Skocz do zawartości

2 buławy a aktywność w mediach


Szept myśli

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

 

Czy ktoś jest aktywny w social mediach?

 

Chodzi o jedną znajomą osobe. Poprostu jakby zapadła się pod ziemię. Zero aktywnosci od dłuższego czasu. 

 

Wyciągnęłam 1 kartę tylko- wystarczy 

 

2 buław 

 

U mnie facet na karcie siedzi smętnie przy stole i patrzy na widok za oknem. 

Raczej jest bierna ta osoba. Widzę tu brak aktywności. 

A wy?

 

 

 

  • Lubię to! 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do 2 buław. 

Raczej to brak aktywności tej osoby ale coś tu nie gra. Mam wrażenie że ta osoba mnie unika ( dobre relacje się posypały ) .Wiem że ta osoba bywa na social mediach . Nie widze ani aktywności tej osoby ani postów. 

Wiec Zadałam pytanie. 

 

Czy w jakikolwiek sposób ta osoba ograniczyła mnie ( tzn nałożyła ograniczenia na moje konto) w taki sposób żebym jej nie widziała? 

 

Cesarz Rydwan 8 mieczy 

 

Cesarz ustala porzadek on tu rzadzi on decyduję jest zimny bezlitosny 

Rydwan karta na tak .Ta osoba jest aktywna nawet sporo przebywa w necie razem z 8 mieczy tak mam założoną blokadę. 

 

No chyba że 8 mieczy to moje głupie myśli i sytuacja nie jest taka jak myślę.

 

Jak to widzicie ?

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszym pytaniu - czy osoba jest aktywna - 2 Buław mogła pokazać, że ta osoba owszem, pojawia się ale nie wrzuca nowych postów, a jedynie obserwuje, co się dzieje.

 

Przy drugim rozkładzie - 8 Mieczy to z jednej strony ograniczenia ale z drugiej to karta kontaktów internetowych. Myślę, że ta osoba nie ograniczyła widoczności swoich wpisów, korzysta po prostu z komunikatora w kontaktach z innymi osobami.

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nastek96 napisał:

Możliwe, że ograniczyła w jakiś sposób. Mamy Cesarza i 8 mieczy. 

Jedna nwm, czy ograniczyła, czy w Rydwanie dopiero zamierza ograniczyć i już podejmuje działania. 

Wiesz też mam wrażenie że jednak ograniczyła widoczność swoich postów dla mnie ( taka możliwość istnieje) .Tego jednak na 100% nie jestem pewna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 3.10.2022 o 15:19, Szept myśli napisał:

Czy w jakikolwiek sposób ta osoba ograniczyła mnie ( tzn nałożyła ograniczenia na moje konto) w taki sposób żebym jej nie widziała? 

 

Cesarz Rydwan 8 mieczy 

Jest w mediach. W Cesarzu Rydwanie i 8 Mieczach, jest na swoich zasadach, ale boi się odezwać do Ciebie; Rydwan/ 8 Mieczy

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...