Skocz do zawartości

9 rok numerologiczny Piko


Piko

Rekomendowane odpowiedzi

9 rok numerologiczny Piko

 

Jeśli rok numerologiczny zaczyna się od 17 września, to już czas położyć karty.

Użyłem tego rozkładu -> https://ezoforum.pl/topic/79207-rozkład-na-nowy-rok-numerologiczny/  :ok:

 

1) Karta Roku V Arcykapłan

Arcykapłan jako karta roku numerologicznego symbolizuje czas duchowego rozwoju.

 

2) Co przyniósł rok poprzedni?  4 Puchary

Przyniósł szansę z której nie skorzystałem , za bardzo skupiony na sprawach z przeszłości

 

3) Co z poprzedniego roku (jaką lekcję) powinieneś ze sobą zabrać (przenieść) na następny rok? 8 Denarów

Powinienem zabrać ze sobą systematyczne działanie na różnych płaszczyznach...

 

4) Co Ci ten następny rok przyniesie? Rycerz Denarów

Przyniesie spokój ducha, opanowanie i wytrwałe dążenie do wybranych celów.

 

I monetka na szczęście, dla wszystkich piszących w tym wątku.  pentagrammoneta.png.5d6108a9af2579f91b34c407fdebdd13.png

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Karta Roku V Arcykapłan

nauka - nie chodzi mi o naukę wyłącznie szkolną, ale też na poziomie duchowym, sportowym, zdrowotnym, może coś do pracy albo rozwijanie hobby

sam możesz być dla kogoś autorytetem albo ktoś taki będzie przy Tobie

wzniesienie się na wyższy poziom

uważałabym na osoby, które lubią robić wokół siebie wielkie "halo", a ich słowa są tyle warte co kot napłakał

przyjmowanie lekcji z pokorą

to też karta przepływu informacji

 

2) Co przyniósł rok poprzedni?  4 Puchary

upartość?

mnie ta karta w pozycji benefitów pokazała, że byłam w sytuacji, kiedy nie musiałam brać pierwszej lepszej oferty i mogłam sobie pozwolić na odmówienie

może też czujesz się czymś zniechęcony albo zrezygnowany?

może byłeś na coś zamknięty albo w czymś mniej bierny?

 

3) Co z poprzedniego roku (jaką lekcję) powinieneś ze sobą zabrać (przenieść) na następny rok? 8 Denarów

ciągłe doskonalenie się

praca nad sobą albo nad czymś

trzymanie się swojego celu i uparte dążenie do niego

patrzenie w przyszłość

 

4) Co Ci ten następny rok przyniesie? Rycerz Denarów

profity z wcześniej podjętych decyzji

oferta od kogoś

może też być tak, że sam wyciągniesz do kogoś rękę

spokój

powolne spieszenie się

owocna znajomość

 

ogólnie zapowiada się ciekawie

powiedziałabym, że wyjdziesz z tej szarości a praca - nad czymkolwiek teraz pracujesz - przyniesie przyjemne rezultaty

 

pierwsze trzy karty skojarzyły mi się z szkołą - jest nauka, czasami nam się nie chce, ale mimo to wstajemy wcześnie rano i dajemy z siebie wszystko co najlepsze, aby móc na koniec cieszyć się wynikami, które zapowiada Rycerz Denarów

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Karta Roku V Arcykapłan

 

Czeka Cię rok nauki i rozwoju. Bardzo rozwiniesz się duchowo, ale będziesz też musiał dużo czasu poświęcić na naukę i szlifowanie umiejętności. 

Sądzę, że przy tym wszystkim będziesz musiał się skrupulatnie trzymać wszystkich zasad i być zawsze uczciwy. Rok pójdzie w naukę nowych umiejętności w pracy. 

 

2) Co przyniósł rok poprzedni? 4 Puchary

 

Niewiele Ci przyniósł. Nic szczególnego się nie działo. Ewentualnie jak piszesz nie wykorzystałeś swojej szansy. 

 

 

3) Co z poprzedniego roku (jaką lekcję) powinieneś ze sobą zabrać (przenieść) na następny rok? 8 Denarów

 

Powinienneś zabrać umiejętność uczciwej i sumiennej pracy. Takiej mozolnej. Jeśli będzie trzeba nad czymś siedzieć przez kilka dni to ty zabierz ze sobą wytrwałość i cierpliwość, aby to zrobić. Uczciwa i sumienna praca. 

 

 

4) Co Ci ten następny rok przyniesie? Rycerz Denarów

 

Ja uważam inaczej niż ty. Czeka Cię rok, w którym najważniejsza będzie systematyczna praca. Ciekawe, że oboje będziemy w 9. U Cb najważniejsza będzie praca/nauka, a u mnie emocje. 

 

8 monet + Rycerz Denarów = żmudna praca, która wymaga dużego zaangażowania, systematyczności i poświęcenia dużej ilości czasu 

 

Arcykapłan + 8 monet = praca, w której musisz się systematycznie dokształcać, douczać lub uczyć kogoś innego. 

 

Arcykapłan + Rycerz Monet = praca, która może dać Ci poważanie 

 

Nie ma złych kart. Będzie trzeba trochę więcej poświęcić czasu na pracę, naukę, ale rok powinien być dobry :)

Edytowane przez nastek96
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...