Jump to content

Czy zrobie remont w pokoju do konca roku?

Blackraven
 Share

Recommended Posts

Moj pokoj wola o pomste do nieba. Czy uda mi sie zrobic remont do konca roku?

Rydwan Kochankowie 2 denary

I tak po tych kartach nie wiem. Rydwan to karta sukcesu

Ale przy nastepnych kartach widac dylemat w zwiazku z ta inwestycja.

Widmo kryzysu energetycznego i podwyzek dosiegnie nas juz wkrotce. A 2 monety to jednak przestroga przed rozrzutnoscia.  Z podsumowania Cesarzowa czyli rowniez karta sukcesu urzeczywistnienia planow. Co sadzicie?

Edited by Blackraven
  • Like 2
  • Super 2

Nie widzę w tych kartach przeszkód. Rydwan na "dzień dobry" może pokazywać Twoją determinację w tym kierunku. Ale potem jest karta Kochanków - która poza rozkładami dot. uczuć pokazuje wybór, podejmowanie decyzji, a układ kończy 2 Denarów, która często pokazuje wybór między 2 opcjami. To monety, a więc mówi o kwestiach finansowych.

Podsumowując: karty nie dały odpowiedzi tak / nie - decyzja będzie należała do Ciebie: czy przeznaczysz środki finansowe w tym roku* na remont czy też na coś innego (być może już masz ten dylemat albo on "za chwilę" się pojawi).

*gdyby rozpatrywać temat pod kątem czasu - 2 Denarów może podpowiadać, że ten remont, jeśli nie w tym roku, to uda się zrobić do 2 lat.

Nigdy nie patrzyłam na kartę 2 Denarów jako przestrogę przed rozrzutnością ale przemawia do mnie taka interpretacja :)

• Super 2
  • Thanks! 1

• Ekspert
27 minut temu, Blackraven napisał:

Moj pokoj wola o pomste do nieba. Czy uda mi sie zrobic remont do konca roku?

Rydwan Kochankowie 2 denary

Dla mnie tu nie ma kart na „nie”. W Rydwanie chwycisz sprawy w swoje ręce, będziesz miała swoj projekt co chcesz zrobić w pokoju. 
Rydwan to tez coś zupełnie nowego - może zupełnie inny układ mebli w pokoju? 
W Kochankach może będziesz musiała kohos poprosić o pomoc do poważniejszych remontów czy składania mebli a w 2 Denarach zachowana jest równowaga, czasem coś kosztem czegoś by osiągnąć cel( może coś wtórnie przerobisz by zaoszczędzić  i nadasz nową „twarz” któremuś ze starych mebli. 

• Super 2
  • Thanks! 1

Jest szansa, że zrobisz, ale może na początku przyszłego roku. Rydwan to sprawy, które posuną się do przodu. Kochankowie jak i 2 monet to karty wyborów. Myślę, że do końca roku będziesz kupowała materiały, zastanawiała się nad podłogą, wybierała kolor ścian, wybierała ekipę, która pomoże. 

• Like 1
  • Thanks! 1

• 2 weeks later...

moim zdaniem jak postanowisz tak będzie

W VII Rydwanie decydujesz, dokąd konie zajadą, a tutaj zmierzają do VI Kochanków i 2 monet.

Z drugiej strony, możemy to rozpatrywać tak, że kobieta po lewej jest jak VII Rydwan, a pan po prawej jak 2 monet. Mogą być rozmowy, propozycje, ale też widziałabym tutaj dogadanie się. Karty wyglądają na pozytywne. 

W tych VI Kochankach to jednak mogą być jakieś przeszkody, a 2 monet wskazywać na realizm sytuacji/portfela. 

jak dla mnie remont będzie, a przynajmniej datę ustalicie. 

• Like 1
  • Super 1
  • Thanks! 1