Skocz do zawartości

Przeprowadzka do nowego mieszkania - weryfikacja za tydzień


shamansblues

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na dziką podwyżkę czynszu musze znalezc sobie teraz nowy pokoj gdzieś na wynajem i ogólnie moja obecna wspollokatorka przeprowadza się do fajnego mieszkanka, gdzie być może będzie wolny jeszcze jeden pokój. Jestem poki co pierwsza na liście rezerwowej, bo wstępnie mial tam zamieszkać ktoś inny i czekam właśnie na wiadomość, czy w końcu ten pokój się zwolni dla mnie czy nie.
Wybrałam rozkład:

Rozkład ten rozjaśnia określone zamiary i pokazuje, czy i jak upragnione życzenia mogą się urzeczywistnić.
2*****3

***1***

5*****4
1 - ocena sytuacji, chartakerystyczne przesłanie lub ważna wskazówka dotycząca plnau
2 - nieświadomie działająca siła pytającego
3 - zewnętrzne zastrzeżenia lub przekonania
4 - to się nie uda
5 - to się uda
Źródło - Hajo Banzhaf: "Klucze do tarota""

Mój plan: przeprowadzić się do tego pokoju.
1 - krol kielichow
2 - wisielec
3 - smierc
4 - 10 kielichow
5 - 6 denarów

1 - moja ocena jest taka, że zamieszkanie z tymi osobami to dobry pomysł, wiążę z nim nadzieje
2 - tu nie wiem, jak to zinterpretować. No jestem zdecydowanie w zawieszeniu
3 - może będzie jakiś problem ze zdaniem obecnego mieszkania?
4 - nie wszystko pójdzie jak w bajce, boję się, że ta karta może wskazywać na to, że mój plan przeprowadzki w to konkretne miejsce nie wypali
5 - mówi w sumie o współpracy, o wymianie, przez co nie wiem, jak to odnieść do pkt 4. - może że znajdę po prostu równie dobrą inną opcję?

Jak to widzicie?

 

Edit: na spodzie 3 kielichow, gdzie nas akurat bylaby w tym mieszkaniu trójka osób.

Edytowane przez shamansblues
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że średnio ten rozkład dobrałaś i stąd te trudności w interpretacji. 

 

Król Kielichów to to czego szukasz: spokojnego, bezpiecznego gniazdka. Chcesz tam wypocząć, czuć się bezpiecznie, sielankowo.

Wisielec i Śmierć pokazują, że nie chcesz się stamtąd wyprowadzać. Nieświadomie się przed tym wzbraniasz, może było Ci tam bardzo dobrze. 

Nie uda się zamieszkać z koleżanką. Niestety najprawdopodobniej zamieszkasz z kimś obcym. 

Uda się znaleźć fajny pokój gdzie znajdziesz równowagę. Może ktoś Ci w tym pomoże, albo na tym mieszkaniu poznasz bardzo fajnych i pomocnych ludzi. 

Ja to widzę tak: masz opory, aby się wyprowadzić. Nie uda się zamieszkać z koleżanką, ale spadniesz na cztery łapy i coś fajnego znajdziesz :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie coś mi nie idzie dobieranie sobie rozkładów xD

 

Ogólnie zgadza się to, że nie chciałam się wyprowadzać, było mi dobrze, super lokalizacja itd, i ciężko było mi się w ogóle zebrać do szukania czegoś nowego. 

Dzień po wstawieniu tego posta dowiedziałam się, że właśnie ta opcja z koleżanką nie wypali.

 

Dwa dni później dowiedziałam się, że moja kumpela może mi po totalnej taniości podnająć pokój w też bardzo dobrze zlokalizowanym mieszkaniu, więc koniec końców wyszło jeszcze lepiej niż oczekiwałam :)

 

A tak z ciekawości: skąd pochodził wniosek, że zamieszkam najpewniej z kimś obcym? Która karta na to wskazywała? edit: czy to chodzi o tę 10 kielichów na pozycji tego, co się nie uda?

Edytowane przez shamansblues
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...