Skocz do zawartości

Wrzesień


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, rozkład na wrzesień. Proszę o pomoc :)

 

Podczas tasowania wypadło 8 kielichów, czyli miesiąc dość smutny. Coś się zakończy, ktoś odejdzie, ja odejdę, lub stanę przed wyborem, aby coś zakończyć. 

 

Aura: 8 kielichów, które wypadło + 9 kielichów 

8 kielichów traktuje jako pierwszą kartę w rozkładzie. Odejście od czegoś co daje mi pozorne szczęście. Z wierzchu coś wygląda dobrze, ale okaże się, że nie będzie miało podstaw, aby dalej funkcjonować. 

 

Praca: Wieża, 2 mieczy, Sąd 

Obecnie jestem w 2 mieczy. Chce odejść, nwm jak. Wysyłam CV, nikt nie odpowiada, nwm co robić...

W Wieży widzę duże zmiany, których się nie spodziewam. Ale takie, w których życie wypchnie mnie siłowo z 2 mieczy i zmusi do dokonania wyboru. 

Sąd to również są zmiany. Całe szczęście wpierw jest Wieża, a potem Sąd. Czyli najpierw nieprzyjemne zmiany, które ostatecznie doprowadzą do oczyszczenia sytuacji. Sąd to też zrobienie rachunku czego chce co ułatwi ruszenie się z 2 mieczy. 

To może być zmiana pracy na nową lub zmiany wewnątrz zakładu, może oczyszczą się stosunki między pracownikami. 

Wyciągnąłem kartę dodatkową podsumowującą: Arcykapłan. Czyli jakieś wydarzenia, które wiele mnie nauczą, albo w których skorzystam z czyiś rad, z czyjejś mądrości życiowej. 

 

Finanse:

10 kielichów, Rydwan, 5 kielichów 

Pip już był, ale jeszcze nwm jaką wydał decyzję. Ja tutaj widzę wielkie szczęście i spełnienie. W Rydwanie sprawy rusza się do przodu, aczkolwiek może to być dość nieprzyjemne. 

Dociągnąłem na podsumowanie 6 buław: dobry miesiąc finansowy, mogę wiele ugrać, aczkolwiek przy nieprzyjemnych emocjach. 

 

Uczucia:

4 buław, Paź monet, Rycerz Monet 

Na początku mogę mieć jakieś zapędy romansowe. Ale ostatecznie skupie się na pracy. Paź monet to jakieś nowe wiadomości, które doprowadzą mnie do wkładania całej uwagi w pracę. 

 

Relacje między ludźmi: 

Paź mieczy, Arcykapłanka, 4 monet 

Mogą być jakieś sprzeczki drobne, albo plotki. Ale niewiele tego będzie. Raczej będę prowadził życie wewnętrzne w 4 ścianach domu. 

 

Rada: Król Mieczy

Powiniennem kierować się intelektem i przed podjęciem decyzji wszystko przeanalizować na chłodno, bez emocji. 

 

Co sądzicie? 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, nastek96 napisał:

Witajcie, rozkład na wrzesień. Proszę o pomoc :)

 

Podczas tasowania wypadło 8 kielichów, czyli miesiąc dość smutny. Coś się zakończy, ktoś odejdzie, ja odejdę, lub stanę przed wyborem, aby coś zakończyć. 

 

Aura: 8 kielichów, które wypadło + 9 kielichów 

 

Chyba ze sporym ładunkiem emocjonalnym będziesz musiał odejść, pożegnać się z jakimiś ludźmi, sytuacjami itd. 8 kielichów zazwyczaj pokazuje, że to odejście może być na dłuższą lub krótszą chwilę, lub na zawsze, ale 8 mają tendencje do powrotów. Może pójdziesz na L4, bo kiedyś także mi pokazała odejście osoby z pracy z powodów zdrowotnych, a później powrót.

 

Praca: Wieża, 2 mieczy, Sąd 

Jakaś sytuacja zewnętrzna może spowodować, że dotychczasowa struktura się zwali, a więc może mówić o twoim odejściu, rozwiązaniu umowy itd. Będziesz miał trochę dylemat wewnętrzny, jaką decyzję podjąć, aby poczuć uwolnienie.

