Skocz do zawartości

Interpretacja snu - tornada, cegły, śmierć


skw

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, dziś śnił mi się niezbyt dobry sen i jestem tym zmartwiona. 

Otóż śniło mi się, że stoję z mężem na ulicy i patrzymy w burzowe niebo. Widzimy co i rusz idące na nas tornada. Unikamy ich. Jedno z ostatnich tornad wymagało od nas ucieczki i schowania się. Schowałam się do budynku bez okien, z czerwonej cegły. Nie wiem, gdzie uciekł mąż, nie widziałam tego. Wiedziałam, że tornado było obok, bo ściany zaczęły się ruszać, a poszczególne cegły zaczęły wysuwać się ze ścian. Żadna jednak nie spadła, mur wrocił prawie do pierwotnego wyglądu. Gdy huragan ustal wyszłam z budynku i zobaczyłam człowieka, który pływał w stawie za budynkiem, martwy, twarza do gory. Po koszulce poznałam, że to mój mąż. 

Czy to oznacza coś złego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że jesteśmy z mężem w dobrych relacjach :) jesteśmy rodzicami dwójki małych dzieci i może nie mamy tyle czasu i siły, żeby szaleć jak kiedyś, ale jest ok. Pracujemy razem w rodzinnej firmie. Dodatkowo mam swoją małą działalność. Mam też pomysł na biznes, ale jest on czasochłonny i ciężko mi pogodzić wszystkie obowiązki. Od pewnego czasu obawiam się, że ostatniego marzenia nie uda mi się spełnić z braku czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, skw napisał:

Dzień dobry, dziś śnił mi się niezbyt dobry sen i jestem tym zmartwiona. 

Otóż śniło mi się, że stoję z mężem na ulicy i patrzymy w burzowe niebo

Sen prawdopodobnie dotyczy przebiegu wojny i spraw związanych ze zmianami ekonomicznymi na świecie, szalejącą wszędzie na świecie inflacją itp; ...

Podświadomie obawiasz się czy mąż odnajdzie się w nowej rzeczywistości ekonomicznej...

Pocieszające jest to że płynął twarzą do góry...

 

 

Edytowane przez Piko
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...