Jump to content

ruchliwa ulica, mandat, bank, dużo monet, śmiech


wariatxyz1
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry!

proszę o interpretację snu

 

Śniło mi się, że chciałem pójść do sklepu "na skróty" przez ulicę, nie po przejściu. Ulica była ruchliwa i nie byłem w stanie przez nią przejść. Nagle zauważyłem jadący radiowóz i odszedłem od krawędzi ulicy, żeby kierujący nim policjant nie zauważył, że planuję przejść w niedozwolonym miejscu. Jednak on nie dał się nabrać - zatrzymał pojazd, wysiadł, podszedł do mnie i wpisał mi mandat.

Poszedłem więc do przejścia dla pieszych żeby więcej nie ryzykować. Tuż za przejściem, po drugiej stronie ulicy stała placówka banku, w którym mam konto. Wszedłem do środka by od razu spłacić otrzymany przed chwilą mandat. Podszedłem do kasjerki pokazałem blankiet i zapłaciłem banknotem o nominale 200 zł. Po chwili kasjerka wydała mi resztę w postaci olbrzymiego stosu monet, głównie o nominale 5 zł oraz 1, 2 i 5 groszy. Zacząłem je pakować do lewej tylnej kieszeni, w której zwykle nic nie noszę. Po chwili kieszeń była pełna po brzegi, a monet na biurku kasjerki nadal było sporo. Zacząłem je pakować do małej kieszonki nad prawą przednią kieszenią. Ona też się szybko wypełniła a monet nadal leżało dużo. W pozostałych kieszeniach zwykle noszę inne rzeczy (portfel, klucze, telefon, maseczka) i zacząłem się zastanawiać, w którą z nich upakować resztę monet.

W międzyczasie do kasy, przy której stałem podszedł jakiś młody facet i zadał jakieś pytanie dotyczące wagi. Kasjerka mu odpowiedziała: "To praca dla starszych ludzi!" Wszyscy pozostali klienci banku wybuchli gromkim śmiechem, oprócz mnie, gdyż moją głowę zakrzątał problem gdzie pomieścić te wszystkie monety. I wtedy się obudziłem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witam, co do pierwszej części snu wydaje mi się, że to może być ostrzeżenie lub będzie sytuacja w której będziesz chciał pójść na skróty (może w jakiejś sprawie codziennej). Jak widać nawet próba już skrócenia sobie drogi, sam plan i zamysł (bo nawet nie wszedłeś na jezdnię z tego co czytam) ale nawet mały ruch gdybyś coś rozpoczął robić na skróty skonczy się jakąś karą jednak akceptowalną dla Ciebie i nie będziesz miał problemu jej ponieść i wrócić już na właściwą ścieżkę załatwienia sprawy zgodnie z prawem (przejście). Ten bank i sporo monet jest zastanawiający. Może tam spotkasz jakiś kłopot, może czegoś nie będziesz mógł pomieścić. To taka luźna myśl z tymi drobnymi monetami. A może coś zyskasz bo taki stos monet w drobnym nominale to jednak miałby swoją wartość. Jednak samo wydawanie tych monet może ktoś lepiej zinterpretuje.

A policja mimo, że ukarała to być może uchroniła - bo jednak ta ruchliwa jezdnia mogłaby spowodować jeszcze większe konsekwencje dla Ciebie.

Edited by Mp83
  • Like 1
  • Super 1
Link to comment
Share on other sites

Uważam, że masz w sobie za dużo energii, aż kipi z Ciebie i nie bardzo wiesz co z nią począć, w jaki sposób spożytkować. Oby to była Twoja natura. Gdybyś np. się czymś wspomagał, o co Cię nie posądzam, ale tak jakby to wynikało z przekazu sennego, to polecam ostrożność. Mogą spotkać Cię kłopoty.

  • Like 1
  • Thanks! 1
Link to comment
Share on other sites

@Mp83

To by nawet pasowało do mnie. Faktycznie w życiu często lubię pójść na skróty.

 

@Elie-1

Zaskoczyła mnie twoja interpretacja. Dużo energii to z pewnością nie ja. Na co dzień jestem ospały i leniwy. To "wspomaganie" też ni jak ma się do mnie. Jedyne używki jakie stosuję to herbata i cola. Do innych używek nawet mnie nie ciągnie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, wariatxyz1 napisał:

@Elie-1

Zaskoczyła mnie twoja interpretacja. Dużo energii to z pewnością nie ja. Na co dzień jestem ospały i leniwy. To "wspomaganie" też ni jak ma się do mnie. Jedyne używki jakie stosuję to herbata i cola. Do innych używek nawet mnie nie ciągnie :)

A mnie Twoja reakcja na moją intrpretację nie zaskoczyła. Co więcej - spodziewałam się podobnej. Przeczuwałam, nauczona doświadczeniem na tym forum. Cóż, Twoja sprawa. Ja ostrzegałam co może zwiastować ten sen. Twoja sprawa co z tym zrobisz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...