Skocz do zawartości

Mezza - tort urodzinowy interpretacja


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

W tamtym roku skorzystałam z tego rozkładu przed urodzinami i tym razem postanowiłam zobaczyć, co przyniesie nowa energia.

 


-----15--------

----13--14------

--10--11--12----

-6---7---8---9--

1---2---3---4--5

 

1. Energie i sprawy, które już się kończą, odchodzą z Twojego życia

Siła

 

Musiałam o sporo zawalczyć, pokazać swoją wewnętrzną siłę. W dużej mierze ta energia pokazała docieranie się z partnerem oraz w nowym miejscu pracy.

 

 

2. Cele, które udało się osiągnąć w ostatnim roku (zadania ukończone)

Pustelnik

 

Wyciszenie, okres kiedy musiałam sporo przeanalizować, poszukać odpowiedzi we własnym wnętrzu. Prana nad emocjami.

 

 

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku 

Królowa Denarów

 

Czekają mnie nowe wyzwania na nowym stanowisku, gromadzenie kapitału dla bezpiecznej przyszłości.

 

4. Gdzie jesteś dzisiaj ?

3 buław

 

Idę do przodu, patrzę na nowe, jestem gotowa na kolejny etap w życiu, który mam nadzieję, że się dla mnie otworzy

 

5. Nowe energie i sprawy które pojawią się w nadchodzącym roku

3 denarów

 

Budowanie dobrych relacji, praca zespołowa, która będzie mocnym fundamentem na przyszłość

 

6. Wyzwania i trudności, z którymi się zmierzysz 

4 mieczy

 

Problemy zdrowotne, problemy ze znalezieniem czasu na odpoczynek?

 

7. Cele, które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku 

5 buław

 

Będę bardziej potrafiła radzić sobie w grupie lub z grupą, będę gotowa do podjęcia się zdrowej rywalizacji

 

8. Twój stan psychiczny w najbliższym roku 

Paź Buław

 

Powinnam czuć się dobrze i mogę posiadać w sobie sporo świeżej energii do działania

 

9. Zdrowie

Wisielec

 

Nie znam się na symbolice odnośnie zdrowia, ale może będę musiała wziąć L4, aby zająć się zdrowiem.

 

10. Miłość

3 kielichów

 

Okres radości i świętowania. Może w końcu będzie jakieś przełomowe wydarzenie w moim życiu dziecko, zaręczyny

 

11. Przyjaciele i rodzina

Cesarzowa

 

Będę miała dobre relacje i mogą być spostrzegana jako kobieta spełniona.

 

12. Finanse

Sprawiedliwość

 

Mogą pojawić się jakieś sprawy urzędowe lub będę bardzo zdroworozsądkowo podchodziła do finansów

 

13. Praca

9 buław

Mogę czuć, że zakres obowiązków mnie przerasta lub nie jestem w stanie dać sobie rady z wieloma rzeczami. Brak zaufania do otoczenia w pracy.

 

14. Niespodzianki

6 buław

 

Powinnam i tak przejść przez trudniejsze okresy z podniesioną głową, czekają mnie jakieś sukcesy, poczucie wygranej

15. Urodzinowy dar od wszechświata

 

7 monet

 

Powoli do przodu, a z czasem dostrzegę rezultaty swojej pracy

 

Edytowane przez Lunaria
  • Cool 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@mezza - co poszczególne karty znaczą? Jaka jest dziedzina? Bo u mnie wyświetla się tylko interpretacja karty i to bez pierwszych dwóch - Siła i Pustelnik nie mają żadnego opisu oraz 7 Monet na końcu :/ 

Edytowane przez Gringe
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@mezza poprawiłam Twój post na inny kolor, bo Gringe ma rację, że nic nie było widać, tzn. Niektóre pozycje.

Zinterpretuje w wolnej chwili. Bardzo lubię ten rozkład, pomimo że jest czasochłonny :)

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

U mnie Siła pokazuje sytuacje kiedy trzeba „powściągnąć konie”, wstrzymać swoje zachcianki, ogarnąć swoje „niskie” pobudki. To zwykle przychodzi dość łatwo i jest to poczucie zapanowania nad sobą. 
Jeśli ta energia odchodzi z Twojego życia w tym roku, może w końcu nie będziesz musiała sobie wielu rzeczy odmawiać( choć nie przychodziło to z wielkim trudnym u Ciebie). 
Może odejść poczucie pewnej roztropności i opanowania. 
 

