Skocz do zawartości

Czy przeniosą mnie na nowe stanowisko?


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. W pracy szykuje się afera zaplanowana na środę. Brakuje osoby jako pomoc do jednej sali. 

Jedna osoba dwa razy się mnie pytała, ale odmówiłem (To była osoba, która nie miała nic do powiedzenia w tej sprawie). Dziś kierownik mówił mi o tym jaki to głupi pomysł, bo jestem potrzebny tam gdzie jestem. Ale nwm, czy to nie było sprawdzenie mojej reakcji co o tym sądzę, bo już kiedyś był podobny pomysł, aby mnie gdzieś przenieść i to była jego propozycja. 

 

Czy przeniosą mnie na inne stanowisko?

4 buław, 6 monet, 3 buław 

 

Sądzę, że będą chcieli mnie przenieść choć pewien nie jestem. 

Wydaje mi się tak, ponieważ widzę 6 monet, która oznacza pomoc. Właśnie w takim charakterze miałbym być. 

4 buław zwiastuje jakieś zmiany i jest pierwszą kartą. Nie są to duże zmiany, ale jest ruch, coś się dzieje. Zazwyczaj radosnego, więc może poszłoby to w parze z kasą. 

3 buław to nowe perspektywy. Nowe spojrzenie, zmiany...

Pod spodem talii była Wieża, ale rzadko zwracam uwagę na karty pod spodem. Zauważyłem tylko, że właśnie Wieża jest moją karta na pracę we wrześniu. 

 

Coś czuję, że chyba jednak mają mnie na celowniku. Myślę, że coś się zadzieje, ale nwm co. Tylko ta 4 buław niby to jest działanie, a jednak 4 jest statyczna. Jak wy to widzicie? Gdyby mi dziś zaproponowali, powiedziałbym nie. Może mnie przekonają? 

Albo może za tydzień się zwolnię i stąd te zmiany...

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
4 godziny temu, nastek96 napisał:

Czy przeniosą mnie na inne stanowisko?

4 buław, 6 monet, 3 buław 

Pytanie jest z tych z ograniczoną możliwością odpowiedzi :jezyk: Tak lub Nie. I tutaj wszystkie karty są z tych na „tak”. 
Gdyby jednak patrzeć na to jak rozwinie się sytuacja to 4 Buław jest kartą - braku zmian. W „4” nie ma zmiany przy czym w przypadku dworu Buław chodzi o wolę, działanie, wiadomości. W 4 Buław widzę zatem radość z wiadomości, poczucie spełnienia i zamknięcie się jakiegoś cyklu( jak w porach roku). 
Jeli nie bardzo masz ochotę na zmianę stanowiska to 4 Buław mówi, że ucieszą Cię pewne nowiny i zostanie utrzymany status quo. 
6 Monet to utrzymanie balansu, równowaga, porozumienie( obie strony są zadowolone z tego, co mają). 
W 3 Buław jest już plan - co i jak będziesz robić. 
 

Pytanie jest tylko - czy Ty chcesz zmienić stanowisko bo od tego zależy interpretacja kart :) 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

 

No właśnie, ja nie chcę zmieniać. 

Pytanie, czy mają środki, żeby mnie przekonać do zmiany zdania. Mam tu na myśli finanse. 

Właśnie mam problem z 4 buław. 

Z jednej strony to 4, czyli brak zmian. Ale z drugiej strony znaczenie 4 buław to ruch i działanie. Mimo, że to 4 to jest dynamiczna. 

Wydaje mi się, że coś się zadzieje, ale może całkiem coś innego niż się spodziewam.

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie przeniosą Cię. Będziesz dalej na swoim obecnym stanowisku, spokojny i bezpieczny(4buław), twoja pensja też będzie bezpieczna/stała(6monet), z dystansu będziesz obserwował całą sytuację(3buław).

Wieża - jakoś kojarzy mi się z destabilizacją firmy, może będą jakieś redukcje etatów, ale z powyższych kart wyglada na to, że Ciebie one nie obejmą, że możesz spać spokojnie.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :)

 

Mam nadzieję, że będę bezpieczny i spokojny :)

Destabilizacja może być, bo szykuje się awantura. Ale w żadnym wypadku nie będzie redukcji etatów. Już teraz wszystko ledwo się trzyma, bo jest zbyt mało pracowników. Kierownictwu ledwo się udało jakoś to załatać, a znów będzie mniej teraz. 

 

 

  • Lubię to! 2
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2022 o 16:44, nastek96 napisał:

Czy przeniosą mnie na inne stanowisko?

4 buław, 6 monet, 3 buław 

Hasłowo:

4 Buław - czuję się dobrze tu, gdzie jestem,

6 Monet - transakcja, wymiana: ja ci coś, ty mi coś,

3 Buław - nowe horyzonty.

Brak WA, brak kart przymusu, brak kart mówiących o tym, że nie mamy wpływu na sytuację.

Myślę, że możesz otrzymać propozycję przeniesienia w zamian za jakieś profity teraz lub w przyszłości i może to być w jakiś sposób kusząca propozycja.

  • Cool 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak wstępnie zweryfikuje:

Afera się ciągnie. Nie jest w pracy źle, ale nadal nic nie wiadomo...

Po wstępnych aluzjach nikt więcej mi nic nie mówił o nowym stanowisku. Choć ostatnio kierownik wspomniał, że przecież gdybym na początku pracy miał pójść na kilka dni na inne stanowisko, ale by mi obiecał, że pójdę potem na swoje to przecież bym pomógł i bez problemu poszedł. To tak a propos innej sytuacji, sam zszedłem na swój temat, więc on tego nie zaczął. 

 

Narazie nikt nic nie proponuje, ale jeszcze nie wyjaśniły się te ,,sprawy", o które trwa kłótnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się co Gringe napisała o 4 buław 

nie chcesz tego stanowiska, zmiana nie sprawiłaby Ci radości? To pewnie zmiany nie będzie

 

dla mnie 4 buław oznacza m. in. brak zmian i świętowanie

6 denarów - nie prosisz się o to stanowisko, więc pewnie ktoś inny zostanie nim obdarowanym - na mojej karcie są dwaj żebracy i jeden bogacz(?) z wagą

3 buław - obserwacja otoczenia ciąg dalszy

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Weryfikacja wstępna: 

Narazie zostaje gdzie jestem, chyba że o czymś nie wiem. 

Choć w 3 buław i tak są widoki na inne stanowisko, bo aluzje były. 

Więc podkreślam: narazie zostaje. 

 

Wszystkim dziękuję :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...