5 godzin temu, nastek96 napisał:

 

Finanse:

10 kielichów, Rydwan, 5 kielichów 

Tutaj może być jakieś dojście do przysłowiowego muru, co będzie wymagało od Ciebie ruszenia do przodu, ale kolejny raz pokazuje się karta żalu i smutku z zaistniałej sytuacji. Możliwe, że będzie Cię czekał jakiś wydatek związany ze środkiem lokomocji lub wyjazdem.

 

Uczucia:

4 buław, Paź monet, Rycerz Monet 

Jak dla mnie to dobre kart na miłość, a przynajmniej budowanie jakichś podwalin. Ktoś może być obok Ciebie, kto będzie dużym wsparciem. Warto, abyś nie rezygnował z żadnych okazji do wyjścia i spędzenia czasu w miłym gronie.

 

Relacje między ludźmi: 

Paź mieczy, Arcykapłanka, 4 monet 

Ja powiedziałabym, że możesz mieć kontakt z jakąś starszą od siebie kobietą. Możliwe, że dojdzie do jakiejś ostrzejszej wymiany zdań, wyrzucenia słów nie do końca przemyślanych. Chyba będziesz trochę unikał kontaktu z innymi osobami z powodu wewnętrznego rozdrażnienia.

 

Rada: Król Mieczy

Tak, powinieneś zachować trzeźwy umysł i na chłodno kalkulować różne sytuacje, które dzieją się wokół ciebie. Król Mieczy może także wskazywać skorzystanie z pomocy radcy prawnego.

 

Co sądzicie? 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie pójdę na L4, bo byłem już naprawdę długo na nim. 

Dziękuję bardzo :)

 

Wszystkich przepraszam, ale pomyliłem kartę. Nwm jakim cudem, bo byłem święcie przekonany, że tam było 8 kielichów + 9 kielichów, a tam jest 8 + Królowa Pucharów. Zawsze robię zdjęcie rozkładu i byłem pewien, że jest tam inna karta. 

Więc w aurze widzę odejście jakiejś kobiety, albo odejście przez co ja sam będę jakiś przewrażliwiony itp...

 

Edytowane przez nastek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2022 o 13:19, nastek96 napisał:

Witajcie, rozkład na wrzesień. Proszę o pomoc :)

 

Podczas tasowania wypadło 8 kielichów, czyli miesiąc dość smutny. Coś się zakończy, ktoś odejdzie, ja odejdę, lub stanę przed wyborem, aby coś zakończyć. 

 

Aura: 8 kielichów, które wypadło + 9 kielichów 

8 kielichów traktuje jako pierwszą kartę w rozkładzie. Odejście od czegoś co daje mi pozorne szczęście. Z wierzchu coś wygląda dobrze, ale okaże się, że nie będzie miało podstaw, aby dalej funkcjonować. 

Zapragniesz odpocząć. Może być jakaś wycieczka i impreza.

W dniu 28.08.2022 o 13:19, nastek96 napisał:

 

Praca: Wieża, 2 mieczy, Sąd 

Obecnie jestem w 2 mieczy. Chce odejść, nwm jak. Wysyłam CV, nikt nie odpowiada, nwm co robić...

W Wieży widzę duże zmiany, których się nie spodziewam. Ale takie, w których życie wypchnie mnie siłowo z 2 mieczy i zmusi do dokonania wyboru. 

Sąd to również są zmiany. Całe szczęście wpierw jest Wieża, a potem Sąd. Czyli najpierw nieprzyjemne zmiany, które ostatecznie doprowadzą do oczyszczenia sytuacji. Sąd to też zrobienie rachunku czego chce co ułatwi ruszenie się z 2 mieczy. 

To może być zmiana pracy na nową lub zmiany wewnątrz zakładu, może oczyszczą się stosunki między pracownikami. 

Wyciągnąłem kartę dodatkową podsumowującą: Arcykapłan. Czyli jakieś wydarzenia, które wiele mnie nauczą, albo w których skorzystam z czyiś rad, z czyjejś mądrości życiowej. 