16 godzin temu, mezza napisał:

Cele, które udało się osiągnąć w ostatnim roku (zadania ukończone)

Pustelnik

 

Wyciszenie, okres kiedy musiałam sporo przeanalizować, poszukać odpowiedzi we własnym wnętrzu. Prana nad emocjami.

Jeśli tak czujesz tą kartę to ja się zgadzam z Tobą :) Pustelnik nie jest przyjemną kartą jeśli jednak miał to być Twój cel na zeszły rok - faktycznie potrzebowałaś zdystansować się od świata zewnetrznego, może czasem wyrzec się pewnych przyjemności.
I Siła i Pustelnik bardzo ze sobą współgrają i to wszystko powoli odchodzi z Twojego życia. 

 

16 godzin temu, mezza napisał:

Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku 

Królowa Denarów

 

Czekają mnie nowe wyzwania na nowym stanowisku, gromadzenie kapitału dla bezpiecznej przyszłości.

Fajna karta i ciekawie, delikatnie pokazująca przejście do nowych energii. Królowa Monet jest bardzo zaradna. Jest samodzielna( zapewne wyniosłam lekcje z Eremity i Siły), zna swoją wartość i przede wszystkim jest kompetentna. Królowa Monet jak i wszystkie pozostałe Królowe, jest skupiona ja sobie. Może i nie wykazuje się inicjatywą jednak plus. Taki, że to do niej materia „garnie się” i otoczenie przychodzi z różnymi propozycjami. 
Dobra, zawodowa karta mówiąca o skupieniu się na pracy i własnych finansach. 

Faktycznie, dobra na odkładanie co nie co do portfela :) 

 

16 godzin temu, mezza napisał:

4. Gdzie jesteś dzisiaj ?

3 buław

 

Idę do przodu, patrzę na nowe, jestem gotowa na kolejny etap w życiu, który mam nadzieję, że się dla mnie otworzy

Robisz plany :) Tu nie ma wahania się, zastanawiania się w stylu: wchodzić w to czy nie( 2 Buław), tutaj już jest konkretne robienie planu co l, gdzie i kiedy.
Dobra, dynamiczna karta. Nie siedzisz z założonymi rękami, wiesz, że masz potencjał do wykorzystania. 

 

16 godzin temu, mezza napisał:

Nowe energie i sprawy które pojawią się w nadchodzącym roku

3 denarów

 

Budowanie dobrych relacji, praca zespołowa, która będzie mocnym fundamentem na przyszłość

Znów karta dość „zawodowa”. Tak jak Królowa Denarów która przeszła z poprzedniego roku( rok zapowiada się dość pracowicie ale i satuefakcjonująco).
Masz solidne fundamenty do budowania przyszłości. Karta zapowiadająca pracę zespołową i dobre porozumienie, również dynamiczna karta w której otrzymujesz namacalne efekty( jak to w Denarach). 
 

16 godzin temu, mezza napisał:

Wyzwania i trudności, z którymi się zmierzysz 

4 mieczy

 

Problemy zdrowotne, problemy ze znalezieniem czasu na odpoczynek?

Przestój. Chwilowy odpoczynek w domu może pokrzyżować jakieś większe plany. Świat od tego się nie zawali gdyż to „tylko” karta blotka mówiąca o pewnym wydarzeniu ale bez większych konsekwencji. 
Może być to faktycznie jakieś L4 

 

16 godzin temu, mezza napisał:

Cele, które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku 

5 buław

 

Będę bardziej potrafiła radzić sobie w grupie lub z grupą, będę gotowa do podjęcia się zdrowej rywalizacji

Będziesz umiała zawalczyć o swoje ale bez większego stresu( to Buławy a nie miecze). Rywalizacja z kimś, postawienie na swoim może wręcz przynieść Ci satysfakcję i poczucie sprawczości( wiesz, że możesz to zrobić i robisz to). 
Nie jest to dla mnie zła karta - ludzie chcą postawić na swoim ale bez robienia drugiej stronie przykrości. 


