Jump to content

Odcięta glowa znanej artystki


Mp83

Recommended Posts

Witam. Mialem taki sen. Montowalem coś w domu i wystąpiły trudności z montażem (tak jak w rzeczywistości poprzedniego dnia przed snem). I poszedłem do garażu po coś i patrzę a tam w pojemniku w którym mam posegregowane rzeczy do wywiezienia (kawałki złomu itp.) leży na, wierzchu odcięta sama glowa Kasi Kowalskiej. Byla to moja ulubiona wokalistka jako nastolatka. Głowa mowila, śpiewała, patrzyła w moim kierunku mieliśmy kontakt ze sobą. Miała otwarte oczy i przerażało mnie to. Bardzo się balem. Myślałem dlaczego ją zostawiłem i nie wyrzuciłem wcześniej? Podszedłem i obrocilem głowę twarzą w dół i dalej coś robiłem w garażu. Obrocilem sie i glowa znów była twarzą do góry z otwartymi oczami. No jak horror. Wyszedłem szybko stamtąd. I tu koniec tego snu. 

 

Tak na świeżo to może przetrzymuje jakieś sprawy z przeszłości, nie wyrzucając ich potem może one same mnie przez to potem prześladują? Sen byl po tym montażu na którym straciłem duzo nerwów i opanowania bo znów mialem doła że moja psychika tak mocno reaguje obecnie na trudności. 

 

Jeśli ktoś miałby swoją interpretacje to poproszę. 

Edited by Mp83
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Mp83 napisał:

 

Tak na świeżo to może przetrzymuje jakieś sprawy z przeszłości, nie wyrzucając ich potem może one same mnie przez to potem prześladują?

Takie miejsca w domu jak piwnica czy garaż mogą odzwierciedlać pewne pokłady podświadomości. I to że była sama głowa świadczy że nie artystka budziła Twoje zainteresowanie , ale słowa jej piosenek które utkwiły Ci w podświadomości i mają znaczenie w Twoim życiu. Stres związany ze snem , prawdopodobnie jest związany ze stresem przy montażu czegoś w domu.

  • Super 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo ciekawe spostrzeżenie, pomyśle i nawet poczytam co słyszałem w jej tekstach wtedy. Może też jakieś rzeczy dotyczące pracy zostały mi wpojone w tamtym okresie.  Dzięki za wpis.

  • Lux 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Mp83 napisał:

poczytam co słyszałem w jej tekstach wtedy. Może też jakieś rzeczy dotyczące pracy zostały mi wpojone w tamtym okresie.

Z tego co słyszałem  w tekstach artystki, nie ma nic o pracy. Może to dotyczyć innych wydarzeń, zasłyszanych wypowiedzi i opinii , w okresie kiedy jej słuchałeś...

  • Super 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...