Skocz do zawartości

Praca


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam, bo nie wiem jak do tego podejść.

Mam prace, ale wysyłam tez CV do innych firm. Teraz pytanie czy do końca roku w ogóle ktoś się odezwie i zaoferuje mi prace? 
 

pustelnik IX, as monet, 10 monet 

 

czy ten pustelnik przekreśla wszystko? Bo reszta obok jest owszem dobra na kasę , ale tez brakuje kart bulawowych na kontakt. Jak to widzicie?

Edytowane przez panna.marta
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, panna.marta napisał:

Wrzucam, bo nie wiem jak do tego podejść.

Mam prace, ale wysyłam tez CV do innych firm. Teraz pytanie czy do końca roku w ogóle ktoś się odezwie i zaoferuje mi prace? 
 

pustelnik IX, as monet, 10 monet 

Szukać pracy na samodzielnym stanowisku , nie w zespole, i wtedy większa kasa.

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Piko napisał:

Szukać pracy na samodzielnym stanowisku , nie w zespole, i wtedy większa kasa.

Dzięki. To by mi nawet bardziej pasowało. A jak oceniasz szanse ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Piko napisał:

Szanse są uzależnione od Twojej determinacji i aplikowania na odpowiednie stanowisko...

Na razie determinacja jest spora. Wchodzę teraz w 3, wiec może akurat to Brdzie sprzyjający czas. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, panna.marta napisał:

Wrzucam, bo nie wiem jak do tego podejść.

Mam prace, ale wysyłam tez CV do innych firm. Teraz pytanie czy do końca roku w ogóle ktoś się odezwie i zaoferuje mi prace? 
 

pustelnik IX, as monet, 10 monet 

 

czy ten pustelnik przekreśla wszystko? Bo reszta obok jest owszem dobra na kasę , ale tez brakuje kart bulawowych na kontakt. Jak to widzicie?

Dla mnie ten Pustelnik tym bardziej obok Asa Monet i 10 monet jest dobra karta.

To takie oczekiwanie i ze gdzieś tli się tam „światełko w tunelu”.
Wydaje mi się więc patrząc po kartach ze jak będziesz wytrwała i cierpliwa to dostaniesz nowe satysfakcjonujące oferty pracy.

  • Lubię to! 3
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, panna.marta napisał:

pustelnik IX, as monet, 10 monet 

Ten Pustelnik wydaje mi się wskazywać na pracę w domu - zdalną. Jeżeli tak, to As Monet wskazuje na ogromne szanse otrzymania pracy w dużym zakładzie pracy, być może w jakiejś korporacji rodzinnej,  na co wskazuje karta 10 Monet.

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pustelnik nie jest fajna kartą, ale też mi się wydaje, że obok tak fajnych kart niczego nie przekreśla. 

As Monet to duża szansa na pracę, która przyniesie duży zysk - 10 monet.

Tak jak piszą inni to może być praca w domu, zdalna, na samodzielnym stanowisku...

Ale mi się wydaje, że Pustelnik pokazuje po prostu dłuższy okres poszukiwań. Znajdziesz pracę, ale trochę później niż zakładasz. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2022 o 21:23, panna.marta napisał:

Mam prace, ale wysyłam tez CV do innych firm. Teraz pytanie czy do końca roku w ogóle ktoś się odezwie i zaoferuje mi prace? 
 

pustelnik IX, as monet, 10 monet 

Jeśli nie przegapisz szansy, to jak najbardziej może pojawić się oferta.

Pustelnik może podpowiadać, że Twoje CV gdzieś się "gubi" wśród innych - jest niezauważane (może korzystasz z szablonów, z których korzysta mnóstwo innych ludzi i to CV niczym się nie wyróżnia). Może w karcie Pustelnika jest podpowiedź, że warto coś tu pozmieniać. Wibracja 3 to takie "wesołe miasteczko" - w tym czasie po prostu dobrze się lansować i korzystać ze wszystkich pojawiających się okazji - czyli wysyłać CV wszędzie gdzie się da - nawet jeśli nie do końca jesteś przekonana (przecież to Ty ostatecznie decydujesz, czy daną ofertę przyjmiesz, a plus jest taki, że "poćwiczysz" rozmowy kwalifikacyjne).

As Monet to dar od losu - więc szansa na nową pracę będzie (i to dobrą, bo układ kończy 10 Monet) ale trzeba pamiętać, że as to potencjał i to od nas zależy, czy skorzystamy z danej nam szansy.

Powodzenia :koniczynka:

  • Medal 1
  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...