Skocz do zawartości

Czym się będę zajmował do przesilenia zimowego?


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Pytanie jak w tytule, czym się będę zajmował, na czym się skupie do przesilenia zimowego? 

 

8 mieczy, Siła, 6 buław 

 

8 mieczy to sytuacja obecna. Kiedy czuję się uwięziony w miejscu pracy. To wieś, siedzę tu od poniedziałku do piątku, nigdzie nie mogę wyjść. Mieszkam w pracy...nie mogę się rozwinąć, nie mogę nikogo poznać, ciężko nawet zawrzeć znajomości.

Siła pokazuje, że znajdę w sobie determinację, aby zmienić obecną sytuację. Podejmę wysiłek, aby się wyrwać z 8 mieczy, w której tkwię. 

W 6 buław widzę, że odniosę zwycięstwo, uda mi się, choć nwm w jakim sensie. Nwm, czy wyrwę się z tego miejsca, czy to miejsce z klatki uczynię czymś gdzie będę się czuł wolny. 

 

Moc + 6 buław = romans 

 

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak w tytule, czym się będę zajmował, na czym się skupie do przesilenia zimowego? 8 mieczy, Siła, 6 buław 

8 mieczy czasami wskazuje na siedzenie przy kompie

8 + 11 = 19 (XIX Słońce) - wskazuje na skupienie uwagi na sobie albo dzieciach

XI Siła - uspokoisz się, wyciszysz

11 + 6 = 17 (XVII Gwiazda) - może uda się gdzieś wyjechać albo w połączeniu z 8 mieczy może mówić o komunikacji telefonicznej/internetowej

6 buław - cokolwiek postanowisz, wyjdzie na Twoje i odniesiesz w czymś zwycięstwo; może będziesz dla kogoś Mikołajem? :mysli:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zacząłem ćwiczyć, to fakt. 

Byłem skupiony na sobie. 

Były wycieczki. 

 

Na pewno właśnie zacząłem ćwiczyć i ciągle staram się to robić regularnie, to duży wysiłek. 

Ale myślę, że byłem skupiony właśnie na sobie o czym mówi 8 mieczy. Musiałem znaleźć siłę psychiczną, aby stawić czoło konfliktowi i myślę, że w miarę sobie poradziłem. 

 

Dziękuję wszystkim :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...