Skocz do zawartości

Rozkład numerologiczny - nastek


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Wrzucam drugi rozkład na mój 9 rok numerologiczny. Ten jest już bardziej szczegółowy. Karty rozkładalne jakiś czas temu. 

Muszę powiedzieć, że rozkład bardzo fajnie wyszedł. Ponieważ astrolożka mówiła mi o podobnych rzeczach w tym roku: najważniejsze będą relacje z innymi ludźmi, ożywienie towarzyskie lub uczuciowe, zmiany wewnątrz pracy. 

Mam też rozkład od koleżanki, która rozłożyła karty po mnie i również wyszły zmiany w pracy, romans...

 

To co mnie najbardziej ciekawe to to, że aż w 3 pozycjach z podsumowania wychodzi Diabeł: praca, finanse, i relacje z innymi.

 

1.Praca:

Koło Fortuny, Rycerz Kielichów, 4 kielichy 

 

W pracy czeka mnie niespodziewana zmiana. Coś się w tym roku będzie działo. Uważam, że Rycerz Kielichów oznacza czas. Kiedyś pytałem kart do kiedy będę pracował w tej firmie i wypadł Rycerz Kielichów. Więc stawiam na 19.02-20.03. 

Albo wg książki, z.ktorej korzystałem 23.10-23.11.

4 kielichy - nie będzie to duża zmiana. Mamy opozycję Koło Fortuny oznaczające zmianę i 4 kielichy oznaczające brak zmian. Zatem przypuszczam, że będzie to zmiana stanowiska w jednej firmie i finalnie niewiele się zmieni. Praca będzie żmudna, nudna...

To 9 rok, więc przypuszczam, że pracę zmienię, ponieważ nie rozwijam się tu i tkwię w martwym punkcie. Ale zapewne odbędzie się to na sam koniec.

Z podsumowania Diabeł co mnie tylko utwierdza w przekonaniu, że zostanę na miejscu. Źle mi tu, ale godzę się na te warunki ze względu na finanse i możliwość odłożenia pieniędzy. To bagno, ale ciepłe, więc zostaje...

 

2.Finanse: 

Sprawiedliwość, Sąd, Pustelnik 

 

W Sprawiedliwości w końcu widzę zakończenie sprawy z PIP i odzyskanie pieniędzy. To już się spełniło, ponieważ wczoraj dostałem od nich wiadomość. Teraz pozostaje czekać na napływ gotówki. 

Sąd kojarzy mi się z pieniędzmi od rodziny, jakiś rodzinny majątek. 

A Pustelnik z pieniędzmi od starszej osoby. 

Sąd + Pustelnik = pieniądze starszej osoby z rodziny, spadek...

Nwm czemu, ale wszystkie trzy karty kojarzą mi się ze spadkiem, darowizną...

I tu z podsumowania wychodzi Diabeł. Zgaduje, że kasa będzie, ale dorobiona na lewo, ponieważ mam taką możliwość. 

 

3.Miłość: 

Księżyc, Król Mieczy, Paź Buław 

 

Karta dworska na środku to dla mnie czas spełnienia wróżby tak jak w przypadku pozycji pracy. Będzie to jesienią, albo w okresie 23.09.-22.10.

Księżyc + Paź Buław = romans

 

Tutaj przy Księżycu mogę też mieć nieprawdziwy obraz tej osoby. 

Tutaj również astrolog powiedziała, że będę patrzał na kogoś przez różowe okulary i ta inna wróżka również. 

 

4.Relacje z innymi ludźmi:

9 mieczy, Siła, Gwiazda 

 

Wg mnie opanuje swoje lęki przed zbiżeniem się do drugiej osoby. 

Siła to moja tarotowa karta roku, więc uważam, że to pole będzie najważniejsze w tym roku. Włożę tu najwięcej energii. 

Gwiazda pokazuje, że jestem pod ochroną i zapowiada przyjazne relacje z ludźmi. Może w końcu zawrę jakąś przyjaźń.

