Skocz do zawartości

Odcięta glowa znanej artystki


Mp83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mialem taki sen. Montowalem coś w domu i wystąpiły trudności z montażem (tak jak w rzeczywistości poprzedniego dnia przed snem). I poszedłem do garażu po coś i patrzę a tam w pojemniku w którym mam posegregowane rzeczy do wywiezienia (kawałki złomu itp.) leży na, wierzchu odcięta sama glowa Kasi Kowalskiej. Byla to moja ulubiona wokalistka jako nastolatka. Głowa mowila, śpiewała, patrzyła w moim kierunku mieliśmy kontakt ze sobą. Miała otwarte oczy i przerażało mnie to. Bardzo się balem. Myślałem dlaczego ją zostawiłem i nie wyrzuciłem wcześniej? Podszedłem i obrocilem głowę twarzą w dół i dalej coś robiłem w garażu. Obrocilem sie i glowa znów była twarzą do góry z otwartymi oczami. No jak horror. Wyszedłem szybko stamtąd. I tu koniec tego snu. 

 

Tak na świeżo to może przetrzymuje jakieś sprawy z przeszłości, nie wyrzucając ich potem może one same mnie przez to potem prześladują? Sen byl po tym montażu na którym straciłem duzo nerwów i opanowania bo znów mialem doła że moja psychika tak mocno reaguje obecnie na trudności. 

 

Jeśli ktoś miałby swoją interpretacje to poproszę. 

Edytowane przez Mp83
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Mp83 napisał:

 

Tak na świeżo to może przetrzymuje jakieś sprawy z przeszłości, nie wyrzucając ich potem może one same mnie przez to potem prześladują?

Takie miejsca w domu jak piwnica czy garaż mogą odzwierciedlać pewne pokłady podświadomości. I to że była sama głowa świadczy że nie artystka budziła Twoje zainteresowanie , ale słowa jej piosenek które utkwiły Ci w podświadomości i mają znaczenie w Twoim życiu. Stres związany ze snem , prawdopodobnie jest związany ze stresem przy montażu czegoś w domu.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe spostrzeżenie, pomyśle i nawet poczytam co słyszałem w jej tekstach wtedy. Może też jakieś rzeczy dotyczące pracy zostały mi wpojone w tamtym okresie.  Dzięki za wpis.

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mp83 napisał:

poczytam co słyszałem w jej tekstach wtedy. Może też jakieś rzeczy dotyczące pracy zostały mi wpojone w tamtym okresie.

Z tego co słyszałem  w tekstach artystki, nie ma nic o pracy. Może to dotyczyć innych wydarzeń, zasłyszanych wypowiedzi i opinii , w okresie kiedy jej słuchałeś...

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...