Jump to content

Referencje

nastek96
 Share

Recommended Posts

Witajcie, aby złożyć CV w pewne miejsce potrzebuje referencji. W mojej obecnej sytuacji może być to problem. 

Jak kierownik zareaguje, gdy poproszę go o referencje? 

3 monet, 4 monet, Głupiec 

Nie powinno być źle. W 3 monet kierownik powinien podjąć współpracę i mi takie dać. 

Obawiam się, że w 4 monet zachowa się wg swoich stałych wzorców, czyli dosłownie jak Głupiec - pajac, nieodpowiedzialnie. 

I dostanę takie referencje, że szkoda słów. Nie po złości. On po prostu ma dziwne poczucie humoru. 

Chyba, że Głupiec to coś pozytywnego i dostanę zielone światło, aby odejść w świat. 

Jak wy myślicie? 

• Like 1

13 godzin temu, nastek96 napisał:

Witajcie, aby złożyć CV w pewne miejsce potrzebuje referencji. W mojej obecnej sytuacji może być to problem. 

Nie powinno być źle. W 3 monet kierownik powinien podjąć współpracę i mi takie dać. 

Obawiam się, że w 4 monet zachowa się wg swoich stałych wzorców, czyli dosłownie jak Głupiec - pajac, nieodpowiedzialnie. 

I dostanę takie referencje, że szkoda słów. Nie po złości. On po prostu ma dziwne poczucie humoru. 

Chyba, że Głupiec to coś pozytywnego i dostanę zielone światło, aby odejść w świat. 

Jak wy myślicie? 

Myślę, że da referencje. Może się z Tobą przy tym trochę droczyć, ale ogólnie zrobi to o co prosisz.

• Super 1

Pytałem i powiedział, że takie rzeczy pisze kierownik ośrodka. Chyba zły był. Nie chcę wiedzieć jak zareaguje kierownik ośrodka...

Czy po prosić o referencje i wysłać z CV z referencjami? 

Sytuacja obecna: Księżyc 

Nie wiem do kogo się zwrócić, wiem że nikt nie chce pomóc. 

Rada:9 buław 

Powiniennem się nie poddawać i walczyć o swoje

Wynik:Umiarkowanie 

Chyba tak byłoby idealnie, zgodnie z warunkami. 

Czy wysłać CV bez referencji i napisać, że nie dostanę, bo miałem wypadek i coś nazmyślać...

Sytuacja obecna: Wieża

No, teraz wszyscy są źli i ją pod wpływem emocji chyba będę. 

Rada: Gwiazda

Dobre rozwiązanie, ale chyba jeszcze warto się wstrzymać? 

Wynik: 6 buław 

Najwidoczniej uda mi się te posunięcie i przyjmą CV. 

ja bym poprosiła o referencje

XVIII Księżyc może pokazywać, że nie widzisz wszystkiego takim, jakim jest w istocie (przypomniała mi się pamiątka Gringe z wakacji)

osoba na karcie 9 buław jest moim zdaniem odważna i nie boi się spojrzeć drugiej osobie w oczy czy upilnować swoich interesów

na wyniku masz pozytywną kartę, więc źle być nie powinno

co tracisz?

Moja opinia:

nie bawiłabym się w kłamstwo w tym temacie - prędzej czy później może wyjść na jaw a przyszły pracodawca zawsze może zamienić kilka słów z poprzednim

• Super 1

W dniu 29.08.2022 o 06:44, nastek96 napisał:

Jak wy myślicie? 

Da ci , ale z początku może kręcić nosem

• Super 1

Dziękuję Wam bardzo :)

Weryfikacja:

Najpierw się zdenerwował i wysłał mnie do kierownika ośrodka. Bałem się tam iść trochę, ale tamta odesłała mnie do niego i powiedziała, że mi da. Macie rację, że się droczył, bo ile się jeszcze nasłuchałem od niego...

Miałem rację, że Głupiec to może być marna jakość, więc ostatecznie referencje napisałem sobie sam, a on tylko to podpisał :)

Rzeczywiście widziałem wszystko inaczej. Kierowniczka dała kazała mi napisać bez problemu. Nawet chyba nie była zła. 

Nie poddawaj się obstawiają na swoim.

Dostałem je, choć sam musiałem sobie je napisać. 

Dziekuje bardzo :)

Obu wam wyszło droczenie się. Odczytałyście to z Głupca?

• Like 3

2 godziny temu, nastek96 napisał:

Dziękuję Wam bardzo :)

Weryfikacja:

Najpierw się zdenerwował i wysłał mnie do kierownika ośrodka. Bałem się tam iść trochę, ale tamta odesłała mnie do niego i powiedziała, że mi da. Macie rację, że się droczył, bo ile się jeszcze nasłuchałem od niego...

Miałem rację, że Głupiec to może być marna jakość, więc ostatecznie referencje napisałem sobie sam, a on tylko to podpisał :)

Rzeczywiście widziałem wszystko inaczej. Kierowniczka dała kazała mi napisać bez problemu. Nawet chyba nie była zła. 

Nie poddawaj się obstawiają na swoim.

Dostałem je, choć sam musiałem sobie je napisać. 

Dziekuje bardzo :)

Obu wam wyszło droczenie się. Odczytałyście to z Głupca?

Tak z Głupca :)

• Like 1