Skocz do zawartości

Referencje


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, aby złożyć CV w pewne miejsce potrzebuje referencji. W mojej obecnej sytuacji może być to problem. 

Jak kierownik zareaguje, gdy poproszę go o referencje? 

3 monet, 4 monet, Głupiec 

 

Nie powinno być źle. W 3 monet kierownik powinien podjąć współpracę i mi takie dać. 

Obawiam się, że w 4 monet zachowa się wg swoich stałych wzorców, czyli dosłownie jak Głupiec - pajac, nieodpowiedzialnie. 

I dostanę takie referencje, że szkoda słów. Nie po złości. On po prostu ma dziwne poczucie humoru. 

Chyba, że Głupiec to coś pozytywnego i dostanę zielone światło, aby odejść w świat. 

 

Jak wy myślicie? 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, nastek96 napisał:

Witajcie, aby złożyć CV w pewne miejsce potrzebuje referencji. W mojej obecnej sytuacji może być to problem. 

Jak kierownik zareaguje, gdy poproszę go o referencje? 

3 monet, 4 monet, Głupiec 

 

Nie powinno być źle. W 3 monet kierownik powinien podjąć współpracę i mi takie dać. 

Obawiam się, że w 4 monet zachowa się wg swoich stałych wzorców, czyli dosłownie jak Głupiec - pajac, nieodpowiedzialnie. 

I dostanę takie referencje, że szkoda słów. Nie po złości. On po prostu ma dziwne poczucie humoru. 

Chyba, że Głupiec to coś pozytywnego i dostanę zielone światło, aby odejść w świat. 

 

Jak wy myślicie? 

Myślę, że da referencje. Może się z Tobą przy tym trochę droczyć, ale ogólnie zrobi to o co prosisz.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem i powiedział, że takie rzeczy pisze kierownik ośrodka. Chyba zły był. Nie chcę wiedzieć jak zareaguje kierownik ośrodka...

 

Czy po prosić o referencje i wysłać z CV z referencjami? 

 

Sytuacja obecna: Księżyc 

Nie wiem do kogo się zwrócić, wiem że nikt nie chce pomóc. 

Rada:9 buław 

Powiniennem się nie poddawać i walczyć o swoje

Wynik:Umiarkowanie 

Chyba tak byłoby idealnie, zgodnie z warunkami. 

 

Czy wysłać CV bez referencji i napisać, że nie dostanę, bo miałem wypadek i coś nazmyślać...

 

Sytuacja obecna: Wieża

No, teraz wszyscy są źli i ją pod wpływem emocji chyba będę. 

Rada: Gwiazda

Dobre rozwiązanie, ale chyba jeszcze warto się wstrzymać? 

Wynik: 6 buław 

Najwidoczniej uda mi się te posunięcie i przyjmą CV. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym poprosiła o referencje

 

XVIII Księżyc może pokazywać, że nie widzisz wszystkiego takim, jakim jest w istocie (przypomniała mi się pamiątka Gringe z wakacji)

osoba na karcie 9 buław jest moim zdaniem odważna i nie boi się spojrzeć drugiej osobie w oczy czy upilnować swoich interesów

na wyniku masz pozytywną kartę, więc źle być nie powinno

co tracisz?

 

Moja opinia:

nie bawiłabym się w kłamstwo w tym temacie - prędzej czy później może wyjść na jaw a przyszły pracodawca zawsze może zamienić kilka słów z poprzednim

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2022 o 06:44, nastek96 napisał:

Witajcie, aby złożyć CV w pewne miejsce potrzebuje referencji. W mojej obecnej sytuacji może być to problem. 

Jak kierownik zareaguje, gdy poproszę go o referencje? 

3 monet, 4 monet, Głupiec 

 

Nie powinno być źle. W 3 monet kierownik powinien podjąć współpracę i mi takie dać. 

Obawiam się, że w 4 monet zachowa się wg swoich stałych wzorców, czyli dosłownie jak Głupiec - pajac, nieodpowiedzialnie. 

I dostanę takie referencje, że szkoda słów. Nie po złości. On po prostu ma dziwne poczucie humoru. 

Chyba, że Głupiec to coś pozytywnego i dostanę zielone światło, aby odejść w świat. 

 

Jak wy myślicie? 

Da ci , ale z początku może kręcić nosem

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo :)

 

Weryfikacja:

3 monet, 4 monet, Głupiec 

Najpierw się zdenerwował i wysłał mnie do kierownika ośrodka. Bałem się tam iść trochę, ale tamta odesłała mnie do niego i powiedziała, że mi da. Macie rację, że się droczył, bo ile się jeszcze nasłuchałem od niego...

Miałem rację, że Głupiec to może być marna jakość, więc ostatecznie referencje napisałem sobie sam, a on tylko to podpisał :)

 

 

Sytuacja obecna: Księżyc 

Rzeczywiście widziałem wszystko inaczej. Kierowniczka dała kazała mi napisać bez problemu. Nawet chyba nie była zła. 

Rada:9 buław 

Nie poddawaj się obstawiają na swoim.

Wynik:Umiarkowanie 

Dostałem je, choć sam musiałem sobie je napisać. 

 

Dziekuje bardzo :)

Obu wam wyszło droczenie się. Odczytałyście to z Głupca?

 

 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nastek96 napisał:

Dziękuję Wam bardzo :)

 

Weryfikacja:

3 monet, 4 monet, Głupiec 

Najpierw się zdenerwował i wysłał mnie do kierownika ośrodka. Bałem się tam iść trochę, ale tamta odesłała mnie do niego i powiedziała, że mi da. Macie rację, że się droczył, bo ile się jeszcze nasłuchałem od niego...

Miałem rację, że Głupiec to może być marna jakość, więc ostatecznie referencje napisałem sobie sam, a on tylko to podpisał :)

 

 

Sytuacja obecna: Księżyc 

Rzeczywiście widziałem wszystko inaczej. Kierowniczka dała kazała mi napisać bez problemu. Nawet chyba nie była zła. 

Rada:9 buław 

Nie poddawaj się obstawiają na swoim.

Wynik:Umiarkowanie 

Dostałem je, choć sam musiałem sobie je napisać. 

 

Dziekuje bardzo :)

Obu wam wyszło droczenie się. Odczytałyście to z Głupca?

 

 

Tak z Głupca :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...