I tutaj z podsumowania wychodzi Diabeł. Ale w tym wypadku sam nwm co oznacza. Może to być znajomości z ludźmi spod ciemnej gwiazdy. 

Albo znajomości, które zawrę dla swoich korzyści? 

 

Rada: 9 buław 

Powiniennem dążyć do swoich celów i nie poddawać się. 

 

Co sądzicie? 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Praca 

Nie wiem, czy nie wypalisz się zawodowo w tym roku. Będą nowe okoliczności (X Koło) i będziesz miał serce na dłoni (Rycerz kielichów), ale dojdziesz do wniosku, że po co to wszystko? (4 kielichy)

 

2. Finanse

Powinieneś coś ugrać dla siebie. Będziesz miał wsparcie, możliwe, że prawnika albo jakiegoś innego doradcy.

 

3. Miłość

Nie widzę tu relacji niestety. Możliwe, że zauroczysz się jakąś osobą (Księżyc), ale będziesz miał problem, żeby się przełamać i coś zrobić (Król mieczy). Ale potem jest paź buław, więc może ta osoba wykaże trochę inicjatywy. Może być kontakt (jakieś smsy, wiadomości) - na razie bez konkretów.

 

4. Relacje

 

Na plus. Otworzysz się bardziej i uwierzysz w siebie. Możesz być nawet na świeczniku, popularny w swoim bliskim otoczeniu (Gwiazda).

 

5. Rada

Nie analizuj za dużo. Nie na wszystko mamy wpływ. Powoli i do przodu.

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 27.09.2022 o 18:36, nastek96 napisał:

Praca:

Koło Fortuny, Rycerz Kielichów, 4 kielichy 

Koło Fortuny jest kartą odmiany losu. Jeśli do tej pory miałeś trudności w pracy to zmieni się sytuacja na Twoją korzyść - bez Twojej ingerencji. Ot, losowy zbieg okoliczności. 
W pracy możesz kierować się emocjami lub dążyć do zaspokojenia emocjonalnych potrzeb - Rycerze są dla mnie dość egoistyczni i dążą do zaspokojenia swoich potrzeb i planów. Skupieni na sobie. 
Możesz też przyciągać uwagę otoczenia w pozytywny sposób i być „poklepywaniem” po plecach za dobrą pracę. 
4 Kielichy może pokazywać niechęć do zmian na tym polu - narazie jakby zmiany pracy nie widać. 
 

W dniu 27.09.2022 o 18:36, nastek96 napisał:

Finanse: 

Sprawiedliwość, Sąd, Pustelnik

W Sprawiedliwości to pieniądze są z pracy na etat, umowę. Formalne zarobki. Uczciwe wynagrodzenie, zwłaszcza, że obok jest Sąd a ta karta lubi naprawiać stare błędy. Nie powinieneś mieć problemów z wynagrodzeniem a jeśli były tu problemy np z nadgodzinami i rozliczeniem tego - powinna być jakaś korekta. Coś na plus( może zmiana zarządu w ośrodku? Tu pasuje to Koło z wcześniejszej pozycji). 
Pustelnik nie bardzo skupiony jest na kasie choć przyznam, że karta nie zapowiada kokosów a raczej konieczność wstrzymania się od większych wydatków( będzie uczciwa wyplata z etatu ale może godzin mniej?..). 
 

 

W dniu 27.09.2022 o 18:36, nastek96 napisał:

Miłość: 

Księżyc, Król Mieczy, Paź Buław 

Sprawy nie wyglądają na takie jakie są w istocie. Często tu jest jakieś „drugie dno”. 
Dla mnie jest to mało miłosna karta bo dużo tu niejasności a często i samooszukiwania się. Przy Królu Mieczy - możesz na trzeźwo bardzo oceniać sytuację, ten Król nie odcina się od uczuć jednak bardzo racjonalnie podchodzi do tematu. Często ma jakiś plan( tym Królem możesz być Ty), bardzo dobry strateg. 
Paź Buław faktycznie daje szansę na fajną randkę - reszta, jeśli na się w ogóle rozwinąć to już po wrześniu 2023. 
 

