Jump to content

Czy pewna osoba mnie okłamuje?

Paulite
 Share

Recommended Posts

Hej, 

Pewna osoba miała się do mnie odezwać jak będzie w mieście pod koniec sierpnia początek września. Jako ze kończy się sierpień  to postanowiłam zagadać i usłyszałam ze jeszcze jest na wakacjach w innym mieście. Ale coś mi tu „śmierdziało” i zapytałam kart czy ta osoba mnie oszukuje w tej kwestii. 

Wypadło: 

Sprawiedliwość, Król mieczy, 8 pucharów, 7 pucharów, Paź monet

Ostanio uczę się sumować karty i nie wiem czy do końca dobrze to robię ale z sumowania wyszło mi 5 czyli Arcykapłan. 

Jakieś te Karty dla mnie mgliste ale wychodzi ze mnie nie oszukuje to ja w oczekiwaniu na kontakt tworze sobie jakieś iluzje. Arcykapłan który wyszedł z sumowania  tez jest raczej prawdomówny. 

Edited by paulinaap

Nie ma kart oszustwa i krętactwa. Osoba jest w porządku, mówi prawdę. Jedynie co to może z lekka niedopowiadać bo coś się rozmywa odnośnie sytuacji vs obietnicy odzewu, ale to nie wynika z jej złych intencji w zamiarze oszustwa. Sama nie wie dokładnie co i jak dalej. 

• Like 1

Nie ukrywam, że jest to dla mnie ważna osoba ale mam z nią chwilowo trochę „trudne sprawy” stad moje podejrzenia o nieszczerość. Czekałam na kontakt nadal się nie odezwała. Nie chce jej naciskać bo boje się ze pogorszę sytuacje.

Zapytałam czy mam się do niej odezwać?

6 mieczy, 9 mieczy, Paź denarów, Rycerz denarów , 10 pucharów 

Ewidentnie Nie. Mam zostawić ta sprawę, a Ona ułoży się pomyślnie sama. 

Edited by paulinaap