Skocz do zawartości

pytanie o używki


majmaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś zapytałam czy znajomy z który się spotyka ma problemy z nadużywaniem alkoholu.

Wyszło mi odwrócona sprawiedliwość, odwrócone umiarkowanie oraz odwórcony sąd ostateczny

Co to oznacza?

 

Mi się ogólnie te karty kojarzą, z odpowiedzią na TAK MA bo umiarkowanie odwrocne, sprawiedliwośc odwóocne jakby negatywy

Tylko teraz się zastanawiam czy nie wylecę za to pytanie..

Edytowane przez majmaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2022 o 20:19, majmaj napisał:

Tylko teraz się zastanawiam czy nie wylecę za to pytanie..

Nie, nie wylecisz :) Lecz tu rozpatrujemy rozkłady gdzie wpisujący da dokładny opis rozkładu i do da dokładną własną interpretację kart, inaczej nikt nie odpowie...

PS; Jesteś pewna że nie trzymałaś talli odwrotnie, skoro wyszły same odwrócone ? Na pytanie Tak/Nie łatwiej rzucić monetą, niż pytać tarota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Piko napisał:

Nie, nie wylecisz :) Lecz tu rozpatrujemy rozkłady gdzie wpisujący da dokładny opis rozkładu i do da dokładną własną interpretację kart, inaczej nikt nie odpowie...

PS; Jesteś pewna że nie trzymałaś talli odwrotnie, skoro wyszły same odwrócone ? Na pytanie Tak/Nie łatwiej rzucić monetą, niż pytać tarota...

Hm ja je tasuje i czasem się okręcą a co powinny być wszystkie prosto ułożone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, majmaj napisał:

Hm ja je tasuje i czasem się okręcą a co powinny być wszystkie prosto ułożone?

Większość tarocistów po wróżbie układa karty tak że są w kolejności o Wielkich Arkan do małych w pozycji prostej, i wtedy wychodzi więcej kart ułożonych prosto, dlatego zapytałem... No ale skoro same Ci się obróciły to jest tak jak jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w tym wypadku możemy interpretować karty jako odwrócone, z kontekstu rozumiem, że autorce jeśli już taka karta wyjdzie, to ją po prostu akceptuje w tej pozycji.

 

Z rozkładu wnioskuję, że ta osoba ma bardzo duży problem alkoholowy. Okłamuje otoczenie w tej sprawie i samego siebie, więc może nie widzi jeszcze problemu tak wyraźnie.

 

Odwrócona sprawiedliwość - kłamstwa, brak umiejętności dotrzymywania obietnic i umów, słaba wola

 

Odwrócone umiarkowanie - jednym słowem brak umiaru, przesada, brak umiejętności kontrolowania się i podążania drogą środka. Ponadto umiarkowanie to płyny z powodu obrazka na karcie, może sugerować napoje wyskokowe.

 

Odwrócony sąd ostateczny - poczucie porażki, upadek zamiast pięcia się w górę, choroba zamiast ozdrowienia. Sąd to także komunikacja, rozmowy z uwagi na trąbę anioła z karty, który głosi dobrą nowinę - jednak w odwróceniu oznacza problem z komunikacją, blokady w mówieniu oraz złe wiadomości.

 

 

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2022 o 11:38, Ragna napisał:

Myślę, że w tym wypadku możemy interpretować karty jako odwrócone, z kontekstu rozumiem, że autorce jeśli już taka karta wyjdzie, to ją po prostu akceptuje w tej pozycji.

 

Z rozkładu wnioskuję, że ta osoba ma bardzo duży problem alkoholowy. Okłamuje otoczenie w tej sprawie i samego siebie, więc może nie widzi jeszcze problemu tak wyraźnie.

 

Odwrócona sprawiedliwość - kłamstwa, brak umiejętności dotrzymywania obietnic i umów, słaba wola

 

Odwrócone umiarkowanie - jednym słowem brak umiaru, przesada, brak umiejętności kontrolowania się i podążania drogą środka. Ponadto umiarkowanie to płyny z powodu obrazka na karcie, może sugerować napoje wyskokowe.

 

Odwrócony sąd ostateczny - poczucie porażki, upadek zamiast pięcia się w górę, choroba zamiast ozdrowienia. Sąd to także komunikacja, rozmowy z uwagi na trąbę anioła z karty, który głosi dobrą nowinę - jednak w odwróceniu oznacza problem z komunikacją, blokady w mówieniu oraz złe wiadomości.

W dniu 30.09.2022 o 11:38, Ragna napisał:

Czyli moja intuicja dobrze mi podpowiada. Teraz nie wiem czy czasem nie odejść całkowicie od niego biznesowo.. Chodź były by dla mnie to straty finansowe.

I co napisałaś to by mogło się zgadzać. Na moje on dużo ukrywał nic nie mówił o problemach. 0 szczerości. Jak z takim człowiekiem można coś budować?

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...