Skocz do zawartości

Ona Waga a ON baran ZWIAZEK NA ODLELOSC !!??!


Oska18mel

Rekomendowane odpowiedzi

Ona 11.10.1990

On 23.04.1998

 

 

27 lipca tego roku minie rok jak jesteśMY RAZEM(oczywiście z przerwami(rozstaniami )). On jest w Niemczech a ja w Polsce. widujemy sie jak najczęściej mozemy.. przewaznie co ok miesiac, tamte wakacje spedzilismy razem... lecz teraz nie widzielismy sie juz prawie 2 miesiace... bywaja miedzy nami klotnie, bardzo jestesmy o siebie zazdrosni :(( mam bardzo wazne pyt: Za 2 tyg mam wyjechac do niego, chcemy wynajac tam mieszkanie jak narazie... On tego bardzo chece, ale ja sie wacham, kocham go bardzo ale nie wiem czy to odpowiednia decyzja ??? POMOZCIE !!!! PROSZE :(:_smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona 11.10.1990

On 23.04.1998

 

 

27 lipca tego roku minie rok jak jesteśMY RAZEM(oczywiście z przerwami(rozstaniami )). On jest w Niemczech a ja w Polsce. widujemy sie jak najczęściej mozemy.. przewaznie co ok miesiac, tamte wakacje spedzilismy razem... lecz teraz nie widzielismy sie juz prawie 2 miesiace... bywaja miedzy nami klotnie, bardzo jestesmy o siebie zazdrosni :(( mam bardzo wazne pyt: Za 2 tyg mam wyjechac do niego, chcemy wynajac tam mieszkanie jak narazie... On tego bardzo chece, ale ja sie wacham, kocham go bardzo ale nie wiem czy to odpowiednia decyzja ??? POMOZCIE !!!! PROSZE :(:_smutny:

 

 

Porywający związek. Bardzo ekscytująca i interesująca para. Ona czarująca, powabna, zazwyczaj piękna, urzeka niejedno męskie serce. On stuprocentowy mężczyzna, dynamiczny i odważny. Gdy Baran spotka Wagę od razu podejmuje walkę by ją zdobyć. Oczywiście tylko z pozoru wydawać się będzie, że w tym związku łagodna i zrównoważona Pani Waga niewiele będzie miała do powiedzenia, że ognisty i despotyczny Baran całkiem zawładnie jej delikatną osobowością.

 

Nic z tego, to raczej on "jadł jej będzie z ręki". Gdy jej coś będzie nie w smak to tak go omota, że szybciutko Pan Baran zmieni zdanie. Gdy on wpadnie w furię i zacznie przestawiać wszystko i wszystkich Pani Waga z wrodzoną dyplomacją sprowadzi go na ziemię i uspokoi. Baran musi tylko uważać na swoje zachowanie. Wszelkie przejawy chamstwa i arogancji zrażają subtelną Wagę. Ona na partnera wybierze szarmanckiego Barana, dzięki któremu utwierdzi się w przekonaniu o swojej atrakcyjności.

 

Życie tej pary będzie niezwykłe i ciekawe. Nieustannie będą mieli coś do zrobienia. Obydwoje bowiem lubią ruch i towarzystwo. Ich sypialnia również tętnić będzie życiem.

 

Stanowicie świetną i cudowną parę. Tyle jest w Was życia i radości, że starczy Wam na długie lata szczęśliwego pożycia. Potraficie zadbać o siebie nawzajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Werona za to ;] Dokładnie jak jest napisane z Panem Baranem i Panią Wagą jest tak miedzy nami :) Dziekuje dziekuje dziekuje :)) :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...