Skocz do zawartości

Praca we wrześniu


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, pytam co mnie czeka w pracy we wrześniu. Mam tu dwa rozkłady. 

Jeden cząstkowy, który pochodzi z rozkładu na cały wrzesień i drugi. 

 

1.Fragment całościowego:

Wieża, 2 mieczy, Sąd 

Wieża zapowiada jakieś niespodziewane zmiany. Jak grom z jasnego nieba. Coś się nagle zawali. Nie będę się tego spodziewał. 

Dwa duże i dość wymowne arkana, silne znaczeniowo i pomiędzy nimi 2 mieczy. Zastanawiałem się, czy może przyblokować ich działanie. Ale 2 mieczy jest chyba zbyt słaba przy nich. Dlatego skłaniam się ku wersji, że 2 mieczy to moja sytuacja: stoję w miejscu, chce się ruszyć, staram się, ale mi nie wychodzi. Wieża siłą wyrzuci mnie z tej sytuacji. Pchnie jakoś do przodu. 

Sąd to również zmiany, takie oczyszczające. Cieszę się, że wpierw jest Wieża a potem Sąd. Niezależnie jak źle będzie na początku ostatecznie będzie to dobre w skutkach i doprowadzi do oczyszczenia sytuacji. Szykują się jakieś duże zmiany, które wypchną mnie z miejsca. Może nowa praca, może oczyszczenie sytuacji między pracownikami, może zmiany wewnątrz zakładu pracy... 

 

Postawiłem drugi rozkład, aby lepiej wszystko wyjaśnić jakie konkretnie zmiany mnie czekają. 

 

1.To co za mną? 8 monet 

Za mną okres ciężkiej, monotonnej pracy. Pracowałem bardzo dużo, aż za dużo i dlatego właśnie dziś wracam po zwolnieniu lekarskim. Zrobiłem sobie coś w rękę. Już raczej nie będę pracował tak ciężko. Przynajmniej mam taką nadzieję. 

2.Gdzie jestem teraz? 3 kielichy 

Dziś wracam i mimo, że nie chciałem to mam zadziwiająco pozytywny nastrój. Ogólnie nie chce tam pracować i wysyłam CV do innych miejsc. Tutaj pokazał się bardziej mój dzisiejszy nastrój: zero stresu, nawet radość, że już się skończy siedzenie w domu. 

3.Moj następny krok? Królowa Buław 

Kontakt z jakąś kobietą. Może obecna kierowniczka, może przyszła szefowa, dobre rady od kogoś...na pewno czeka mnie jakieś spotkanie z pewną siebie babką.

4.Co mi to da? 6 mieczy 

Odcięcie się i zmiany. Zmiany widać też w pierwszym rozkładzie. Czyżbym zmienił pracę, odciął się od toksycznego towarzystwa? 

5.Wynik: 2 monet + dobrana XI Moc

Dobrałem kartę, bo 2 monet jest mało konkretna. 

Idę z 8 monet przez 6 mieczy do 2 monet

Czyżbym zmienił jednak pracę?

2 monet to może być inna praca, albo sytuacja, w której zastanawiam się co wybrać, będę musiał zdecydować się czego chce naprawdę. Wybór między czymś, a czymś. 

Moc wskazuje, że będę wkładał w to dużo wysiłku. 

 

W obu rozkładach widać duże zmiany, że coś się zadzieje: Wieża, Sąd, Królowa Buław, 6 mieczy 

 

Ale ciężko mi wywnioskować jakieś większe konkrety. Zmiany wewnątrz zakładu pracy, zmiana pracodawcy? 

Sądziłem, że ten drugi rozkład mi bardziej rozjaśni. 

Co sądzicie? Jakie zmiany się szykują? Jesteście wstanie odczytać jakieś konkrety?

Czy 2 monet to może oznaczać wybór między tą pracą, a inną? Czy odejście w ciemno bez oferty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym tak to zinterpretowała :)

 

Przyznam, że mnie też ciężko wysunąć jakieś konkrety, ale spróbujmy:

- XVI Wieża - w mojej talii widać jak piorun uderza w budynek, a więc działanie zewnętrzne

- XX Sąd - na karcie wszystkie osoby są w jednym miejscu, ale później każdy idzie w swoją stronę, gdzieś dalej, wychodzą poza swój obszar

- 6 mieczy - karta przemieszczania się

- 2 monet + XI Siła - suma to XIII Śmierć, a jakby nie patrzeć, właściciel tego konia też jest w ruchu

 

W związku z powyższym stawiam na wiadomość z zewnątrz, która może i spowoduje wahanie/przemyślenia, ale ostatecznie wyfruniesz z "gniazdka"

 

 

Edytowane przez Venilia
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja interpretacja jest bardzo optymistyczna. Dziękuję bardzo. Mam nadzieję, że będzie to propozycja ciekawej pracy :)

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że to weryfikacja. Ale znalazłem ogłoszenie pracy za granicą. Brzmi fajnie. Tyle, że trzeba dostarczyć referencje...i potem jest rozmowa z pracodawcą po angielsku na poziomie B1, mam A2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Weryfikacja:

 

Po raz kolejny okazało się, że Wieża nie jest taka straszna jak ją malują. 

 

Wieża, 2 mieczy, Sąd 

W pracy na początku miesiąca była duża afera. Zbierało się na to od dawna, ale wszystko zadziało się błyskawicznie i zamknięto jeden gabinet o czym może mówić 2 mieczy. Wszystko stało w bezruchu, ale ostatecznie strony doszły do porozumienia i zatrudniono dodatkowych pracowników, więc sytuacja się oczyściła i poprawiła. 

2 mieczy może też mówić, że sprawa nie dotyczyła bezpośrednio mnie, choć były jakieś aluzje, aby mi zmienić stanowisko. Chcieli chyba sprawdzić moją reakcję i finalnie zostaje gdzie jestem. 

 

3.Moj następny krok? Królowa Buław 

Ta Królowa buław mnie prześladuje. Pytałem kiedyś o pracę kilka razy i ciągle ona. Teraz zapytałem, czy wyjadę za granicę w tym roku i znów ona...

Myślę, że rozkład nie dotyczył ostatecznie mnie, ale tego co się działo w pracy, więc to były rozmowy, kłótnie, awantury z panią prezes. 

4.Co mi to da? 6 mieczy 

Nowi pracownicy z daleka. Jeden z drugiego końca Polski. 

5.Wynik: 2 monet + dobrana XI Moc

Utworzenie nowych stanowisk pracy. 

 

Wszystkim dziękuję za pomoc :)

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...