 

16 godzin temu, mezza napisał:

Twój stan psychiczny w najbliższym roku 

Paź Buław

 

Powinnam czuć się dobrze i mogę posiadać w sobie sporo świeżej energii do działania

Popieram :) Może być poczucie, że sprawy idą po Twojej myśli. Poczucie szczęścia i zadowolenia oraz bycie w kontakcie z otoczeniem( Pazie są bardzo kontaktowe). 
Ja osobiście wspieram się określeniem H.Banzhafa, że Paź Buław to: „Propozycja która będzie przyjęta z wielką radością” a astrologicznie nawiązanie do koniunkcji Wenus i Księżyca w Strzelcu.
W astrologi połączenie obu tych planet w jednym znaku( koniunkcja) zapowiada zadowolenie, pogodzenie potrzeb duszy i serca, spójność. W dodatku w znaku optymistycznego Strzelca - chyba nie może być lepiej :D 

W Paziu Buław nie będziesz mieć poczucia, że idziesz na jakieś kompromisy. Sprawy idą po Twojej myśli, co skutkuje po prostu optymistycznym nastrojem. 
 

16 godzin temu, mezza napisał:

Zdrowie

Wisielec

 

Nie znam się na symbolice odnośnie zdrowia, ale może będę musiała wziąć L4, aby zająć się zdrowiem.

Też nie znam się na Tarocie w powiązaniu ze zdrowiem - nie idę w tą stronę. Jednak Wisielec znów pokrywa się z 4 Mieczy - czekanie, stan zawieszenia. 
Moze będziesz czekać na jakieś wyniki badań, może przyblokuje Cię to w domu. 

Nie uważam Wisielca za złą kartę - to jest jego wybór, że czeka. Dwa - aureola wokół jego głowy mówi, że jest on pod opieką sił wyższych. 
 

16 godzin temu, mezza napisał:

Miłość

3 kielichów

 

Okres radości i świętowania. Może w końcu będzie jakieś przełomowe wydarzenie w moim życiu dziecko, zaręczyny

Bardzo wesoła karta. Okazje do wspólnego świętowania i radości - może więcej wyjść na imprezy, do ludzi? Większa lekkość, optymizm. Powody do wspólnej radości. 
 

16 godzin temu, mezza napisał:

Przyjaciele i rodzina

Cesarzowa

 

Będę miała dobre relacje i mogą być spostrzegana jako kobieta spełniona.

Ty będziesz dyktować warunki i to z Tobą będzie się otoczenie liczyć :) Jak również możesz mieć więcej do czynienia z kobietą która ma dziecko/dzieci. 
 

16 godzin temu, mezza napisał:

Finanse

Sprawiedliwość

 

Mogą pojawić się jakieś sprawy urzędowe lub będę bardzo zdroworozsądkowo podchodziła do finansów

Ja o tej karcie mówię „konsekwencje”. Faktycznie dość formalna karta. Jeśli nie masz nic na sumieniu to sprawy powinny układać się na Twoją korzyść, jeśli gdzieś czegoś nie zapłaciłaś, rachunek, mandat - urząd upomni się o swoje. 
Karta Sprawiedliwości pokazuje mi tez często po prostu dochody z pracy na etat. Stabilność.

 

16 godzin temu, mezza napisał:

Praca

9 buław

Mogę czuć, że zakres obowiązków mnie przerasta lub nie jestem w stanie dać sobie rady z wieloma rzeczami. Brak zaufania do otoczenia w pracy.

W pracy będziesz musiała wykazać się czujnością. Sporo będzie do zrobienia i w niespodziewanych momentach mogą wyskoczyć jakieś kwiatki i trzeba będzie coś nadrabiać. Jest to tez poczucie zmęczenia - jedno kończysz a drugie się zaczyna. 
 

16 godzin temu, mezza napisał:

14. Niespodzianki

6 buław

 

Powinnam i tak przejść przez trudniejsze okresy z podniesioną głową, czekają mnie jakieś sukcesy, poczucie wygranej

Wyjdziesz zwycięsko z każdej opresji. Poczucie zawalczenia o swoje i otrzymanie nagrody. Bycie na właściwym torze. 
Jak to Buławy - moc do działania.

 

16 godzin temu, mezza napisał:

Urodzinowy dar od wszechświata

 

7 monet

 

Powoli do przodu, a z czasem dostrzegę rezultaty swojej pracy



Najlepsze jeszcze przed Tobą i to jeszcze nie jest ten najlepszy rok( mimo, że będziesz odczuwać spełnienie i radość) to dużo lepsze czeka Cię w kolejnych latach. 
Los może tez zsyłać Ci dużą cierpliwość w pokonywaniu życiowych przeszkód. 
 

Zapowiada się całkiem nieźle - wszystkiego najlepszego! :tort:

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@mezza wkleiłam w oddzielny wątek bo u Ciebie nie wiem czemu ale nie mogłam dodać  odpowiedzi.
Mam nadzieję, że nie narobiłam tym większego bałaganu - szkoda było mi to stracić bo się kurka opisałam :obled:

Edytowane przez Gringe
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gringe napisał:

Kurczę, nie mogę wkleić swojej interpretacji :/ 

też mam ten problem

 

może jest ograniczona ilość znaków?

