Skocz do zawartości

Dopuszczenie do egzaminu zawodowego - weryfikacja w przyszłym tygodniu


Priestess

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

W przyszły poniedziałek komisja (w składzie 2 niezależnych specjalistów) będzie podejmować decyzję o dopuszczeniu mnie do ważnego egzaminu zawodowego. 

 

Zapytałam karty jak przebiegnie weryfikacja mojej aplikacji 

 

1. Jak oceni moją aplikację 1 członek komisji

Rydwan, Król Mieczy, Słońce

 

2. Jak oceni moją aplikację 2 członek komisji

Kapłanka, Mag, 7 kielichów

 

W pierwszym przypadku zdaje się, że będzie to mężczyzna, który już chyba dokonał oceny (Rydwan), dość metodycznie podszedł do sprawy i zdaje się, że ocenił moją kandydaturę pozytywnie. 

 

W drugim przypadku zdaje się, że to jakaś mądra kobieta, oceniła moje umiejętności jako wszechstronne i też zdaje mi się, że karty ogólnie mają pozytywny wydźwięk, ale nie wiem, jak zinterpretować te 7 kielichów w tym położeniu. 

 

Jak myślicie?

  • Lubię to! 2
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rydwan masz szansę na rozwój. Król Mieczy to taka ocena zdroworozsądkowa. 

Słońca chyba nie trzeba tłumaczyć, spodoba się :)

 

 

Mag to też dobra karta, bo to władca słowa. Ale jako Kapłanka możesz być niewidoczna. 7 pucharów to mnogość innych aplikacji. Więc oceni dobrze, ale znikniesz w tłumie innych aplikacji. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
14 minut temu, nastek96 napisał:

Rydwan masz szansę na rozwój. Król Mieczy to taka ocena zdroworozsądkowa. 

Słońca chyba nie trzeba tłumaczyć, spodoba się :)

 

 

Mag to też dobra karta, bo to władca słowa. Ale jako Kapłanka możesz być niewidoczna. 7 pucharów to mnogość innych aplikacji. Więc oceni dobrze, ale znikniesz w tłumie innych aplikacji. 

dzięki. Każda aplikacja musi zostać rozpatrzona, więc decyzja zapadnie bez względu na ilość kandydatów (tzn nie ważne ile osób składa wnioski, każdy jest analizowany i nie ma limitu osób dopuszczonych do egzaminu). Chociaż faktycznie może tak być, że wniosków było sporo i kobita była zawalona dokumentami :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Priestess napisał:

W przyszły poniedziałek komisja (w składzie 2 niezależnych specjalistów) będzie podejmować decyzję o dopuszczeniu mnie do ważnego egzaminu zawodowego. 

 

Zapytałam karty jak przebiegnie weryfikacja mojej aplikacji 

 

1. Jak oceni moją aplikację 1 członek komisji

Rydwan, Król Mieczy, Słońce

 

2. Jak oceni moją aplikację 2 członek komisji

Kapłanka, Mag, 7 kielichów

 

W pierwszym przypadku zdaje się, że będzie to mężczyzna, który już chyba dokonał oceny (Rydwan), dość metodycznie podszedł do sprawy i zdaje się, że ocenił moją kandydaturę pozytywnie. 

 

W drugim przypadku zdaje się, że to jakaś mądra kobieta, oceniła moje umiejętności jako wszechstronne i też zdaje mi się, że karty ogólnie mają pozytywny wydźwięk, ale nie wiem, jak zinterpretować te 7 kielichów w tym położeniu. 

 

Jak myślicie?

1. Jak oceni moją aplikację 1 członek komisji

Rydwan, Król Mieczy, Słońce

 

Wygląda, że to jakiś starszy doświadczony mężczyzna, który racjonalnie spojrzy na Twoja aplikacje i oceni pozytywnie (Uważam, że Słońce na koniec wszystko " pozamiatało"). 

 

 

2. Jak oceni moją aplikację 2 członek komisji

Kapłanka, Mag, 7 kielichów

 

W drugim wypadku ja nie umiem Ci powiedzieć, jakiej płci jest ta osoba. Aplikacje oceni raczej na tak ale coś tam jest dla tej 2 osoby nie jasne, jakby się czegoś może trochę na siłę doszukiwała.

 

 

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie oba zestawy kart mówią o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku

 

nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że tutaj połączenie poniższych kart jest na równi

Król Mieczy + Słońce = Kapłanka + Mag

w obu przypadkach rozsądek, wiedza a zaraz obok światło, brzask

 

jeszcze by było zabawniej, z pierwszego rozkładu wychodzi Król Mieczy i VIII Sprawiedliwość (7+19=26; 2+6=8) z podsumy, a w drugim II Kapłanka i również VIII Sprawiedliwość (1+7=8)

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.09.2022 o 11:59, Priestess napisał:

 

 

1. Jak oceni moją aplikację 1 członek komisji

Rydwan, Król Mieczy, Słońce

Bardzo dobrze. Rzeczowo i merytorycznie może bez emocji, ale doceni Cię. 

W dniu 7.09.2022 o 11:59, Priestess napisał:

 

2. Jak oceni moją aplikację 2 członek komisji

Kapłanka, Mag, 7 kielichów

Lubię kapłanka jest mądra i tez cię doceni wydaje mi się, ze zwróci uwagę na aspekt ludziki albo duchowy 

W dniu 7.09.2022 o 11:59, Priestess napisał:

 

W drugim przypadku zdaje się, że to jakaś mądra kobieta, oceniła moje umiejętności jako wszechstronne i też zdaje mi się, że karty ogólnie mają pozytywny wydźwięk, ale nie wiem, jak zinterpretować te 7 kielichów w tym położeniu. 

 

Jak myślicie?

Oboje na plus , ale te 1 zdecydowanie konkretne i wg mnie lepsze. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Maestro

Weryfikuję: moja aplikacja została oceniona pozytywnie, muszę jednak uzupełnić pewne braki formalne (mam nadzieję, ze to faktycznie tylko formalność). Pewnie stąd ten Mag - donoszenie dokumentów na prośbę tej Kapłanki. 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...