Podejrzewam, że odejdziesz albo zakończą z Tobą współpracę.

W dniu 28.08.2022 o 13:19, nastek96 napisał:

 

Finanse:

10 kielichów, Rydwan, 5 kielichów 

Pip już był, ale jeszcze nwm jaką wydał decyzję. Ja tutaj widzę wielkie szczęście i spełnienie. W Rydwanie sprawy rusza się do przodu, aczkolwiek może to być dość nieprzyjemne. 

Dociągnąłem na podsumowanie 6 buław: dobry miesiąc finansowy, mogę wiele ugrać, aczkolwiek przy nieprzyjemnych emocjach. 

Jak masz samochód to może się zepsuć. Możesz w tym miesiącu stracić jakąś sumę przez nieuwagę.

W dniu 28.08.2022 o 13:19, nastek96 napisał:

 

Uczucia:

4 buław, Paź monet, Rycerz Monet 

Na początku mogę mieć jakieś zapędy romansowe. Ale ostatecznie skupie się na pracy. Paź monet to jakieś nowe wiadomości, które doprowadzą mnie do wkładania całej uwagi w pracę. 

Może być trochę komunikacji, ale nic konkretnego. Będziesz myślał o pracy.

W dniu 28.08.2022 o 13:19, nastek96 napisał:

 

Relacje między ludźmi: 

Paź mieczy, Arcykapłanka, 4 monet 

Mogą być jakieś sprzeczki drobne, albo plotki. Ale niewiele tego będzie. Raczej będę prowadził życie wewnętrzne w 4 ścianach domu. 

Możesz się pokłócić z rodziną.

W dniu 28.08.2022 o 13:19, nastek96 napisał:

 

Rada: Król Mieczy

Powiniennem kierować się intelektem i przed podjęciem decyzji wszystko przeanalizować na chłodno, bez emocji. 

Możesz też poprosić o radę kogoś w typie króla mieczy.

W dniu 28.08.2022 o 13:19, nastek96 napisał:

 

Co sądzicie? 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aura: 8 kielichów, które wypadło + 9 kielichów 

powiedziałabym, że będzie powrót czegoś albo do czegoś

9 kielichów jest pozytywną kartą: szczęście, zadowolenie, satysfakcja

cokolwiek się pojawi, będzie dla Ciebie na plus

 

Praca: Wieża, 2 mieczy, Sąd

zmiany, decyzja, wolność i zaczęcie od nowa

na początku trochę ciemno (nawet suma pierwszych dwóch kart XVIII Księżyc jest przedstawiana na niewesołym tle; strach, niepewność, coś nie jest do końca widoczne), ale pod koniec widać światło (+ suma ostatnich dwóch kart 0 Głupiec = początek, nowość, radość)

z całości wychodzi XI Siła - nie martwiłabym się na zapas 

 

Finanse: 10 kielichów, Rydwan, 5 kielichów 

na początku dobrze, ale później coś może wyskoczyć

uważałabym, aby na coś nie zabrakło 

to może mieć jakiś związek z pracą

z drugiej strony 5 kielichów może mieć jakiś związek z przeszłością

 

Uczucia: 4 buław, Paź monet, Rycerz Monet 

stabilnie, powściągliwie

mocne trzymanie się ziemi

bardziej rozważnie niż romantycznie

dość ciepłe karty, więc kto wie, czy karty na finanse nie pokazały jakiegoś dużego, ale jednocześnie optymistycznego wydatku

4 buław to też karta świętowania i spotkań w większym gronie

 

Relacje między ludźmi: Paź mieczy, Arcykapłanka, 4 monet 

pierwsza karta jest bardzo kontaktowa

w połączeniu z drugą, to mogą być rozmowy/spotkania w ukryciu

a jak jeszcze do tego dołożymy ostatnią, to wychodzi rozmowa w ukryciu w czterech ścianach

pomyślałam też o zdobywaniu wiedzy i nie chwaleniu się tym

może zapoznanie się z przepisami

w optymistycznej wersji, to spotkanie jakiejś kobiety, którą będziesz zainteresowany - w tedy tym denarem na uczucia może być właśnie ta kobieta

 

Rada: Król Mieczy

rozum nad uczuciem

pokerowa twarz

powściągliwość

oszczędność

kombinowanie

odcinanie się bez wahania

dyplomacja

udanie się do doradcy 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2022 o 13:19, nastek96 napisał:Podczas tasowania wypadło 8 kielichów, czyli miesiąc dość smutny. Coś się zakończy, ktoś odejdzie, ja odejdę, lub stanę przed wyborem, aby coś zakończyć. 

