Skocz do zawartości

Wygląd osoby w tarocie


Weronika122

Rekomendowane odpowiedzi

Na moje pytanie jaki będzie mężczyzna z , którym się zwiąże w niedalekiej przyszłości wypadły te karty :Cesarzowa , 2 kielichy oraz 10monet(pentakli)

Jestem ciekawa jak można opisać tego mężczyznę z wyglądu, charakteru  cechy szczególne (kolor włosów i oczu oraz jego wiek)

Będę wdzięczna za waszą pomoc w opisie tej osoby! :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nastek96 witaj :)

o obie rzeczy  :D sama próbowałam stworzyć jakiś obraz tej osoby jaką on może być osobą ale nie bardzo mi to wychodzi :D jedynie wywnioskowałam z karty Cesarzowa , że może być ciemnowłosy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nastek96 to zaczynam :D wzięłam to na logikę , więc ta moja interpretacja może być kulawa ale dobra co tam :D

To tak jeśli chodzi o charakter tej osoby to wnioskuję , że jest osobą która ma autorytet wśród ludzi jest poważana może nawet budzić ich podziw gdziekolwiek się pojawi,  ma swoje zdanie , ale potrafi pojsc na kompromis , również jest czuły I serdeczny dla innych w związku bywa typem który chce sprawować kontrolę najwyższą (Cesarzowa). Czasem bywa uparty jest romantykiem i osobą dojrzałą pod względem emocjonalnym . Umie zarobić pieniądze,  osiąga wielkie sukcesy w pracy (czasem ta praca może go pochłaniać aż za bardzo). Zkarty 2 kielichów mogę przypuszczać , że jest osobą udduchowioną , marzyciel , mający zmienne nastroje,  wrażliwy na krzywdę innych , troskliwy , opiekuńczy wręcz czasami aż zanadto. 10 monet jest osobą z sukcesami,  osiągnął w życiu bardzo dużo, stawia na stabilizację w życiu,  pragnie szczęśliwej i kochającej rodziny w przyszłości,  kocha muzykę,  sztukę I naturę oraz jest człowiekiem dla który dużą wagę przywiązuje do wartości i tradycji . 

Interesuję sie psychologią dlatego wykorzystalam trochę moich zdolności ale nie wiem czy jestem nieomylna dlatego proszę o wasze opinie  ! :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem zbyt ogólnikowe pytanie. 

 

najlepiej postawić rozkład, na przykład:

- wygląd fizyczny (ciało) x1

- styl ubierania się x1

- jaką jest osobą  x1 lub x2 lub x3

- co lubi robić w wolnym czasie x1 lub x2 lub x3

- jaki wykonuje zawód x1 lub x2 lub x3

- kiedy się spotkacie x1

- gdzie się spotkacie x1 lub x2

- jakie będą towarzyszyć temu okoliczności x1 lub x2 lub x3

- jak on się zachowa na pierwszym spotkaniu x1 lub x2 lub x3

 

To tylko przykład, więc pamiętaj - to Tyle wyciągasz tyle kart, ile czujesz, że powinnaś. 

Nie zawsze im więcej, tym lepiej.

 

 

 

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Venilia napisał:

moim zdaniem zbyt ogólnikowe pytanie. 

 

najlepiej postawić rozkład, na przykład:

- wygląd fizyczny (ciało) x1

- styl ubierania się x1

- jaką jest osobą  x1 lub x2 lub x3

- co lubi robić w wolnym czasie x1 lub x2 lub x3

- jaki wykonuje zawód x1 lub x2 lub x3

- kiedy się spotkacie x1

- gdzie się spotkacie x1 lub x2

- jakie będą towarzyszyć temu okoliczności x1 lub x2 lub x3

- jak on się zachowa na pierwszym spotkaniu x1 lub x2 lub x3

 

To tylko przykład, więc pamiętaj - to Tyle wyciągasz tyle kart, ile czujesz, że powinnaś. 

Nie zawsze im więcej, tym lepiej.

