Skocz do zawartości

Sny w ciągu nocy o ciągnącej się fabule.


Nayru

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Raz na jakiś czas mam sny o ciągnącej się fabule, czyli przebudzam się może raz lub dwa, a potem następuje kontynuacja snu.

Jeden ze snów trwał mniej więcej tydzień który wyglądał w sposób taki, że uciekałem z okolicznego domu z kolegą, a na wzgórzu uciekała Kobieta, po trzecim śnie gdy akurat miałem i dogoniłem ją mając w ręce jakiś naszyjnik podziękowała mi, że uratowałem jej syna, po czym powiedziała, że już więcej mi się nie przyśni, no i mi się nie przyśniła.

Kolejny sen jeśli mogę to zacytuję, on był mniej więcej 2 lata temu....

"Śniłem o tym kilka dni temu, zapraszam do lektury, żadnego edytowania i cenzury nie zrobiłem. 
"Mam dość totalnie, chciałem się wyspać a leżę przestraszony w salonie i mam nadzieję, że chociaż w dzień zasnę. Pomijam fakt, że miałem parę horrorów z rzędu, jakieś okropne sny i ze strachem budziłem się po snach co 20 minut. Ostatni to już w ogóle była kwintesencją. Byłem na jakiejś rodzinnej imprezce (rodzina pomieszana moja od strony mamy i ojca + jakieś nieznane ciotki). Poznałem tam dziewczynę i imieniu Abadel. Była śliczna, miała ciemna karnację, taką Polsko-Rumuńską. Poczuliśmy razem od razu chemię, dużo rozmawialiśmy, nawet graliśmy na konsoli VR wspólnie (o dziwo akurat w tym roku te konsolę kupiłem:D), potańcowaliśmy trochę, przytulaliśmy, wyznawaliśmy sobie miłość i wszyscy już byli tego świadomi. Ona chciała prowadzić małe biuro księgowe w UK i musiała tam złożyć papiery, a potem mogła śmiało pracować zdalnie w Polsce. Lotnisko było obok oceanu, nad ranem poszedłem się pożegnać i spotkałem przerażona rodzinę, znaleziono jej rzeczy przy wodzie które wskazywały na to, że najprawdopodobniej utonęła, oficjalnie zaginęła. Kilka dni krążyłem w okolicy z jej bratem, poszliśmy pod wiadukt, przyszli jej znajomi i ktoś podszedł do mnie, złapał mnie za rękę - to była ona, była mocno zakryta żeby nikt jej nie rozpoznał bo ktoś jej szuka, musiała pilnie dostać się na pokład samolotu który leci do UK. Szliśmy w 5-tke a przed nami grupka osób ewidentnie nami zainteresowana, jakąś facetka z bronią w ręku, grupka z Abadel skierowała się szybko ku drodze na lotnisko, ja zacząłem się tłuc z tą kobietą z bronią, odwróciłem się, nie ma ich, nie ma ich również na tej ścieżce która szli, popatrzyłem na twarz jednej ze strażniczek, twarz Abadel, już wiedziałem, że mam jakieś zwidy, jej brat zaczął krzyczeć, że Abadel zniknęła i żebym pobiegł w tłum. Tam był jakiś pochód, manifest, wszyscy wyglądali na nie zbyt miłych, były nawet dzieci. Nagle gość wyskoczył do mnie z pałką, obezwładniłem go chaotycznie, a po chwili podeszło do mnie dziecko które miało nóż i powiedziało, że mam stąd iść i zapomnieć, dźgnął mnie a ja zabrałem mu nóż i zacząłem dźgać po całym ciele, zaczął się śmiać, okazało się, że nic mu się nie stało, kolejna osobę zacząłem dźgać, ten nic, nóż wchodzi, brak krwi. Rzuciłem nóż i dalej jej szukałem, złapał mnie ktoś z tyłu oplatając rękoma po klatce piersiowej i zaczął mnie prowadzić w przód, poczułem te delikatne dłonie, czułem że są zimne, ale jak zacząłem się delikatnie z nich uwalniać to nie było oporu, lekko je z siebie zdjąłem, odwróciłem się i ujrzałem twarz martwej, bladej i zakrwawionej Abadel. Pojawiła mi się nagle jakąś elektroniczna lista z pięcioma imionami, wśród tych była również ona. Stwierdziłem, że już pierdziele i wybudziłem się ze snu.""

W wielu słowach musiałem zastąpić wulgaryzmy, ale dziś również miałem też fabularny sen od czapy, ale nie będę zaśmiecać (sny fabularne mam raz na jakiś czas, wczorajszej nocy również miałem z dwoma dzieciakami).

Losowe sny jestem w stanie zrozumieć, ale mieliście może sny, gdzie naprawdę ciągnie się fabuła przez cała noc lub kilka dni?

Dobrej nocy życzę :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...