W dniu 27.09.2022 o 18:36, nastek96 napisał:

Relacje z innymi ludźmi:

9 mieczy, Siła, Gwiazda 

Mogą przysporzyć Ci dużo rozmyślania. Często niepotrzebnego bo więcej złego wydarzy się na zasadzie: a co jeśli..? Choć to tylko teoretyzowanie będzie i przysłowiowe dzielenie włosa na czworo. 
W Sile przemożesz swoje lęki i finalnie kontakty będą zdrowo się układać. 
Gwiazda jest podobno pozytywna ;) - Spotkasz dobrych, pomocnych ludzi. 
Uwierz w ich dobre intencje. 
 

W dniu 27.09.2022 o 18:36, nastek96 napisał:

Rada: 9 buław 

Powiniennem dążyć do swoich celów i nie poddawać się

Popieram. Nie poddawaj się i nie trać czujności tak aby w porę moc zareagować odpowiednio. To jeszcze nie czas na odpoczynek - trzeba spiąć pośladki :jezyk_oko:
 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anastazja dziękuję :)

 

Mam nadzieję, że jednak się nie wypalę.

 

Gringe dziękuję :)

 

Poklepywany za dobrą pracę :sark:

Wg kierownictwa każdy pracownik nadaje się do zwolnienia. 

Nie mam rozliczenia godzinowego za etat. 

Ogólnie mój rozkład pokrywa się z tym co ty mi mówiłaś o solariuszu. 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
1 godzinę temu, nastek96 napisał:

Poklepywany za dobrą pracę :sark:

Wg kierownictwa każdy pracownik nadaje się do zwolnienia. 

Nie mam rozliczenia godzinowego za etat. 

Ogólnie mój rozkład pokrywa się z tym co ty mi mówiłaś o solariuszu. 

Rycerz Kielichów nie jest zły. Gorzej byłoby z Królową, milo, że stoi wyżej w hierarchii. 
Ktos emocjonalnie Cię wzmocni w pracy - z resztą masz w rozkładzie Koło - a to lubi zaskakiwać zmianami( dobrze jak wypadnie na moment kiedy nie jest dobrze bo zapowiada zmianę na lepsze :) 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, Rycerz to dobra karta. Choć sam odczytuje to jako czas. To dla mnie bardzo ważne, aby to zweryfikować, bo od tego zależy, czy w końcu odkryłem system czasu w tarocie. 

Te Koło mnie bardzo ciekawi. Co się wydarzy czego się nie spodziewam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Praca: Koło Fortuny, Rycerz Kielichów, 4 kielichy

mnie to pachnie ofertą od losu, która może nie przypaść do gustu

 

 

2.Finanse: Sprawiedliwość, Sąd, Pustelnik 

poukładane

rozsądne/skromne wydawanie

może inwestycja w naukę?

powiedziałabym, że kasy nie braknie, ale szału też nie będzie

 

 

3.Miłość: Księżyc, Król Mieczy, Paź Buław 

obawy, lęki, wiele niewiadomych

rozsądne podejście, przegonienie obaw

otwarcie się, przepełnienie optymizmem, flirty

 

 

4.Relacje z innymi ludźmi: 9 mieczy, Siła, Gwiazda 

na początku możesz się trochę czymś przejmować, coś analizować

później widać, że będzie spokojnie, pod kontrolą, bez obaw

w ostatniej karcie jest nadzieja, przepływ energii

moim zdaniem dwie ostatnie karty mówią, że coś może zacząć się układać

 

Rada: 9 buław 

pilnowałabym swojego terenu

uważałabym na wszystko i wszystkich - nawet na własny język

mowa jest srebrem a milczenie złotem

więcej obserwowania, dystansu

wyciąganie lekcji z przeszłych zdarzeń

ta karta kojarzy mi się z częściowym zamknięciem

 

w kartach na finanse, miłość i relacje na początku jest trochę chłodno, ale później widać poprawę

w pracy zaś odwrotnie...