Edytowane przez Venilia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Energie i sprawy, które już się kończą, odchodzą z Twojego życia Siła

powiedziałabym, że odchodzą lekcje, które przerobiłaś, coś miałaś pod kontrolą

panowanie nad czymś/kimś

 

2. Cele, które udało się osiągnąć w ostatnim roku (zadania ukończone) Pustelnik

analiza czegoś/kogoś

poszerzanie horyzontów myślowych

umiejętność wycofywania się, życia w odosobnieniu

może uczyłaś się czegoś do pracy albo dla własnej przyjemności (+Królowa Denarów)

może chodzi tutaj też o lekcję "milczenie jest złotem, mowa srebrem" (+Siła)

skończyłaś jakiś kurs online albo zdobyłaś jakąś wiedzę przez Internet?

 

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku Królowa Denarów

nauka wydawania/inwestowania

dbanie o siebie

kto wie, czy nie chodzi o to, byś nie zapomniała, że jesteś też kobietą i o ten kobiecy aspekt też wypadałoby zadbać

inwestowanie w rozwój intelektualny (+Pustelnik)

umiejętność wyczekiwania właściwego momenty (+3buławy)

 

4. Gdzie jesteś dzisiaj? 3 buław

już jest coś puszczone w ruch i "lada chwila" otrzymasz wiadomość w tej sprawie

jest energia, jest gotować, teraz tylko czekasz, kiedy możesz wcisnąć gaz do dechy

to karta, w której więcej człowiek obserwuje/czeka niż działa

 

5. Nowe energie i sprawy które pojawią się w nadchodzącym roku 3 denarów

nauka

nowe kontakty

nowa forma zarobkowa

powrót do szkoły?

 

6. Wyzwania i trudności, z którymi się zmierzysz 4 mieczy

problemy z wypoczynkiem/urlopem/snem

może coś z zen

albo coś związanego z szpitalem?

trudności w zachowaniu stoickiego spokoju czy obiektywizmu

 

7. Cele, które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku 5 buław

puścić coś w ruch, by to coś przyniosło jakieś profity i upragniony spokój (+Paź Buław +XII Wisielec)

ciągłe naładowanie młodzieńczą energią (+Paź Buław)

nowe pomysły/idee, nieustanny potok myśli (+4 miecze)

 

8. Twój stan psychiczny w najbliższym roku Paź Buław

świetny

możliwe, że poczujesz się znowu młodo

 

9. Zdrowie Wisielec

powiedziałabym, że ok i uważała na ciążę, bo dalej masz karty III Cesarzowa oraz 3 kielichów

 

10. Miłość 3 kielichów

sama radość

 

11. Przyjaciele i rodzina Cesarzowa

też świetnie

jakaś kobieta będzie tutaj błyszczeć i zwracać na siebie uwagę - a będzie na co popatrzeć

 

12. Finanse Sprawiedliwość

rozsądne wydatki

jak masz coś otwarte, pewnie zamkniesz; jak masz coś zamknie, to otworzysz, ale z głową i legalnie

może doradztwo (+Cesarzowa)

 

13. Praca 9 buław

masz doświadczenie i nim się już tutaj kierujesz

działasz ostrożnie, słuchasz swojej intuicji i jednocześnie bacznie się wszystkiemu przyglądasz

nie widziałabym tutaj zwolnienia czy zmiany; powinnaś zostać w tej samej firmie

trzymasz się wytyczonych zasad i respektujesz warunki umowy (+XI Sprawiedliwość)

ogólnie to jakieś uwiązanie, może wpadniesz w strefę komfortu (+6 buław)

 

14. Niespodzianki 6 buław

zwycięstwo

powiedzenie "nie ma tego złego, co by później na dobre nie wyszło"

nie wiem, na co czekasz, ale tutaj cierpliwość może przynieść miłe owoce (+9 buław +7 monet)

 

15. Urodzinowy dar od wszechświata 7 monet

odłożone pieniądze

powiększenie/pomnożenie czegoś

inwestycja, która przynosi procenty

może coś związanego z ogrodem?

powiedzenie "kropla drąży skałę"

przyjemna rutyna

spokój

umiejętność wyczekiwania

 

 

Ogólnie:

