako rozjaśnienie/ukazanie czegoś w innym świetle

Edytowane przez Venilia
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Venilia napisał:

 

Pewna znajomość nie daje mi spokoju .On ciągle powtarzał ,że nasza znajomość to przeznaczenie: Koło fortuny ,Świat ,Mag ,Kapłanka 

tak, to pewnie przeznaczenie

 

****

 

 

Zapytałam się czy on nawiąże ze mną kontakt: Królowa Kijów ,Kochankowie, Diabeł, Sąd ostateczny 

jak już, to prędzej z Twojej strony

 

****

 

Jakie było pytanie dla numeru 2?

 

1.Jak poznałaś tę osobę w poprzednim wcieleniu Mag

2. Papiez

3.Uczucia w stosunku do tej osoby Umiarkowanie

4.Jakie były jego uczucia w stosunku do mnie Świat 

5.Jakie masz karmiczne długi ,które masz z tą osobą z poprzedniego życia Śmierć

6 .Co powinnam osiągnąć z tą osobą w tym życiu Gwiazda

7. Czego powinnam unikać w związku z tą osobą lub jakie karmiczne długi nie powinny powstać Wisielec

8. Jakie są wasze błogosławieństwa w tym życiu dla tej relacji Słońce 

 

Jeżeli chodzi o karmiczne długi, to może chodzić o transformację

w połączeniu z Gwiazdą pomyślałam o:

- wzniesieniu się (duchowo)

- pozwoleniu by coś płynęło/przepłynęło

- przejść na wyższy level poznania/świadomości/podświadomości/nadświadomości itp.

 

W punkcie 7. nie odkładałabym tej lekcji na później

 

Nawet jak nie będziecie razem, to możesz wiele wynieść z tej znajomości. On może czegoś Cię nauczyć albo sprawić, że spojrzysz na coś inaczej.

XIX Słońce odebrałaby tutaj jako rozjaśnienie/ukazanie czegoś w innym świetle

Jeżeli chodzi o 2 pytanie to : Jaka była wasza relacja .Bardzo Ci dziękuję ,bardzo mi pomogłaś 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...