 

 

 

Witaj 

Znam reguły ile kart dobrać do danego pytania itd.

Wtedy wylosowalam 3 karty (Cesarzowa , 2 kielichy oraz 10 monet(pentakli) , na moje zapytanie jakim typem osoby z charakteru będzie ta osoba , jak on wygląda (jego cechy szczególne) oraz moim ostatnim pytaniem był jego wiek tej osoby  :) Mimo wszystko dziękuję za twój komentarz odnośnie mojego postu ! :)

Edytowane przez Weronika122
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cesarzowa - facet jest ,,ładny". Takie delikatne rysy twarzy, może mieć jakiś kobiecy element, typu długie włosy, gęste rzęsy...

2 kielichów i 10 monet mogą mówić, że jest rodzinny, czuły...zresztą Cesarzowa też może podkreślać, że dom jest dla niego ważny. 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2022 o 16:27, Venilia napisał:

najlepiej postawić rozkład, na przykład:

- wygląd fizyczny (ciało) x1

- styl ubierania się x1

- jaką jest osobą  x1 lub x2 lub x3

- co lubi robić w wolnym czasie x1 lub x2 lub x3

- jaki wykonuje zawód x1 lub x2 lub x3

To jest fajny rozkład na zabawę na forum, abyśmy uczyli się kładąc karty na innych wróżbitów. 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, nastek96 napisał:

Cesarzowa - facet jest ,,ładny". Takie delikatne rysy twarzy, może mieć jakiś kobiecy element, typu długie włosy, gęste rzęsy...

2 kielichów i 10 monet mogą mówić, że jest rodzinny, czuły...zresztą Cesarzowa też może podkreślać, że dom jest dla niego ważny. 

 

 

Super dziękuję !!  :)Oprócz tego co możesz powiedzieć o jego osobowości i charakterze ? Czy moja interpretacja charakteru jest według Ciebie właściwa(te moje przypuszczenia)? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, czy się zgadzam. Każdy ma swoją interpretację. 

 

Jest czuły i serdeczny. Nie jestem pewien, czy chce sprawować kontrolę najwyższą. O tym mówi Cesarz lub Król Mieczy przy odpowiednim układzie. Cesarzowa nie jest typem tyrana, ona po prostu lubi mieć wokół siebie ładnie, czysto. Dba o dom, rodzinę, spełnia się zawodowo. 

 

Myślę, że spełnia się zawodowo, ale raczej praca nie pochłania go za bardzo. 

Może być wrażliwy, troskliwy, opiekuńczy. 

Powiem Ci szczerze, że karty wyszły naprawdę ładne. Nie ma co wyszukiwać tu wad, bo karty pokazały go bardzo pozytywnie. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, nastek96 napisał:

Ciężko powiedzieć, czy się zgadzam. Każdy ma swoją interpretację. 

 

Jest czuły i serdeczny. Nie jestem pewien, czy chce sprawować kontrolę najwyższą. O tym mówi Cesarz lub Król Mieczy przy odpowiednim układzie. Cesarzowa nie jest typem tyrana, ona po prostu lubi mieć wokół siebie ładnie, czysto. Dba o dom, rodzinę, spełnia się zawodowo. 

 

Myślę, że spełnia się zawodowo, ale raczej praca nie pochłania go za bardzo. 

Może być wrażliwy, troskliwy, opiekuńczy. 

Powiem Ci szczerze, że karty wyszły naprawdę ładne. Nie ma co wyszukiwać tu wad, bo karty pokazały go bardzo pozytywnie. 

Przekonam się kiedy już go spotkam i trochę poznam czy rzeczywiście taki jest jak go karty opisały.  Bo gdyby rzeczywiście tak było to by oznaczało,  że wygrałam największą nagrodę na loterii-bo znaleźć cudowną osobę jest naprawdę trudno więc to byłoby dla mnie miłym prezentem od losu :) Dziękuję Ci za poświęcony czas  i pomoc w interpretacji ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...