Skocz do zawartości

czy kot bedzie zadowolony z drapaka? ZWERYFIKOWANE


alieninside

Rekomendowane odpowiedzi

Kolo fortuny 7 bulaw 8 denarow doc Umiarkowanie

Mysle ze moze sie spodobac ale tylko na chwile(KF). 7 bulaw moze mowic o tym ze drapak bedzoe polem aktywnosci kota. 8 denarow i dociagniety Umiar mowia chyba ze szybko kotu spowszednieje i uzna go za czesc wystroju pokoju.

 

Co sadzicie?

 

Edited: przyszlo mi do glowy ze kolo moze mowic ze drapak bedzie niestabilny. A 8 monet ze bedzie trzeba przymocowac do sciany. Bo kot bedzie duzo energii wkladal w bieganie.

Edytowane przez Blackraven
  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Blackraven napisał:

Kolo fortuny 7 bulaw 8 denarow doc Umiarkowanie

Mysle ze moze sie spodobac ale tylko na chwile(KF). 7 bulaw moze mowic o tym ze drapak bedzoe polem aktywnosci kota. 8 denarow i dociagniety Umiar mowia chyba ze szybko kotu spowszednieje i uzna go za czesc wystroju pokoju.

 

Co sadzicie?

 

Edited: przyszlo mi do glowy ze kolo moze mowic ze drapak bedzie niestabilny. A 8 monet ze bedzie trzeba przymocowac do sciany. Bo kot bedzie duzo energii wkladal w bieganie.

 

Myśle, że ogólnie tak. Na początku będzie zachwyt i dużo spożytkowanej energii i chaotycznych zabaw stad te 7 buław. A 8 denarów i Umiarkowanie mówi, że  po chwilowej "ekscytacji" się uspokoi i będzie z niego nadal korzystał jednak w mniejszym stopniu, będą to chyba bardziej efektywne i spokojne zabawy.

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Weryfikacja:kot sie jaral przez pierwsze 5 minut. Skakal i drapal jak szalony. Ale po chwili bardziej zainteresowal sie kartonem w ktory drpaak byl opakowany. Zakup nie jest do konca stabilny moze to jest przyczyna? No i zapach, ktory mam nadzieje ze niedlugo wywietrzeje.

Szkoda bo produkt mial dobre oceny i przystepna cene. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.09.2022 o 12:06, Blackraven napisał:

Ale po chwili bardziej zainteresowal sie kartonem w ktory drpaak byl opakowany.

:sark:

Wcale mnie to nie dziwi. Najlepsza zabawka dla kota to po prostu kilka kartonów :)

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lunaria zmienił tytuł na czy kot bedzie zadowolony z drapaka? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...