Siła - Pustelnik - Królowa Denarów - 3 buław - 3 denarów - 4 mieczy - 5 buław - Paź Buław - Wisielec - 3 kielichów - Cesarzowa - Sprawiedliwość - 9 buław - 6 buław - 7 monet

 

zdecydowana większość kart jest pozytywna; powiedziałabym, że bardzo dobry czas a tylko czasami mogą pojawić się szare chmury

 

zaczynasz od XI Siły i kończysz na 7 denarach - warto będzie czekać, w końcu będziesz mogła zobaczyć owoce swoich trudów

 

nie widać dużych, nagłych, niespodziewanych zmian/transformacji

 

jeżeli coś będzie zmieniane, to z kartką i podziałem zysk/strata albo z doradcą czy kimś obiektywnym z wiedzą w danym temacie (+IX Pustelnik +VIII Sprawiedliwość)

 

wyszły tutaj dwie kobiety: Królowa Denarów, III Cesarzowa - kto wie, czy nie jesteś jedną z nich:

- pierwsza ma spore doświadczenie, rozwija się na wyższym poziomie, jest cierpliwa i nie zapomina o sobie: Pustelnik + Królowa Denarów + 3 buław

- druga bardziej skłania się do zabaw i uciech, w przeciwieństwie do pierwszej może patrzeć tylko na krótkie dystanse i kto wie, czy nie będzie z nią jakiejś poważniejszej rozmowy czy wmieszanie nawet w to osoby trzeciej: 3 kielichy + III Cesarzowa + VIII Sprawiedliwość

uważałabym tutaj - ta trzpiotka może sobie łatwo zjednywać zwolenników (zwłaszcza, że na pracę masz 9 buław, a to też karta osoby, która oberwała)

 

jeżeli pojawią się trudności, dasz radę

 

widać, że już coś sobie wypracowałaś i teraz to poszerzasz 

 

5 buław + Paź Buław + XII Wisielec - jeśli jesteś z kimś, spodziewałabym się czegoś przyjemnego (+ 3 kielichy na miłość)

 

3 kielichów + III Cesarzowa - świętowanie; tutaj widać, że będziesz mieć swoje 5 minut; skojarzyło mi się też z imprezą na wolnym powietrzu; przyjemnym obijaniu się; pozwolenie sobie na więcej w pozytywnym znaczeniu

Edytowane przez Venilia
  • Lubię to! 1
  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jeszcze mi się skojarzyło:

III Cesarzowa + VIII Sprawiedliwość -> XI Siła

nie spoczywaj na laurach, rób wszystko zgodnie z umową/obowiązkami/normami itp, aby spać spokojnie (XI Siła)

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

1. Energie i sprawy, które już się kończą, odchodzą z Twojego życia

Siła

Kończy się okres, w którym musiałaś manifestować swoją moc, udowadniać wszystkim dookoła, ale również sobie jak bardzo jesteś niezależna i potrafisz o siebie zadbać.

 

2. Cele, które udało się osiągnąć w ostatnim roku (zadania ukończone)

Pustelnik

Zrobiłaś ogromne postępy w kierunku samorozwoju, potrafisz czerpać swoją siłę z samotności. Zrozumiałaś zachowania innych, nauczyłaś się nie oceniać.

 

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku 

Królowa Denarów

Teraz czas, abyś zajęła się sprawami bardziej przyziemnymi. Konstrukt psychiczny jest bardzo dobrze zbudowany, musisz budować, to co namacalne, więc skupienie się na pracy, na niezależności finansowej, kreowaniu siebie bardziej świadomie

 

4. Gdzie jesteś dzisiaj ?

3 buław

Przed Tobą otwierają się nowe możliwości, nowe wyzwania, tworzysz plany na dłuższy okres czasu. 

 

5. Nowe energie i sprawy które pojawią się w nadchodzącym roku

3 denarów

Współpraca, doszkalanie się, tworzenie trwałych relacji, ale na fundamentach które są już Ci znane. 

 

6. Wyzwania i trudności, z którymi się zmierzysz 

4 mieczy

Musisz przygotować się na to, że wszystko będzie działo się bardzo powoli, możliwe opóźnienia, a to niekoniecznie będzie Ci na rękę, bo nie wszystko będzie zależne od Ciebie.

 

7. Cele, które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku 

5 buław

Poczujesz ducha rywalizacji, będziesz miała ogrom zapału, trzeba tylko uważać, aby nie był on słomiany. 

 

8. Twój stan psychiczny w najbliższym roku 

Paź Buław

Będziesz pozytywnie nastawiona do całego świata, nastrój powinien dopisywać, będziesz wykazywała się ciekawością świata. Nie widać żadnych większych kryzysów emocjonalnych. 

