Skocz do zawartości

Aspekty poza znakami


shamansblues

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie co do aspektów poza znakami. Gringe tłumaczyła mi, że nie mam koniunkcji wenus ze słońcem, bo są one w różnych znakach. 

Czy ta sama zasada działa przy trygonach itd?

Czyli że jeśli planety nie są w tym samym żywiole, to nie jest to trygon? Dla przykładu moja wenus według programu robi trygon do Neptuna, tylko że Wenus mam w znaku powietrznym, a Neptuna w znaku ziemskim. Czy to znaczy, że wszelkie właściwości takiego połączenia tych planet u mnie nie będą działały, bo to nie jest trygon?

Tak samo: jeśli planety nie są w komplementarnych znakach, to nie jest to sekstyl? 

Bardzo proszę o rozjaśnienie :3

 

Edit: będę tez wdzięczna za podzielenie się swoim podejściem w praktyce: gdy patrzycie na czyjś kosmogram i widzicie takie aspekty (typu właśnie trygon, który nie zachodzi w obrębie jednego żywiołu), to zupełnie ignorujecie je przy interpretacji? 

Edytowane przez shamansblues
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, bardzo dziękuję. Patrzylam do tej pory jakos tylko na kąty i orby. 

Ale mimo wszystko jeszcze podrążę:

Weźmy np scisła, aplikacyjną kwadraturę pomiędzy planetami personalnymi w znakach powietrznych. Ten kontakt dalej nic a nic nie znaczy? Zachowujemy się tak przy interpretacji, jakby te planety nie miały między sobą żadnej interakcji? Sorki jeśli to głupie pytanie, rozumiem Wasze odpowiedzi, ale ciężko mi się teraz po prostu przestawić na takie patrzenie. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem, dzieki!

Mam po prostu taki "kwadrat" u siebie i nawet na tym forum niektórzy w moim wątku kosmogramowym go podkreślali i poświęcali mu miejsce w interpretacji, bo to gruba sprawa (ksiezyc z wenus), stąd to dopytywanie. Dobrze wiedzieć, że w sumie tego kwadratu nie ma :D

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...