Edytowane przez Venilia
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Venilia napisał:

mnie to pachnie ofertą od losu, która może nie przypaść do gustu

Myślisz, że to będzie oferta nie do odrzucenia, czy jak nie przypadnie to nie skorzystam? 

 

Dziękuję bardzo :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Weryfikacja: 

 

1.Praca: Koło Fortuny, Rycerz Kielichów, 4 kielichy 

 

Koło fortuny pokazało zmiany. Odszedłem z pracy i zostałem bezrobotny co pokazuje 4 kielichy. 

Rycerz pokazał znak ryb kiedy złożyłem wypowiedzenie. 

W samej pracy różnie bywało, były lepsze i gorsze okresy, ale ostatecznie było bardzo toksycznie. 

 

 

2.Finanse: 

Sprawiedliwość, Sąd, Pustelnik 

 

Udało mi się uzyskać pieniądze, o które walczyłem. Pustelnik pokazał brak dochodów po odejściu z pracy. 

 

 

 

3.Miłość: 

Księżyc, Król Mieczy, Paź Buław 

 

Karta dworska na środku pokazał czas, znak wagi. Poznałem wtedy kogoś przez internet. Fajnie się gadało, ale znikła. Po jakimś czasie się pojawiła, chciała kontaktu i znów znikła. To ten Księżyc, gdzie nie wiadomo o co chodzi. 

 

 

4.Relacje z innymi ludźmi:

9 mieczy, Siła, Gwiazda 

 

Przez jakiś okres było bardzo toksycznie, źle spałem. Bardzo to przeżyłem. Ale odszedłem z pracy, więc podjąłem kroki, aby unormować sytuację i z czasem przyszła Gwiazda jako uzdrowienie psychiczne. 

 

 

Rada: 9 buław 

Nie zawsze udało mi się wytrwać. Ale wyłączyłem pieniądze, wytrwale szukałem pracy i się opłaciło. 

 

 

Trzy razy pokazał się Diabeł w podsumowaniu. 

Diabeł w relacjach pokazał toksyczne środowisko. Diabeł w finansach oznaczał ekstra kasę, ale kosztowała mnie sporo nerwów. Diabeł w pracy również pokazał toksyczna pracę. 

 

Dziękuję wszystkim 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@nastek96 a robiłeś rozkład na rok numerologiczny „8”? 
 

Diabeł w poprzednim rozkładzie, z sum jak sam podałeś, pokazuje przede wszystkim uwiązanie do czegoś bo jest tak wygodnie. Godzimy się na niezbyt miłe sytuacje a wydaje nam się, że więcej tym zyskujemy( najczęściej materialnie). 
 

Trzymam kciuki by kolejny rok był bardziej satysfakcjonujący :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Diabeł bardzo często pokazuje sytuację na które się godzimy w zamian za coś. Choć nie zawsze. U mnie na pozycji relacji pokazało po prostu toksyczność bez korzyści. 

 

Tak, na pewno robiłem rozkład na rok 8. Mogę Ci potem podesłać jak znajdę. 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@nastek96 mi chodziło, że teraz mamy „8” wszyscy, w sensie suma 2024 daje „8” ;p 

 

A już kto jest w jakim to inna para kaloszy - mi zaczyna się „5” - wrócę z weryfikacją na jesieni przyszłego roku ;p 

Edytowane przez Gringe
  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie, nie zczaiłem :sark:

 

Już mniej używam kart. Wyłożyłem tylko karty na miłość. Reszty życia nie tykałem.

Nie mogę znaleźć Twojego rozkładu na rok. Podeślij link. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...