 

Aura: 8 kielichów, które wypadło + 9 kielichów 

Może wkraść się jakaś niestabilność w emocjach, ale raczej krótkotrwała 

 

Praca: Wieża, 2 mieczy, Sąd 

Oj zmiany zdecydowanie, ale ten sąd może tez otworzyć jakieś nowe szanse na wyjście z tej kryzysowej sytuacji 
 

Arcykapłan: może ktoś cię w tym wesprze albo pomoże wyjść z dołka i podjąć dobra decyzje 

 

Finanse:

10 kielichów, Rydwan, 5 kielichów 

Karty pomieszane może te 5 kielichów wskazuje, ze będzie ciężko i moze cię to sporo emocji kosztować 

Dociągnąłem na podsumowanie 6 buław: wszystko dobrze się skończy 

 

Uczucia:

4 buław, Paź monet, Rycerz Monet 

Może będą liczne spotkania towarzyskie dużo kart dworskich 

 

Relacje między ludźmi: 

Paź mieczy, Arcykapłanka, 4 monet 

Plotki trzymaj pewne info tylko dla siebie 

 

Rada: Król Mieczy

Powiniennem kierować się intelektem i przed podjęciem decyzji wszystko przeanalizować na chłodno, bez emocji.

zgadzam się z twoja interpretacja 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :)

Zastanawiam się, czy ta 2 mieczy nie jest wahaniem z powodu zmian w pracy na plus. 

Ale nie chcę mówić hop zanim nie przeskoczę.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witajcie, 

Weryfikacja:

 

Aura: 8 kielichów, które wypadło + 9 kielichów 

Nie było źle, ale będę chciał odejść z pracy, więc kolejny raz 8 kielichów. Narazie zdecydowałem się zostać, bo sytuacja się poprawiła i jest względnie dobrze. Miesiąc taki ok. Byłem raz na wycieczce. 

 

 

Praca: Wieża, 2 mieczy, Sąd 

Była w pracy wielka awantura i zamknięto jeden gabinet. Nie działał przez jakiś czas. Potem pracownicy wykłócili się o co chcieli i sytuacja się oczyściła. Zatrudniono dodatkowych pracowników. 

2 mieczy to ten zamknięty gabinet i sytuacja w zawieszeniu. 

 

 

 

Finanse:

10 kielichów, Rydwan, 5 kielichów 

Pip w końcu wydał decyzję, że należy mi się wyrównanie. Stąd 10 kielichów jako zadowolenie. Rydwan pokazuje rozwój sytuacji. 

5 kielichów nwm co znaczyło. Chcą nam dać podwyżkę i tyle samo zabrać za zakwaterowanie może stąd takie rozczarowanie? 5 kielichów jest trochę tajemnicą. Na pewno się rozczarowałem, że dowiedziałem się wszystkiego w tajemnicy, bo wszystkie rozmowy są prowadzone za plecami pracowników, mimo że dotyczą finansów wszystkich. 

 

 

Uczucia:

4 buław, Paź monet, Rycerz Monet 

Nic szczególnego się nie działo. Może miałem nastrój romansowy i zacząłem z kimś gadać, dostałem wiadomość od kogoś. Nic więcej, żadnych flirtów, ani nic takiego. 

 

 

Relacje między ludźmi: 

Paź mieczy, Arcykapłanka, 4 monet 

Była sprzeczki. Ale większość w rzeczy dusiłem w sobie i bardziej się kłóciłem wewnętrznie w sobie samym. 

 

 

Rada: Król Mieczy

Inteligentnie dobierać argumenty w rozmowie. Zastanowić się czego się chce. 

 

Dziękuję wszystkim za interpretacje :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...