 

9. Zdrowie

Wisielec

Może być ciąża :) 

 

10. Miłość

3 kielichów

Powinno być bardzo przyjemnie, dużo okazji do celebrowania wspólnie czasu, może właśnie powiększenie rodziny.

 

11. Przyjaciele i rodzina

Cesarzowa

Będziesz brylować w towarzystwie, współpraca zarówno z rodziną jak i  przyjaciółmi powinna być bardzo owocna.

 

12. Finanse

Sprawiedliwość

Rozsądnie, budżet nie będzie ani zbytnio nadszarpnięty ani nie będzie nadto pękać w szwach. Co zasiałaś to zbierzesz, 

 

13. Praca

9 buław

Obawy o swoje stanowisko, możesz być nieufna w stosunku do współpracowników, czuć się wyalienowana. Tak jakbyś nie była pewna czy to odpowiednie stanowisko dla Ciebie lub będziesz miała obawy a propos poinformowaniu o ciąży.

 

14. Niespodzianki

6 buław

Osiągniesz sukces w każdej dziedzinie, na której się skupisz, dużo szczęśliwych zbiegów okoliczności. Będziesz czuła się doceniona i ważna

 

15. Urodzinowy dar od wszechświata

7 monet

Oczekiwanie na to co jest dla Ciebie ważne, czas odcinania kuponów od tego co już zdobyłaś, będziesz miała w sobie duże pokłady cierpliwości.

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Energie i sprawy, które już się kończą, odchodzą z Twojego życia

Siła

Myślałaś podejmować duże wysiłki i wkładać wiele trudu w osiągnięcie celów. To był taki okres wytężonej pracy. To już za Tobą.

 

 

2. Cele, które udało się osiągnąć w ostatnim roku (zadania ukończone)

Pustelnik

Bardzo rozwinelas się duchowo. To ogólnie rozwój w wielu dziedzinach duchowość, szkoła, studia, dokształcanie się w pracy. To Ci szło dobrze. 

 

 

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku 

Królowa Denarów

Chyba dalej będziesz skupiona na pracy. Poza tym będzie ważne dbanie o dom, otoczenie, może zmienisz wystrój wnętrza. 

 

 

4. Gdzie jesteś dzisiaj ?

3 buław

Karta brama. Właśnie tworzysz plany na przyszłość. Otwórz się na nie w pełni. Jeśli będzie trzeba coś zakończyć to to zrób i zacznij od nowa. 

 

 

5. Nowe energie i sprawy które pojawią się w nadchodzącym roku

3 denarów

 Dużo współpracy i rozwoju, dokształcania się.

Spójrz, że masz dwa razy trójkę pod rząd. 

 

 

6. Wyzwania i trudności, z którymi się zmierzysz 

4 mieczy

Możliwe osłabienie organizmu, potrzeba wypoczynku. 

 

 

7. Cele, które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku 

5 buław

Podjecie nowych wyzwań, zwycięża IE w rywalizacji. 

 

 

8. Twój stan psychiczny w najbliższym roku 

Paź Buław

Bedziesz miała dużo energii i zapału. Taka młodzieńczość. 

 

 

9. Zdrowie

Wisielec

Mi się kojarzy z bólem głowy, ale na chorobach się nie znam. 

 

 

10. Miłość

3 kielichów

Jakis trójkąt, albo po prostu będziesz się dobrze bawiła. Skupisz się na przyjemnościach. 

 

 

11. Przyjaciele i rodzina

Cesarzowa

Bedziesz dbała o rodzinę, ale zaznacza się tu kontakt z jakąś kobietą. Możliwe, że będziesz miała silna więź z matką.

 

 

12. Finanse

Sprawiedliwość

Tu nie do końca wiadomo. Mysle, że Sprawiedliwość to jakieś sprawy urzędowe w tym roku, które będzie trzeba załatwić. 

 

 

13. Praca

9 buław

Powiedziałbym, że będziesz miała cel, do którego będziesz stale dążyła. 

Ewentualnie czasem może być trudniej i po prostu będziesz chciała przetrwać. 

 

14. Niespodzianki

6 buław

Romans, albo jakieś zwycięstwo. Sukces. 

 

 

15. Urodzinowy dar od wszechświata

7 monet

Polaczylbym to z 6 buław. Dostaniesz coś o co od dawna zabiegałaś, o czym marzyłaś.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...